IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
20. čer 2009

já si pohrávám s myšlenkou vůbec naším neříct, že je to IVF .... úplně se hrozím těch řečí ☹ bohatě stačilo poslouchat, když jsem se zmínila, že manža má problém se spermoněma .... to jsem obrečela, bylo mi totiž doporučeno vyměnit chlapa ☹

meduna
autor
20. čer 2009

no ja nekdy nechapu ty reakce,Romana rodice to taky nevedej,protoze jsem se jednou zminila a to bylo scen.Ja jsem totiz tak neschopna,ze se o dite neumim postarat

olasek
20. čer 2009

Medu, děkuji za podporu .... !!! Budeme napjatě čekat všechny 😉

dadous
20. čer 2009

oli my jsme to taky nikomu nechtěli říct, no ale pže jsem srab tak to hold už vědí a doufam že nebudou prudit otazkama 😉 jo a ještě takova perlička, když jsem mamce řekla že problem je u dadouše, tak její odpověď byla: tak at něco bere david 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

Nemusis to preci nikomu rikat,je dobre,ze se muzeme vykecat tady

blazenkaa
20. čer 2009

ahojky Holčičky tak jsem se sem konečně po delší době dostala ani jsem to nezvládla dočíst proptože toho je tolik že by jsem tu byla ještš pozítří.A co nového koukám že dadousek si už oíchá a zvládla to v pohodě

olasek
20. čer 2009

😀 😀 😀 no joooo....martirium podstupuje holt ženská a ne chlap ....ale maminy to maj vyřešený hned, viď 🙂

dadous
20. čer 2009

blazi moc v pohodě ne , ale ted už je to ok 😉

meduna
autor
20. čer 2009

Vis jak, oni to nechapou,jako ja jsem v rodine uz kolikrat rekla,ze nemam vejcovody a oni to jaksi nechapou a myslej,ze mi jako asi dorostou 😕 😕 proste drive nebyl takovy problem a jak je neco,tak se divej.Nebo si myslej,ze neco chlap sni,treba petrzel a bude to ok 😀 😀

dadous
20. čer 2009

😀 no prostě jak jsem byla vydepkovana tak po tomhle jsem se začla tak tlemit 😀 😀
medu a oni nedorostou? 😎 😀 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

oni ani nechapou co je to IVF,asi myslej,ze to poroste 9 mesicu v misce 😀

blazenkaa
20. čer 2009

dadu neboj ještě si jednou dvajrát píchneš a budeš jako kdyby jsi si to píchala už dobu ,ale přece jenom to děláš kvůli mmimískovi tak to vydržíš

olasek
20. čer 2009

😀 😀 no, já opravdu toho v rodině moc neřeším - šetřím si nervy 😀 ....jsem ráda, že jsem tu s váma ...

meduna
autor
20. čer 2009

no Dadousku uz cekam 10 let,zeru i nemozne a stale nic,nemam je tam 😀 😀

dadous
20. čer 2009

medu ja to s nima už ani nebudu rozebírat, prostě makame na mimi a tečka, jak, to jim muže bejt šumak 😎

olasek
20. čer 2009

😀 😀 teda Medu, ty jsi expertkaaaa 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

hele,tetka mi rikala,ze mam urcite nastekano v boude,jako,ze jsem tehotna,ja ji rikam,ze to asi ne,bez tech vejcovodu a oni to neberou nejak vazne

blazenkaa
20. čer 2009

medu koukám že to taky nemáš lehké nerostou a nerostou to starší lidé nepochopí

dadous
20. čer 2009

hm medu tak at ti na to doktoři něco daj 😀 😀 😀 😀 by ti řekla moje mamka 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

a ve finale,si myslej,ze manza asi neumi dobre sexovat,kdyz nemam dite 😀 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

Dadousku,se ji zeptej co na to pomaha 😀 😀 😀

olasek
20. čer 2009

koukám, že je všude něco .... a někde ještě skoro horší než u nás ....to mě uklidňuje 😀 😀

blazenkaa
20. čer 2009

moji babička by ti řekla že ti to všechno voperujou a bude to v pohodě

meduna
autor
20. čer 2009

holky jdu na tu zranici konecne,nebo si budou myslet,ze jsem magor,no trochu jsem ale to nemusej vedet 😀 😀

dadous
20. čer 2009

jo jo až tam pojedem tak se zaptam 😀 😀 😀 no ale zas uznejte , že dokud jsme neměli problemy s otěhu, tak jsme o tmhle všem neměli taky ani paru 😅

meduna
autor
20. čer 2009

jo to jo Blazenko 😀 😀

meduna
autor
20. čer 2009

to mas pravdu Dadousku

blazenkaa
20. čer 2009

medu tak si to tam užij a moc se nepřepapej ať ti není špatně

dadous
20. čer 2009

holky ja jdu chvíly k bedně ale pak ještě juknu, teda jestli mě sem dadouš pustí 😅

olasek
20. čer 2009

🙂 jasan...taky koukám na Rafťáky 😀