IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
23. čer 2009

děláš dobře, ona je to zase zkušenost navíc.....kup si zásobu třzalkového čaje - ten je dobrý na nervy 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

holky tak za tu směšnou výplatu asi nakoupim ibalginy a jsem na nule 😉 😉 😉 ☹ ☹ ☹ a mokrou žínku v pytlíku v tašce a cestou domu už jí lípnout na čelo ..jinak to nevidim ..

lenkacar
23. čer 2009

no jsem v šoku nebudu vám kecat ...

olasek
23. čer 2009

😀 😀 😀 to zvládneš ... těším se až budeš psát zážitky ze školky 😉

lenkacar
23. čer 2009

holky já myslim že by byly lepší špunty do uší 😉 😉 😉 a plácačku na mouchy 😀 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

děti jsou tam hezký a občas to bylo úsměvný ,ale převládá zatim u mě ten pocit kraválu

olasek
23. čer 2009

uvidíš časem...a třeba tě to pak překvapí, jak tě to chytne a najdeš se tam 😉

lenkacar
23. čer 2009

kreslily tuží ,kdybyste je viděly a tuš jako nejde vyprat ..to je už jako hodit na hadr na podlahu ty oblečky 😀 😀 😀 bejt to moje dítě tak jí učitelce poděkuju..ale ona je nemá jak zabavit ,je to těžký ...vymyslet jim nějakou hru pro všechny bylo by po řevu hnedka

gabika01
23. čer 2009

hele leni to vypadá, že dělaj konkurz na krotitelku divé zvěře spíš teda 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

třeba si hodit na těch 5hodin co tam budu bobříka mlčení co myslíte .. 😀 😀 😀

olasek
23. čer 2009

nepochybuju, že něco vymyslíš 😀

lenkacar
23. čer 2009

gabi dyt jo fakt, ale,i ta pomocnice to řikala že musí odejít, že už to na ní neni a je tam 8let ,ale že ty předškoláci jsou nejhorší ...a já jí věřim ..ažpřijde manžel z práce tak ho asi zmlátim ...každej den .. 😀 😀 😀

daja.w
23. čer 2009

Ahojky Oli a Leni 🙂 Leni to teda je mazec fakt divá zvěř no nevím nevím když už si ta na to nezvykla po osmy letech tak chci vidět tede 😀 ,ale dej si ty špunty do uší vleť na ně a bude klídek 😀

dadous
23. čer 2009

ahoj holky 😉 tady už asi nikdy nebude svítit sluníčko, to je hnus venku 😝

daja.w
23. čer 2009

Ahoj Dádo no to si taky myslím je to hnus to počasí ještě chvilku tak mě zteho začne hrabat 😖

dadous
23. čer 2009

ja jsme z toho uplně bez nalady 😝 jsem koukala, že prace žadna 😕 no tak aspon si pořadně dachneš 😀

daja.w
23. čer 2009

jo to počasí tě na náladě nepřidá 😝 jj žádná práce no dáchnu,ale při tom počasí asi zblbnu už nevím co mám doma dělat ☹

dadous
23. čer 2009

ja bych asi furt spala 😀

daja.w
23. čer 2009

no to tě zachvilku přestane bavit,ale práca furt do kola taky 😀

dadous
23. čer 2009

no to je taky pěknej stereotyp 😝 mi dneska vyskočil další pupenec ve ksichtě 😠 budu klásna 😀

daja.w
23. čer 2009

to jo asi jak já mě se udělal uprostře čela 😝 no bylo to čupr 😀

dadous
23. čer 2009

😀 mě se udělal na bradě a ted se přestěhoval na nos, no užasny 😝

daja.w
23. čer 2009

😀 tak to musíš být opravdu klásná 😀 jak ježibaba z bradavicí 😀 😀 😀

gabika01
23. čer 2009

oli my jdeme v sobotu taky na svatbu, to budeme jak dve nosnice 😀 to volís o beďarech ani nemluvim, mě zpříjemňovali celou pubertu, ježíš jaký já měla nervy.
holky já se asi odstěhuju na hajzlík, sem jak průtokáč či dědek s prostatou, uf 🙄

daja.w
23. čer 2009

😀 😀 Gábi já tam byla taky věčně 😀 manža se mě už smál že prý su uchcaná až to dobrý není že se tam mám rovnou odstěhovat 😀 😀

dadous
23. čer 2009

čau gabi, ja taky furt lítam na ha 😝 jzlík

gabika01
23. čer 2009

no prostě vychcandíry 😀 😀 😉

gabika01
23. čer 2009

ahoj dadoušku 🙂 tak často jsme nikdy s nikým nepíchala 😀

dadous
23. čer 2009

😀 😀 no to mi povídej 😀 ja dneska zvladla dvě 😝 ale ten cetrotid mě potom šíleně svedil 😅

gabika01
23. čer 2009

tak já píchám decapeptyl a puregon, cetrotid vůbec neznám.. to je taky na tvorbu vajuch a pícháš všechno do pupíku? už víš kdy půjdeš na OPU?