IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
24. čer 2009

cholkýý, jak je s tou neschopenkou?? jste na mě zapomněly 🙂 .....taky zobu kyselinu listovou - dvě pilule denně 😀

lenkacar
24. čer 2009

MĚ JÍ NABÍZELI V DEN opu

lenkacar
24. čer 2009

sakra capslock pardon 😀 😀 😀

lenkacar
24. čer 2009

mě už byla prd platná na pracáku takže jsem jí už nevyužila ..měla jsem to tak báječně naplánované jak budu celých 9měsíců těhu brát penízky a ono hovno ..

olasek
24. čer 2009

super, děkuji 🙂 to já si ji, samozřejmě, vezmu, ale mám nervičky z telefonátu šéfovi až mu budu v pátek oznamovat, že mám angínu ..... 😨 😖

daja.w
24. čer 2009

taky jsem to měla naplánovaný a ono prd 😀 ale já marodila uždřín dá se říct od začátku stimulky a pak mě to taky nabízely v caru v den OPU

daja.w
24. čer 2009

Oli pěkná angína 😀

olasek
24. čer 2009

no joooo - je to super tajná akce 😀 😀 😀

lenkacar
24. čer 2009

dají tak víš jak to dopadlo? zásah v pravou chvíli málem to byl černoch 😝 😝 😝 docela dost jsem to osladila a je to docela málo ,nechápu to ..

dadous
24. čer 2009

čau kuchty 😉

lenkacar
24. čer 2009

oli pěkně to máš vymyšlený 😉

lenkacar
24. čer 2009

čus dadu

lenkacar
24. čer 2009

tak co jak je v kolbence?

lenkacar
24. čer 2009

od včera mám v hlavě malé kováříčky a ty mě tam ťukají ,asi si půjdu vzít ibalgin

dadous
24. čer 2009

takže sražka bude 15. srpna v Karlovych Varech 😉 bližší info upřesníme později 🙂

dadous
24. čer 2009

no leni snad tam už moc dlouho chodit nebudu 😝

lenkacar
24. čer 2009

a ty tam dadu makáš rukama nebo hlavinkou

dadous
24. čer 2009

ja rukama, ale hele někdy i hlavou 😀

lenkacar
24. čer 2009

dadu dyt víš jak to myslim ,já vim jak to chodí v kolbenové továrně

dadous
24. čer 2009

😀 😀 co ty tvoje dětičky ? kdy maš nastup? 😀

daja.w
24. čer 2009

ahojky dado 🙂
leni ale že to bylo málem jen 😀

lenkacar
24. čer 2009

hele dají bylo to o fouseček 😕 ,dadu nic ještě mají jiné adepty nevim kdy zavolaj ,aztim sbírám síly .. a tajně doufám že mě nevyberou ,asi na to nemám,dneska jsem koukla do jiné školky co pozorovatel a tam toto neni fakt ne

lenkacar
24. čer 2009

tam je klid si povídají brebentí a ne tam ta zvěř

lenkacar
24. čer 2009

je to chyba učitelky ne dětí ,ale po 4letech je těžko někdo zvládne ..

lenkacar
24. čer 2009

tak mizim zas je mi divně ach jo ..

gabika01
24. čer 2009

hezký večer všem kobylkám, já mizím 😉

meduna
autor
24. čer 2009

Ahoj holky kobylnice,nektere i nosnice 😀 😀 Olasku,tak to je teda uroda jako prase 😉 😉 😉 Dadousku,ted uz jen tvuj ultrazvuk at vime jak jsi na tom 😉
Leni,tak stale to neni dobre,je to nejake na hovno,krouzi to kolem nas jak sup vid 😠 Ja mam taky pocit,ze to kazdou chvilku vylitne ven,ale jeste nevim odkud,muze to jit jak vrchem,tak i spodem 😀 😀

meduna
autor
24. čer 2009

Dajo a jake ,ze houbicky ti rostou na zahrade?Lisohlavky to ale nejsou vid 😀 😀 😀

olasek
24. čer 2009

ahoooj Medu a Daduu🙂 spadl mi net, ale už jsem se zas nahodila .... 😀 Medu, ani chodit dneska pořádně nemůžu, připadám si, jak vzducholoď!!! Celý pupendo mám nafouklý - vajucha zas asi rostou!! 😀 😀 Je ti blivno? Po čem? Nebo, že by viróza?

meduna
autor
24. čer 2009

Ahoj Olasku,tak to jsi teda pekne zakvokala,tolik vajuch 😕 No ja ti nevim,nejak se mi to tam vari a vypada to nebezpecne 😀