• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky tak jsu napapaná :wink:
Bebe krásní prckové :wink: já už jsu v poho,už se nemožu dočkat až do toho půjdem znovu :wink:
Medu krásná vtipná tabulka :wink: jen běž kouřit,ale pozor at ho nerozdivočíš to zvíře jinak ho šupni do klece :grinning:
22. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe no krasně rostete :wink:
medu ty jsi ale rychla :grinning:
22. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady se snad čerti ženěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je vichřice jak blazen, dadouš musel dat psa na vodítko aby neuletěl :confused:
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to měl čůrání za letu :grinning: :grinning: tady jen prší a má celej týden :angry: a to zítra musím jít do města :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mě chce jak svina :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad nechcal proti větru a nema mokrej podvozek :grinning:
22. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky už se těším na vaše fotečky :slight_smile:
Medu super tabulka :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se těš bebe :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudak Karel,ten dneska ani nebude mit silu na jeho medvedi holku :grinning:
22. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bebe,to jsou krasavci :wink: jaky ma uz rucicky
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to už ma davno za sebou :grinning: a co ty marodíš dal?
22. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to mazec Medu. Kdybys viděla jak se tam dneska mrskal bylo to neuvěřitelný :dizzy_face: 15.7. jdeme na 3D tak se pak pokocháme :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan holčiny. Dneska byl náročnej den :slight_smile:
Papa a krásný sny :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebe dobrou nocinku :slight_smile:
Sem si ted škubala obočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem to nechala zarůst a sem se málem posr...a :grinning:
22. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: si byla dajo na Brežněva? :grinning:
22. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skoro už jo :grinning: sem to ted nějak flákala :grinning: ale dalo mě to práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja dnes končím, nemam nerva na ten zabržděnej net, funí tady jako krava a stranky mi nabíhaj 5 minut, tak se mějte krasně, hezky zbytek večera a klidnou dobrou noc :wink:
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hodit sprchu a půjdu do hajan tak přeji krásný zbytek večera :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem dobrou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukam,dvojcata uz ma fotenku v pase :wink: jo holky,preju vam vsem krasnou dobrou noc a pekne sny,jdu taky,zitra jdu hakovat-fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky je tam někdo
22. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahojky holčičky už tu asi nikdo nejste já jsem teď přišla z práce . :slight_smile:
Leni doufám že už ti je od odpoledne trochu lépe aby jsi mohla jít pracovat k těm dětičkám. :slight_smile:
Ob moc ti gratuluju a přeju ti ,aby ti to HCG rostlo a měla jsi tak krásná miminka jako má Zuzka. :grinning:
Medu máš moc krásně udělanou tabulku je hlavně moc vesele udělaná. :grinning: :grinning:
Bebe mi se sice ještě nepotkali ,ale máš krásná malinkata miminka přeju ti aby ti rostly jako z vodymimiskové. :wink:
Dajo to je dobře že jsi se s tím už smířila že se to nepovedlo povede se nám to všem a moc ti to přeju. :sweat_smile:
Tak se zatím mějte dobrou noc a ráno se tu asi zase na chvilku ukážu tak pa páááá :slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: to je zas počasí :angry: já už jsem byla v tom městě na tym pracáku a nic nemaj no mám přijít až 20.srpna :grinning:
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny koníkářky :grinning: to počasí to je hnus fijalovej. mám z toho nervy jak špagáty. jako kdy už bude líp? :angry: dájo tak zase žádná prácička pro tebe? nesmutni veverko, určitě se vám při další stimulce zadaří :wink:
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jo to počasí je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo žádná práce,ale nijak to nehrotím aspon že manža má práci,ale kdybych něco našla teda dobrýho tak to beru,ale zamálo peněz nee no uvidíme stejnak ty dva měsíce utečou jako voda a půjdem znovu do boje :wink: jo a zlepším počasím teda nepočítej má tak být celej týden :frowning2:
23. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jenom týden Dájo, má tak být až do půli července, no děs běs! to jsou vyhlídky. a co tvoje obočí už je ready? :grinning:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny holčičky :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blaženko, jak se dnes máš?
23. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj občí je ready :grinning: ale byla tu fuška :grinning: :grinning: ale už jsu zas kočena :wink:
Blaži ahojky jak sevede? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem byla minulý týden na kosmetice, ježíš to byla bolest jak mě nípala :cry: no jo no .. jak se říká pro krásu se musí trpět :grinning:
23. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi na nic musím zase za chvilku do práce jenom se najím a zase jdu a co vy holčičky jak se máte
23. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek