• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
tak to je mazec,ja se radsi ani do kalendare nedivam,mam v to, po IVFku bordel :angry:
18. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na tu zahradu,at nachytam kapanek slunicko,od zitra ma byt zase hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od 1 stimulky .. :wink: plány se nekonají ...žádné to nemá cenu prostě
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty cekas na ten KET?
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdi chytat bronz .. :wink:
autor
no ja toho moc stejne nechytnu,jsem jak reditelka vapenky :grinning: to by muselo byt alespon 2 mesice v kuse pekne :grinning:
čekám na mrchu pak čekám na ket ..pořád čekám ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuknkce ředitelky neni špatná :grinning:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Medu, dneska bych řekla, že je už jen vlhkost ... mokrá dneska nejsem :slight_smile: taky se jdu plácnout, ale zas nevím, jestli s těma všema hormonama můžu být na slunku, co myslíte? A pak sebou fláknu do bazénu...
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli maximálně tě klepne :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kolik ti zamrazili zmrzlinek?
18. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, toho se bojím...ještě bych se ráda dočkala finále celého stimulačního dění :grinning:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme 8kousků ,ale bůhví kolik jich přežije rozmražení
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pěkný .... moc hezký počet! To musí vyjít! Jdeš teď hned v dalším cyklu?
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli,placni se na slunko,pak do bazenu a zase slunko a bazen,jen uzivej slunicka uz zase nema byt od zitra
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jeste te boli ta hlava?To vis,je to zahul jako blazen a v mozku se dejou veci,to ty leke se staraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem, že zas má být hnusne a chladněji :slight_smile: to je pruda....zrovna , když mám dovču tak je takhle aprílově :confounded:
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlava mě bolí stále, ale včera Dadí psala, že se má u toho hodně pít tak jsem večer vypila 3 litry vody ....noc jsem si opravdu užila, byla jsem 6x čůrat .... :grinning:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvedava jake bude leto,ale rika se ,ze humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem slyšela.... asi jsme si to vybrali v dubnu - to bylo pohádkově :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si jdu vzít plavky a jdu si zahrát na velrybu .... budu zase navečer ..... papapa a užíjte si slunko!! :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny statečné holčiny a mačkám palce, aby nám to všem snažilkám klaplo :grinning: šmíruju vás už delší dobu a občas se i za břicho popadám. Jste tu dohromady veselá kopa a to mě ba :sunglasses: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zdravím :wink: :wink: :wink: :wink:
18. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni jsem to musela napravit s tou fotkou, jsem tam byla úplně pidi :angry: a jak se vede???
18. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile: tak já jsem předchilkou dojela z města a jsu vyflusnutá úplně :confounded: tak vidím že se sluníte :wink: jen se slunte já toho mám dnes dost a hlavně po včerejšku :angry: mám odpito :grinning: bo v noci mísa byla moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno mě bolel škopek :frowning2: a to jsem musela brzo vstávat :frowning2:
18. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi jojo daří se ..no taky horko jako prase to zase bude spaní bléééééééééééééééééééé
18. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako, že už se chystáš do pelechu? :grinning: teda já teploučko tuze ráád, ale to dusno je dusný až moc :angry:
18. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda do pelechu se ještě nechystam :confounded: až večír přeci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě chvíli tady budu otravovat
18. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola, hlásí se vysluněná Ola :grinning: .... jééé, přestala mě bolet hlava a hned mám básnický střevo :wink:
18. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vítám Gábinku, novou snažilku !! tady už se pomalu zatahuje .... večer asi přinde chrst :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky tak jsem se sem konečně dostala od té doby co chodím do práce je to pro mě za trest ta noční mě asi zabije aspoň bude kluid a nebudu se muset trápit a co jinaka jakpak se máte koukám že se tu skoro každá z vás smaží na slunku
18. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek