• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
mame krasnejch 12000 příspěvku :sunglasses:
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu taky do spalova,rano nabeh do hotelu a makacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se to Leni jen nejak v brise varilo,ale zatim nic,tak doufam,ze ani nic neprijde :confused: Dadousek,hodi datum,tak se pak domluvime vsichni co a jak.Ahoj a pekne sny,nekdo teda ty erotaky ale ja to urcite nebudu :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm,dobra pracicka :grinning:
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :pensive:
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji Vám krásnou nocinku a sladký sníky :wink: :pensive:
23. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju dobrou noc :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky jste tam někdo nebo už spinkáte
23. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem tu :wink:
23. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sere jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem ted byla na půdě dát kýbl zjistila jsem že v koupelce máme flek na stropě šak nám zatéká je prasklá jedna taška no mě poser :angry: su nasraná jak svina
tak co jak bylo v práci konečně doma :wink:
23. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky daji jak se máš to se divím že tu ještě někdo já jsem teď přišla z práce a ani se mi nechce spát teď to tu dočítám a nějak to nezvládám
23. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mě se taky nechce hajat sem se ted vytočila a ktomu jestli bude ještě tak chcát tak nám přeteče bazén :grinning: to by byla prdel by jsme měli plnej barák vody :grinning: to už jsme jednou měli :grinning: a stačilo ho budu muset zítra trochu vypustit
23. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jste jako mi nám taky v koupelně se dělá flek ,ale nezjistila jsem kde mtankrát jak bylo hezky tak jsem přivezla sudy na dešťovku a pak dlouho nepršelo a neměla jsem čím zalívat a když konečně zapršelo tak saudy se naplnili a od té doby pořád prší
23. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to děs stím počasím leze mě to užna mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blaži prosím Tě tyděláš v té škodovce?
23. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak to tam čtu co jste si dneska psaly tak skoro každá píchá kromě nás dvouch
23. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano dělám
23. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj budem taky píchat :grinning: no tam kdisi dělala sestřenka ale už odešla
23. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
daju ono to tam je strašně veliké to je jako menší město přredce jenom to má dohromady přez 22 tisíc zaměstnanců
23. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to chápu vím že je to velké,ale jen že tam dělala no ale vrátila se do své vesnice kde není práce,ale to už je její věc a co ty jak se máš
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem koukala na medunku jak to tak dočítám jak si chová miminko moc jí to tam sluší a to miminko to je tak nádherné celý by jsem ho rozmačkala
23. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se mám jak štakš raději by jsem byla asi doma na mateřské :wink: :wink: ale co mám dělat musím makat a pak co nejdřív na 2 pokus.Aco ty jak je
23. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sluší ji to a moc a mimoušek je nádhernej nebuj všichni budem mít takovýho krásnýho prcka :wink:
23. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo docela to jde akorát mě nasral manža :angry: přijel zas opilej co dělá v té hospodě tak je to děs,ale naštěstí usnul a ráno si ho pěkně podám bo to ted nemělo moc cenu :confounded: ale jinak docela to jde akorát mě sere to počasí nic se nedá dělat a doma už mě to leze na mozek :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to doufám už aby to bylo .Dájo chtěla jsem se optat jak jsme se dopoledne bavily o tom schválení od pojišťovny to je všude že na další pokusi už to neschvaluje že to stačí jen poprvé
23. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme na tom obje stejně to počasí je děs.Konečně jsme se dokopaly s tou ložnicí jak jsem minule říkala elektriku jsem vykopala a natáhla s elektrikářem to jsem šikovná co
23. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak je to jinde dada ta psala že si o to musí žádat,ale my jsme se ptaly u nás v caru jak jsme ukončovaly léčbu a dr.nám řekl že když v tom roce jednou hradily tak ještě 3krát v tom roce budou hradit automaticky tak nevím asi je to všude jinak :frowning2:
23. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jseš šikula no my ješte nee manža není schopnej tam zapojit telku jinak tam nepůjde spát,ale udělám to fikaně o víkendu tam prostě přestěhuji peřiny a at dělá jak umí :grinning:
23. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se na to právě neoptala ani jsem na to nevzdechla aby jsem se optala byla jsem z toho tak nasraná že mi to ani nemyslelo
23. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude manža docela čubrnět až bude spinkat v ložnici bez telky
23. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam zkus zavolat at víš at si to kdyžtak můžeš zavčas vyřídit
23. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by jsem měla aby jsme si to mohly zase zopáknout koro na stejno jako minu co ty na to
23. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek