IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
19. čer 2009

Leni to je úroda úplně super 😉
Oli tady se ted postavil další lídl jinak nic prozatím ale prý tu bude obi já bych i šla do obchodu,ale je to nevděčná práce děláš pořád za málo peněz když jsem dělala v bille tak jsem dělala hlavní pokladní a to byla starost i o trezor to byla zodpovědnost jak prase,ale do toho už bych asi nešla to byly pořád nervy jestli tě to všechno vyjde nebo nee 😠

gabika01
19. čer 2009

no jo doma je to v poho, tomu mýmu taky hrabe tak jsme aspoň dva, ale když ty soje výlevy rozbalím na klientky to jsi budou ťukat na čelo 😀
užívej dovolenku Oli, hýčkej svoje kuličky oni ti to oplatí 😀 😀 😀
dámy jak se prosím vás pozná krátký a dlouhý protokol?
jako když si píchám ten decapeptyl tak mám dlouhý? čert aby se v tom vyznal..... 😕

lenkacar
19. čer 2009

a kolikátý den jsi začla píchat měla jsi zastavovačku?

gabika01
19. čer 2009

nevím co je zastavovačka 😀 začala jsem 7.6. 21 den po MS a zítra začínám Puregon. Ten Decapeptyl má asi stopnout hypofýzu - něco jako přechod. No to je děs ... ve 28 v přechodu 😠 No to mě po--- 😀 jo Leni tak to je asi ta zastavovačka néé?

lenkacar
19. čer 2009

tak máš dlouhej protokol u krátkýho nejsi v přechodu 😉

gabika01
19. čer 2009

no dík, to je pecka zpráva 🙄 se ještě uvidí jak s tím přechodem zatočím 😀 😀 😀
takže Oli je teď na řadě? myslím s testem? nebo kdo teď těhulíí?

lenkacar
19. čer 2009

gabi ty jsi nějaká kovbojka co?

gabika01
19. čer 2009

nooo a doma mám pořádnýho hatatitlouše 😀 néé to jsme machrovala na dovolený na Ibize 😎

gabika01
19. čer 2009

hele Leni určo budeš vědět jak je to s alkoholem a stimulkou? teda né že bych byla nějaká násoska, ale kámoška má svatbu tak nevim jestli sedět na sucho bo sklenka neuškodí? 😵

lenkacar
19. čer 2009

jo ták to jo...macherka si teda dobrá .. 😀 😀 😀

gabika01
19. čer 2009

kllóóóóbrc byl dobrej, já se jen svezla 😀 A jak to vypadá s tvojí sousedou, už dala pokoj bembeřice jedna?

lenkacar
19. čer 2009

no jo se zalekla a zalezla do boudy prudička ...dohromady jsem jí neřekla nic a měla pak strach ,že to vyklopim jejímu starýmu tak dala pokoj..

gabika01
19. čer 2009

říká se, že vodnáři mají smysl pro fair paly 😉 😀 😀 a co s tím alkoholem?

gabika01
19. čer 2009

play samozřejmě!

lenkacar
19. čer 2009

to asi řešit nebude ,když s nim bydlí ví že chlastá a že to neni naposledy co napsal ,to bude tak pár měsíců oraz .......jasně vodnářky jsou hodné ,milé .... 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

hele asi mi čte myšlenky zase mě prozvání skryté číslo ...

lenkacar
19. čer 2009

no jo ,zase pátek asi čuje potíže ...to má holka docela blbé

gabika01
19. čer 2009

to jako myslíš, že ta skrytá je ona? co tím sleduje?.... a taky chytré jsou vodnářky! 😀

lenkacar
19. čer 2009

mě nikdy nikdo nevolá ze skrytýho ..

gabika01
19. čer 2009

to musí být dobrý hvězda, že vymýšlí takový voloviny. to asi nemá nic lepšího na práci. chcetě deptat, ale ty se nenecháš. hoď na ní bobek 😉

lenkacar
19. čer 2009

bobek je to nejmenší co na ní můžu hodit ,je mi jí docela líto když se bojí každého víkendu ☹

koblichzek
19. čer 2009

Ahojky, souhlasím, vodnářky jsou prostě ty nej 😉

gabika01
19. čer 2009

ahoj koblížko, jsi taky vodnářka? my jsme v práci čtyři ze čtyřech 😀 takže pohoda jazz! jen nechápu jak můžeš mít tolik trpělivosti s těma prckama. to já vždy vyletím jak čertík z krabičky a pak lituju 🤐

koblichzek
19. čer 2009

ahjoky Gabiku, jo jsem. Narozeniny mám 2. února. A ty?

gabika01
19. čer 2009

ženy já mizím, mám padla. V pondělí zas juknu. všem pohodový víkend a jen samé dobré zprávy 😎

gabika01
19. čer 2009

25.ledna

koblichzek
19. čer 2009

Jé 25. ledna he můj taťulda.

dadous
19. čer 2009

ahoj 🙂 hlasím že mrcha dorazila 😝 jdu dočíst 😅

koblichzek
19. čer 2009

Ahojky, tak to máš určitě velkou radost. Já si ještě počkám ☹

dadous
19. čer 2009

neboj kobli to ti uteče, budete v tom kiosku tak se budeš zabejvat jinyma věcma 😉 my jsme na to taky čekaly strašně dlouho 😝 jo a ve čtvrtek jdu na ultrazvuk 🙂