• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
děláš dobře, ona je to zase zkušenost navíc.....kup si zásobu třzalkového čaje - ten je dobrý na nervy :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak za tu směšnou výplatu asi nakoupim ibalginy a jsem na nule :wink: :wink: :wink: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a mokrou žínku v pytlíku v tašce a cestou domu už jí lípnout na čelo ..jinak to nevidim ..
23. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem v šoku nebudu vám kecat ...
23. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to zvládneš ... těším se až budeš psát zážitky ze školky :wink:
23. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslim že by byly lepší špunty do uší :wink: :wink: :wink: a plácačku na mouchy :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti jsou tam hezký a občas to bylo úsměvný ,ale převládá zatim u mě ten pocit kraválu
23. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš časem...a třeba tě to pak překvapí, jak tě to chytne a najdeš se tam :wink:
23. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kreslily tuží ,kdybyste je viděly a tuš jako nejde vyprat ..to je už jako hodit na hadr na podlahu ty oblečky :grinning: :grinning: :grinning: bejt to moje dítě tak jí učitelce poděkuju..ale ona je nemá jak zabavit ,je to těžký ...vymyslet jim nějakou hru pro všechny bylo by po řevu hnedka
23. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele leni to vypadá, že dělaj konkurz na krotitelku divé zvěře spíš teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba si hodit na těch 5hodin co tam budu bobříka mlčení co myslíte .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepochybuju, že něco vymyslíš :grinning:
23. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi dyt jo fakt, ale,i ta pomocnice to řikala že musí odejít, že už to na ní neni a je tam 8let ,ale že ty předškoláci jsou nejhorší ...a já jí věřim ..ažpřijde manžel z práce tak ho asi zmlátim ...každej den .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Oli a Leni :slight_smile: Leni to teda je mazec fakt divá zvěř no nevím nevím když už si ta na to nezvykla po osmy letech tak chci vidět tede :grinning: ,ale dej si ty špunty do uší vleť na ně a bude klídek :grinning:
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tady už asi nikdy nebude svítit sluníčko, to je hnus venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dádo no to si taky myslím je to hnus to počasí ještě chvilku tak mě zteho začne hrabat :confounded:
23. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsme z toho uplně bez nalady :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem koukala, že prace žadna :confused: no tak aspon si pořadně dachneš :grinning:
23. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to počasí tě na náladě nepřidá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj žádná práce no dáchnu,ale při tom počasí asi zblbnu už nevím co mám doma dělat :frowning2:
23. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych asi furt spala :grinning:
23. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tě zachvilku přestane bavit,ale práca furt do kola taky :grinning:
23. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky pěknej stereotyp :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi dneska vyskočil další pupenec ve ksichtě :angry: budu klásna :grinning:
23. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo asi jak já mě se udělal uprostře čela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no bylo to čupr :grinning:
23. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mě se udělal na bradě a ted se přestěhoval na nos, no užasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to musíš být opravdu klásná :grinning: jak ježibaba z bradavicí :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli my jdeme v sobotu taky na svatbu, to budeme jak dve nosnice :grinning: to volís o beďarech ani nemluvim, mě zpříjemňovali celou pubertu, ježíš jaký já měla nervy.
holky já se asi odstěhuju na hajzlík, sem jak průtokáč či dědek s prostatou, uf :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Gábi já tam byla taky věčně :grinning: manža se mě už smál že prý su uchcaná až to dobrý není že se tam mám rovnou odstěhovat :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau gabi, ja taky furt lítam na ha :stuck_out_tongue_closed_eyes: jzlík
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě vychcandíry :grinning: :grinning: :wink:
23. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadoušku :slight_smile: tak často jsme nikdy s nikým nepíchala :grinning:
23. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no to mi povídej :grinning: ja dneska zvladla dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten cetrotid mě potom šíleně svedil :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já píchám decapeptyl a puregon, cetrotid vůbec neznám.. to je taky na tvorbu vajuch a pícháš všechno do pupíku? už víš kdy půjdeš na OPU?
23. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek