IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. čer 2009

leni pícham doma i v praci 😀 😀

lenkacar
18. čer 2009

baže dává to i smysl ..jsem ráda ,že to konečně někdo ocenil

lenkacar
18. čer 2009

prej kolbenka ,že ses nepochlubila že děláš ve veřejném domě,nebo ve vykřičeném ...cococo?

olasek
18. čer 2009

já jsem furt ve stresu, tohle je pro mě ráj nebeský !!! 😀 se mi do práce vůbec nechce, jakmile si představím ten chaos po měsíci mé nepřítomnosti ( 14 dní dovča a dalších 14 dní neschopenka ) tak se mi zvedá tlak.... kliku posílám .......

dadous
18. čer 2009

😀 😀 😀 si číslo 😀 😀 někdy si tam připadam fakt ja v bordelu 😀 jen ty červeny lampičky chyběj 😀

lenkacar
18. čer 2009

oli když koukám na tu tvojí fotku tak mi připomínáš jednu herečku ze španělský telenovely ... 😕

lenkacar
18. čer 2009

dadu stačí vyměnit žárovky 😀 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

😀 😀 😀 mě asi taky 😀 😀

olasek
18. čer 2009

ale nééééé ... fakt??? 😀 no, manža mi taky říká, že jsem héééérečka, ale asi to myslí trochu jinak než ty 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

jo leni až pujdu na mateřskou ta je vyměním 😀 😀 😀

lenkacar
18. čer 2009

sem si teď šplhla a chci tu kliku te´d hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olasek
18. čer 2009

Leni, i PPLka má svoji rychlost 😀 😀 😀

olasek
18. čer 2009

Dadu, jak jsi na tom? Přichází mrcha?

dadous
18. čer 2009

hele nevím, kozenky malinko bolej ale jinak nic 😝 no do zítra mam čas 😅

lenkacar
18. čer 2009

dadu já jí taky vyhlížim mrchu ušatou ...

olasek
18. čer 2009

jasan, jen se ptám... 😉 , už se těším až taky začneš ... 🙂

dadous
18. čer 2009

no od ty doby co jezdíme do caru tak to mam pěkně rozhozeny, dřív se podle mě mohli řídit hodinky 😅

lenkacar
18. čer 2009

dadu nechci se opakovat tvoje a moje mrcha jsou asi vlastní ségry 😀 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

hele oli třeba se tam jednou potkame 😀 myslíš že by jsme se poznaly? 😅

dadous
18. čer 2009

😀 😀 proč nam to jenom dělaj ☹

olasek
18. čer 2009

no, třeba jooo 🙂 třeba hnedka příští týden...myslím, že poznaly ...budu tě vyhlížet 😀 ...jdu zase zítra na UZ, jsem zvědavá kolik mám vajíček ... Leni, takže taky jsi už napakovaná lékama???

lenkacar
18. čer 2009

ne oli prachama 😀 😀 😀 😀 já čekám na Ket bez léků 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

lene to tam fouknou a bude vymalovano 😀 no oli nas poznaš podle dadouše, ma velkej nos, to nepřehlídneš 😀 😀 😀

olasek
18. čer 2009

😀 😀 😀 no jo, ja zapomněla, že před KET nepotřebuješ stimulku ..... 😉 takže budeš čekat jen na ovulaci??

lenkacar
18. čer 2009

dadu to je hezký 😀 😀 😀

dadous
18. čer 2009

😀 😀 to je 😀

olasek
18. čer 2009

tak jooo, ja budu koukat po chlapech, naštěstí jich tam nikdy moc není 😀 😀 😀 ani můj tam se mnou nechodí...má novou práci tak musí mít řádnou pracovní docházku ☹

lenkacar
18. čer 2009

schválně mi nic nedávaj že na vše blbě reaguju a nechávaj to přirozeně a čekam na ovulku a když nebude neva ,ale aby byla slíza,ale jestli si zase splete mrchu jak posledně z nějakým krvácením tak tady budu čekat do soudného dne asi ...nevim kam mi čuměl ,ale pípa to asi nebyla když nepozná mrchu co?

dadous
18. čer 2009

ale bacha jsem žarlivka 😀 😀

olasek
18. čer 2009

podle nosa poznáš kosa ..... 😉 😀