IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
24. čer 2009

jdu do ty vany tak zatím pa 🙂

mandarinka
24. čer 2009

Dad nevím, co pícháš, ale já měla pero, pak takový hotový injekce, co se jen rozbalily a píchly a pak normální, co se natahovalo a pak píchalo.......
No my taky půjdem co nejdřív na druhej pokus, možná začnu píchat už v pátek 🙂

meduna
autor
24. čer 2009

Tak ahoj Dadousku a uprav drn 😀

mandarinka
24. čer 2009

Merdu makám a včera jsem byla na open opře Nabucco na plzeňském náměstí, to jsem přišla v noci

meduna
autor
24. čer 2009

joooo,ale ted jak jeste vid 😀 😀 😀 u vas clovek nikdyx nevi s tim pichanim,myslis takove 😵 ,nebo jehelni 😀

mandarinka
24. čer 2009

Medu jehelní 🙂

daja.w
24. čer 2009

medu tak se pěkně pomuchlujte 😉 že bych dorazila 😉 no nevím je to daleko a já bych se určo ztratila 😀
Dado tak opatrně at se nefikneš 😀
Mandy tak držím pěstičky a moc at vám to už konečně vyjde 😉

mandarinka
24. čer 2009

Dajo nápodobně, ale uvidíme, ještě nic nevím jistě, kdy začnem. A hlavně záleží na tom, jak manžovi dopadne spermio

daja.w
24. čer 2009

děkuji tak hlavně at ho má dobrý u nás to bude zas otázka peněz,ale snad je dáme dokupy abychom mohly co nejdřív 😉 manža něco vydělá,ale já na pracáku tam mám houby a brzo ještě větší 😠

mandarinka
24. čer 2009

u nás paradoxně o prachy nejde, ale je vidět, že za prachy si všechno člověk nekoupí.....

daja.w
24. čer 2009

kdybych měla práci tak by to bylo o hodně lepší,ale tu nic není ale vůbec nic 😠

meduna
autor
24. čer 2009

odchazim dnes taky,zitra naklusu po praci.Jdu se venovat manzovi 😵 😵

mandarinka
24. čer 2009

aha, tak to já práci naštěstí mám.... teda máme oba

daja.w
24. čer 2009

Medu tak páááá a zítra v práci at Tě to rychle uteče 😉 🙂

mandarinka
24. čer 2009

Medu ahoj

daja.w
24. čer 2009

no mě po 5 letech propustili a plus dalších 65lidí tu se propouštělo všude takže totální nezaměstnanost největší propouštění bylo v OP tam se šily hadry

mandarinka
24. čer 2009

u nás se taky propuštělo, naštěstí na mě si nevzpomněli 🙂

daja.w
24. čer 2009

tady neberou ani brigádnice do obchodu 😠 no ale vždy se to dá nějak udělat manža říká že to prostě vydělá na fuškách ještě že je má a že je tak šikovnej

mandarinka
24. čer 2009

Dajo tak to máš fakt blbý

daja.w
24. čer 2009

hm ale co nadělám ted nic mě ted nabízela tetka dobrou práci hlídat ťamana že by jako ale u nás bydlel a já ho učila mluvit a tak a za to bych měla 10tis no pěkný,ale manža nechce že prý když půjdem na to znovu tak abych nebyla v nervách

mandarinka
24. čer 2009

Tak to držím palce, aby vám to fakt dobře dopadlo.... mě by asi šlehlo být jen doma, sjem ráda, že chodím do práce

daja.w
24. čer 2009

šak mě ani nemluv a hlavně když je takový hnusný počasí ted je tady zrovna slejvák jak svina a začíná se buřit,ale zítra fičím do města ke kamšce na kafe at prší nebo ne už mě zteho začíná hrabat 😖 kdyby aspon bylo pěkně ☹

mandarinka
24. čer 2009

Já byla teď doma těch půl roku a zlatá práce :-úúú fakt mi už hrabala.... teď sice nestíhám tolik věcí jako dřív, ale jsem prostě spokojená. Navíc můžu jít i večer kam chci, nemusím mít strach z kontroly....to teda Ty nemáš, ale já měla PN

daja.w
24. čer 2009

to jo já bych taky šla někam do práce ale není nic no to je jasný když bylas marod já teda musím zaklepat u mě nikdy kontrola nebyla ale ze začátku jsem seděla doma a pak už jsem chodila ven,ale ne moc no spíš jsem využila kontroly a procárala celej den 😀

mandarinka
24. čer 2009

u mě kontrola byla paradoxně až ten první den, co jsem šla do práce :-ú jinak za celých půl roku ne...
no nic, mizím, mějte se krásně, já zase někdy nakouknu

daja.w
24. čer 2009

Mandy tak ahojky a měj se moc krásně a jinak držím pěstičky 🙂 pááá

dvojcata2
24. čer 2009

Holky jak tady mluvíte o práci tak mně bolí nohy když jsi vzpomenu že zítra od rána budu obskakovat maminy až do večera tak že já mažu do postele pa a všem dobrou noc 🙂 🙂

daja.w
24. čer 2009

Dvojče taky přeji dobrou noc 🙂 tak pořádně promasírovat ale hned bych to vzala za tebe 😉 tak páááá

dvojcata2
24. čer 2009

Já vím když není práce tak to taky stojí za starou bačkoru ale už potřebuju oddych někdy mně rozčiluje i mamina která se ptá co má dát miminu za dudlík a do čeho bych jí ho oblíkla a pak příjde další a nese na reklamaci utrženej knoflík někdy mi to leze na palici.Už i šišlám na tu mojí 15 letou dceru

daja.w
24. čer 2009

tak to ti věřím jsem taky prodavačka ,ale potravin a ti lidi někdy jsou totálně blbý 😀