IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
20. čer 2009

já si nic nemyslím, to mi říkal sám pan doktor 😉

blazenkaa
20. čer 2009

tak to jo už ti věřím ale nevěděla jsem to neřekl mi to Doležal aspoň jsem o něco chytřejší 🙂

olasek
20. čer 2009

🙂 Blaženko...jdu si natáhnout bedra, jsem nějaká utahaná...potkáme se tu zítram, ju..... ??? !! 😉

blazenkaa
20. čer 2009

a kde bydlíš v hradci někde blýsko sanusu

olasek
20. čer 2009

dobrou noc 🙂 papa

blazenkaa
20. čer 2009

tak jo pa pááá dobrou noc a sladké sny 😉 🙂

dvojcata2
20. čer 2009

Ahojky můžu se přidat??Já chodím do Libereckého Gennetu mám za sebou první konzultaci a čekám na mrchu červenou pak krev a ...to už znáte držím vám všem pěsti 🙂

olasek
20. čer 2009

nn, bydlím ve Věkoších, HK 7 ....ale léta jsem vedle Sanusu bydlela 🙂

blazenkaa
20. čer 2009

dvojčatko to víš že se můžeš přidat proč by jsi nemohla

blazenkaa
20. čer 2009

to já se jenom ptám u sanusu mi bydlí přímo naproti kamarádka

olasek
20. čer 2009

tak děvčátka, hezky drbejte a já mizím 🙂 Dvojčátko, držím pěsti a doufám, že se tu potkáme někdy příště 😉

dvojcata2
20. čer 2009

díky určitě se tu potkáme já když to tak pročítám co mně čeká tak to tu budu hltat.Injekce atd...au au ☹

blazenkaa
20. čer 2009

já si myslím že se toho nebudeš musetbát jde jenom o zvyk a budeš to dělat kvůli miminku tak to budeš píchat ještě ráda uvidíš

daja.w
20. čer 2009

Ahojky holčiny 🙂 pěkně klábosíte 😀 nestíhám číst tak to dočtu zítra my jsme byly na menší oslavě a grilovaly tak 10kg kýty tak jsu nažraná až k prasknutí 😖 ,ale alka jsem měla jen jednu sklenku vína nic víc nějak mě to dnes nechutnalo,tak dobrou nocinku 🙂
Vítám Tě mezi náma dvojče 🙂

dadous
21. čer 2009

jsem tu první 😅 tak krasnou neděli všem, tady svití , ale asi bude opět chcanec 😝

olasek
21. čer 2009

Ahooj Daduuu!!! Taky mě vytáhno z postele sluníčko 🙂 ..... tak dneska sis už píchla???

dadous
21. čer 2009

ahojda, dneska už uplně v pohodě, bych mohla dělat zdravotní sestřičku 😀 😀 no tady už mame zataženo ☹ a to mame naloženy maso na gril 😖

dvojcata2
21. čer 2009

I já zdravím ted tady svítí sluníčko už jsem byla nakoupit ve městě tak hurá k plotně už se těším až budu mít naordinovaný odpočinek.Zítra nanovo do práce obskakovat těhulky 🙂

dadous
21. čer 2009

dvojce ty dělaš ve zdravotnictví?

olasek
21. čer 2009

taky máme naloženo, večer chceme grilovat .... 🙂 tady je na nebíčku vymydleno, snad to dopadne..

dadous
21. čer 2009

asi ne oli jde to od hor k vam 😅 😀

olasek
21. čer 2009

juu, děláš na porodnici, Dvojče?

olasek
21. čer 2009

jéééé, to nemám radost .... ☹ no, ale hlavně, aby zítra nechcandilo, organizuju akci pro 130 lidí 😝

olasek
21. čer 2009

Dadu, včera jsem se tě chtěla zeptat, jestli ty nechodíš náhodou normálně k MUDr.Červíčkovi ??

dadous
21. čer 2009

😕 😕 no ty seš šikula 😵 nějaka pařba? 😀

olasek
21. čer 2009

no jooo, akce pro zaměstnance - 60 kilo masa a pivečko, vínečko 🙂 snad to dopadne 😀

dadous
21. čer 2009

myslíš jako tady v Trutnově? ne ne ja chodím do nemocnice k dr Melišíkovy 😉

dadous
21. čer 2009

tak to si napereš pupík 😀 😝

olasek
21. čer 2009

aháá, on spolupracuje se Sanusem tak mě to jen ak napadlo... No to zítra jooooo, akorát nemůžu moc pít, zítra už se asi budeme domlouvat na odběru 😀

dadous
21. čer 2009

k 4ervíčkovi jsem chtěla tenkrat jít, ale už nebral, pže měl plno, tak jsem naběhla do nemocnice a tam hned udělali spermio a poslala nas do sanusu 🙂
no tao jsem zvědava kolik budeš mít vajuch 😅 seš hodně nafoukla?