• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ted mě prosím tě řekni vo je to guma :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase mizim lehnout at se vymarodim co nejdříve
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
voják z povolání ne, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pěkně opočívej a at ti je už líp zatím páááá :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si to myslela,ale radši jsem se zeptala at nemyslím něco jiného třeba :grinning:
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si taky lehnout, zatím papa
jojo mizim ..nejsem v poho ,jdu uvařit manžovi kávu za půl hodky dorazí a asi si vezmu nějakou knížku a budu čítat
ob tak to moc moc moc gratuluju a držím palečky. všechny tady víme, kolik trpělivosti, radosti vzteku a slziček to stojí, ale úspěch se dostaví a to je hlavní :dizzy_face:
a vy máte po 1 IVF? to je krásný jestli se zadařilo hned na poprvé :grinning:
guma je dáji myslím voják z povolání. hele Leni a víš, že by ti ta uniforma sekla :wink: :grinning:
22. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo líp než mýmu manželovi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženským to sluší víc než chlapům :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlavně to chlapy rajcuje, myslím ta uniforma :grinning: :grinning: :grinning: jakákoliv :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm taky si myslím :grinning: :grinning: ,ale to asi nebude pro mě já žádnou uniformu nemám :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak po dnešním raním píchanci v praci, se mi udělala modřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se nějak přechvalila :sweat_smile:
gabi, budem věřit že ze sebe vyždímou aspon par živych :grinning: a kdy jdete na opu?
zuzi, to víš medunka to tady ted trošku flaka a ja sama makat nebudu :grinning: :sunglasses:
leni ty se koukej vypotit tělo na tělo :grinning:
ob tak to je super, držíme pěstičky at to pěkně sílí :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu stejně tě obdivuju, že pícháš sama :grinning: já z toho měla taky noční můry. od mala se injekcí děsím :cry: ještě, že mám doma takovýho nebojsu! jen tak dál :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a víš jak se bojiím injekci ja?! :confused: nemužu ani v tv vidět když někoho píchaj, nedejbože berou krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam doma sragoru ještě většího než jsem ja , takže mi nic jinyho nezbyva :grinning: :cry:
22. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holčičky :slight_smile: koukám, že debata na téma pícháníčko pokračuje :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahioooooj holky, tak co je new? dlouho jsem tu nebyla, nějaká nová těhu? :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Ob, moc ti gatuluji ....mám z tebe radost :slight_smile: ...je moc příjemné vědět, že se to může podařit a držím pěstičky, aby HCG už jenom přibývalo :grinning:
22. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, jak to zvládáš :slight_smile: ? při každým píchání na tebe myslím :slight_smile: .... zase se v Sanusu nepotkáme, jdu ve středu a pak v pátek ....
22. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy a prosím vás to vám řekli v Sanusu, že se má při stimulce tak chlastat??? :grinning: mě o tom nikdo neinformoval... :confused: píchám si už 16 dní decapeptyl (dl.protokol) a 3 den puregon.. na odběr snad doufám koncem příštího týdne :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím, asi všechny vaříte večeři bo odpočíváte :grinning: jo a dadoušku ses jenom utvrdila, že
my ženy jsme prostě od jakživa statečnější a duševně silnější. Vždyt chlap by porod ani nepřežil, když umírá na rýmičku :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi mě to nikdo neřekl u nás a kdynych to nevěděla z koníka tak mám hyperstimulák jak prase ..
22. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu já to doma vyřídim že mi má podržet..jinak jsme koukali na netu na práce a holky byste nevěřily že i na 2hod. denně na úklid chtěj sš..já padam ..a i jinde nesmyslně
22. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč se teda musí tolik pít?? sem se na to ptala v Institutu.. jako, že jsem se to dočetla tady na diskuzi a ta sestřička, že jako normálka 3-4 litry. No pardon, ale u mě je normálka tak 1-2 litry. tak ona je asi nějaká násoska :grinning:
22. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi já taky 1litr denně a při stimulce i 5litrů a byla jsem ráda ,páč jsem si zažehnala hyperstimulák ,byl jenom lehkej ..vyplavuješ si z těla ty sračky .dělá se při tom voda močí odchází ..já nevim jak to popsat odborně ..jak nepiješ máš na průser zaděláno
22. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem zjistila že už mam zítra píchat ten cetrotid :grinning: takže dva píchance :frowning2:
22. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stím pitím , mě to taky dr neřekl ale ja radši pro jistotu, ale pět litru do sebe stejně nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni ale tys to dostala, ne? to teda budou jatka :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: se musím smat jak tady u pc ucházím :grinning: :grinning: :grinning: a to ještě nejsem nějak extra nafoukla
22. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tady dneska s vama krasně míjím, tak jdu dělat řízky :sweat_smile: v pondělí :confused: :fearful: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek