IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
23. čer 2009

daji jak já ti závidím že nemusíš do práce

gabika01
23. čer 2009

to máš dobrý, že můšeš chodit na obídek domu. já makám, ale mám dobrou prácičku. Dělám v cestovce 😎

blazenkaa
23. čer 2009

já do práce teprve jdu mám odpolední a to je od 14 do 22 ale když by jsem si mohla vybrat tak raději na noc a co to je za cestovku co děláš

blazenkaa
23. čer 2009

daji kdy se zase budeš objednávat na další

gabika01
23. čer 2009

dělám v agentuře, cca 200 CK prodáváme. fakt mě to baví, vždycky jsem to chtěla dělat. hlavně dost lítám po světě a poznávám jíný mravy.. jiný kraje.. ale taky jsme si musela na takový dobrý místečko počkat, dřív jsem dělala servírku a to byla fakt fuška, bolavý fajfky, ruce jak opice prostě sedřená z kůže 😀
a co ty děláš Bláži?

blazenkaa
23. čer 2009

no já dělám v mladé boleslavy ve škodovce jako operátor logistiky ,ale připadám si že jsem asi tak utahaná jako píšš ty nohy bolavé ruce vytahané a nervy úplně v prdeli když tam jsou raková telata jako nám tam dali teď je to hrozné tele

daja.w
23. čer 2009

jo,ale někdy doma je nuda,ale doma je doma 😉 na další IVF by jsme chtěli jít co nejdřív tak v tom srpnu a vy

blazenkaa
23. čer 2009

tak o tom jsem právě taky přemýšlela že by jsem se objednala už v srpnu aby jsem stihla to schválení od pojišťovny .Hele musím končit a jíd do té práce ,ale jestli se ti bude chtít tak večer okolo 11 jsem tu jako na koni a můžeme o tom pokecat .Tak zatím papáááájdu makat lrásný den si užijte 🙂

daja.w
23. čer 2009

Blaži ty musíš čekat na schválení?? my nee nám to vše zařídili v caru teda řekli že když už v tom roce ti jednou hradily tak ještě 3krát autamaticky budou zas.Tak at tě to uteče v práci pa a kdyžtak večer 😉

olasek
23. čer 2009

Ahoj děvčátka !! nestáhám dočítat ☹ ...je toho moře... takže jsem především prostudovala Medunčin sumář snažilek a těhulek a dobře se zasmála 😉 Medu, moc děkuji, aspoň člověk hned ví s kým povídá a v jaké je fázi snažení. Moc nám všem držím pěsti, abychom byly brzy v kategorii těhulek 😵 . Jinak já jsem dneska, jak kvočna, která sedí na vejcích. Všechno dole mě tlačí, nevím, jak si sednout, lehnout, aby mě nikde nic nebolelo, nepíchalo. Holky, těším se na odběr...fakt. Už za 3 dny!!

lenkacar
23. čer 2009

ahojky holky jak je?

olasek
23. čer 2009

Jen jsem se chtěla zeptat ... jak vám vlastně bylo po OPU? Byly jste schopné normálně fungovat nebo jste celý den pak proležely? Chtěla bych vědět, co mě čeká .... díky 😉

lenkacar
23. čer 2009

jsi po narkoze co bys chtěla dělat 😀 😀 😀 nejíst do večera 😝 😝 😝

lenkacar
23. čer 2009

mě bylo tedy dost ouvej ..ale měla jsem 30vajec ,co vajo to bodnutí .. ☹ ☹ ☹

olasek
23. čer 2009

Ok, a bolesti? Byly? Jde mi o to, že v sobotu po OPU mám jít na svatbu tak jsem se spíš chtěla zeptat, jestli je to reálný? 😉

gabika01
23. čer 2009

ahoj oli ty jsi ale šikovná kvočna 😀 chtěla jsem se zeptat po jaké době píchání si začala cítít ty jajka? dnes mám 4 dávčičku a zatím jen takový menší tlak a jako bych to měla dostat 😒

olasek
23. čer 2009

když ty jsi zrovna naprosto vyjímečná, Leni 😀 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

oli jsem ouplně jiná a holky dneska jsem i bez hlavy ..byla jsem v tý školce

olasek
23. čer 2009

ahojky Gábi, začala jsem cítít tlaky a začala mít problémy se sezením až 7 den, ale dneska jsem 10 den a už fakt fest cítím úplně všechno dění, stále chodím čůrat ( i při čůrání mě to už bolí ) a jsem hrozně unavená

olasek
23. čer 2009

a jak jsi dopadla v té školce, Leni? Jsem zvědavá! Říkala jsi, že s tebou bude mluvit přímo paní ředitelka, že?

lenkacar
23. čer 2009

já taky od 4dne jsem to trochu cítila a 7 den jsem si už nosila břicho ..

lenkacar
23. čer 2009

hele oli ředitelka mě dovedla do třídy a šup mezi zmetky a je to jako když vlezeš do úlu ..řev ,řev a řev ,ty děti nemluví jenom řvou a ta učitelka sotva mluví no spíš řve a taktéž pomocná síla ...

lenkacar
23. čer 2009

jsou to předškoláci a je jich 28 převládaj kluci a je to maso ..holky ta učitelka musí mít svatozář ...a fakt teda sama nestíhá potřebuje tu pomoc i od tý pomocný síly ..takže je to o tom že i rovnáš ty děti ..

olasek
23. čer 2009

no joo, taky jsem během školy chviličku dělala praxi ve školce, ale mě se tam líbilo 🙂 faktem je, že z dětiček ti jde odpoledne už hlava kolem , ale je to hezká práce a když pro ně uděláš program tak jsou zlatí 🙂 a co, půjdeš do toho? Jak to vidíš?

lenkacar
23. čer 2009

takže kromě vytírání a chození na vycházku a pomáhání dětem s něčim je to o dozoru

olasek
23. čer 2009

s předškolákama je to občas maso, někdy je to, jak krotit divou zvěř, když je tam hodně kluků ( ale ony ani holčičky občas nejsou lepší )..... 😀

lenkacar
23. čer 2009

oli neni to určo všude stejný ..tohle je maso ,prej je musí nechat vyřvat ..no pro mě nezvyklej přístup .no budiž ...řekla jsem že to zkusim a maj mi dát vědět oni ,maj víc uchazečů tak uvidim...prej jsem jim sympoš tak nevim každopádně mi bolí hlava ještě tedka ..

olasek
23. čer 2009

😀 😀 😀 ono se říká, že je školka dobrá antikoncepce a tu ty teď zrovna fakt nepotřebuješ 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

víš co oni se nechtěj zabavit je nebaví pohádka ,je nebaví hraní ,je nebaví nic ,jenom se třískaj a řvou ..dnešní doba ,že by se přišel někdo pomazlit to prostě nevidíš ..to asi jen ty malý ..hm škoda ..na tyhle furt jenom řveš ,no takhle jsem si to nepředstavovala ,ale chci to zkusit ..

gabika01
23. čer 2009

teda holky vy žvaníte.. vůbec vás nestíhám 😀 leni ale řechtám se těm tvým hláškám jako magor 😀 😀 😀