• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
hmhm....to nezní dobře :frowning2: dej si něco preventivního, třeba slivku - ta se ti prožene útrobama, jak tsunami a vezme s sebou všechny bakterie :wink: jojo, to já jsem kvočna - byla jsem docela překvapená, když mi řekl ten počet :grinning:
24. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo ,tech je,tak uz aby byl patek vid.Slivku nemam,tak cim se mam prohnat?mam tady snad jen becherovku a to nevim,zda to pozru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz tady nebyla dlouho Mandarinka,co je s ni?
24. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes je to tady nejaky mrtvolov :grinning: :grinning: :grinning: zitra budu opet slamena :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olasku moc gratuluji já dnes vůbec závidím moje skoro švagrová jde v pondělí na inseminaci tady každej píchá nebo snáší vejce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Samozřejmě všem to moc přeju!!!Jinak jsem tady četla o houbách ted jsem přišla z práce a pošušnala jsem si houbovej gulášek. :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
být tebou, dám i Bechera - sic to nemá grády jako Slivka, ale i ta tě prožene :grinning: a dej si i živočišný uhlí :grinning: ...na pátek se těším neskutečně...
24. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mela u tetky masaky s chlebem,taky dobra zalezitost :grinning: Prubnu toho Bechera,alespon se vratim do mladsich let :grinning:
Dvojcata,ja nepicham ani nesnasim,tak jsme dve :wink:
24. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, Dvojče :slight_smile: ještě není ani tak k čemu :slight_smile: ale třeba za 14 dní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...u nás houby teda asi nerostou, letos jsem nenašla ani neměla ani jednu a to já je ráda!!!
24. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale v severnich cechach rostou,mamka nasla hafo hub
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Mandarinkou jsem povídala asi jednou a už je to taky docela dlouho ... vůbec nevím... :unamused:
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeme muset nahoru k Liberci k rodičům a tam si zajít, tady kolem Hradce to stojí za starou belu...
24. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojce,chtela jsem se podivat na to tvoje 15 lete mimco ale nemam sanci,to je mini fotka :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile:
Medu lisohlávky to opravdu nejsou,ale mi tomu co tam roste tak podborůvčí a i praváky a i žampiony :wink: a dej tu becherovku to jsou prý bylinky
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych sem měla šoupnout fotečku s mým miláčkem, že?
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže nevím jak....nějak mi to nejde :frowning2:
24. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
najed na fotoalba a pak moje alba a pak tam šupni to svoje foto :wink:
24. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, jen nejakou soupni,jsme zvedavky :wink:
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meduna:A v jaké fázy jsi ty??Já to tady pročítám zběžně ,chodím z práce až večer tak není moc času.No jedna holčina mi ty fotky zmenšila já nevěděla že nepůjde zvětšit a jiný fota mám velký a já to neumím zmenšovat.
Jinak já jsem z LIberce a lesy mám okolo baráku takže když mi je smutno vezmu psa a jsem v lese.Božskej klid!!!
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli čupr foto sem hned jukla manža se dobře ksichtí :grinning: :wink:
24. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to skoro všechny fotky vyhodilo - jsou veliký a nahrála se jen jedna :frowning2: .... tak aspoň uvidíte mě a mého zlatouška :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojce,zrovinka ted v sobotu jsem byla v Liberci.Ja puvodne pochazim z Ceske Lipy,takze nedaleko :wink: No ja mam ted odpocinkovou,mam uz za sebou treti IVFko a jeden KET :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem byla v dubnu na IVF.Cekam do podzimu a pak znova,ale musime nasetrit prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olasku,pekna fotecka,manza sympos :wink: jezis,doufam,ze tam mam dobre i :confused:
24. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olasku ,kolik ti je?
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v těch zkratkách jak blbá co je KET??No co já tady bulím když čtu co máš za sebou to znamená že už si to celý musíš hradit sama???
24. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile: to víš, že máš ... a i kdyby nebylo tak by se to velkoryse přehlédlo :wink: :grinning: Nahoře v okolí Liberce je krásně, často tam jezdíme, i teď v neděli se chystáme.....teda doufám, že budu v pohodě
24. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 29 :slight_smile: Medu, ani nevíš, jak ti držím pěsti, aby se ti končně zadařilo .... toliko zklamání musíš mít za sebou :frowning2:
24. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojce,ja si to platim porad sama,protoze nebydlim uz v Cesku :angry: KET,to je transfer rozmrazenych mimisku.Ale to uz asi mit nebudu,mam malo vajuch
24. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Olasku,to jsi mladice :wink:
jsem zas tu :wink: oli pěkna fotečka :slight_smile:
autor
no konecne :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek