• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
však ono se to překulí ani nebudeš vědět jak... :wink: Já byla včera večer na té injekci v CARu a myslela jsem na tebe - sestra si četla zprávu a byla šokována mými 25 folíky, říkala, že jsem rekordmanka tak jsem myslela na tebe :grinning: ....kam se hrabu !! :grinning:
25. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ... to je třeba - trocha společnosti ji prospěje :grinning:
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík že sis vzpomněla a piješ?
25. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem dneska úplně hotová, hrozně mě bolí podbřišek - žádné tlaky, ale fakt bolest!! myslela jsem, jak půjdu do města, ale na to se ani nevzmůžu :wink: těším se na zítřek - moooooc!!!
25. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to znám a moc nečekej že ti bude po opu líp s takovou náloží a nezapomen i po opu pít ..
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
piju..., ale už mě to neba! Trávím půl života na záchodě :unamused:
25. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojištovna by měla proplácet i hajzl papír :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel mi jel pro 12 lahví vod a dostal nakázáno, že do mě musí jeden balík zítra nalít, i kdyby to mělo být trychtýřem :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono po tý narkoze je to docela pitomý ..já to asi podcenila a druhý den jsem jela na kapačky jak mi bylo zle
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))) hele, zkusím zajít s účtenkou od záchoďáku na pojiš´tovnu :grinning:
25. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já si to asi neumím moc představit....po každý nárkóze jsem měla prospaný pomalu celý den tudíž nevím, kdy budu pít... :wink:
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě a bála jsem se abych nebl... :wink:
25. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmhmmmm, nemilá představa :confused:
25. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to jsou hlody.. :grinning: :grinning: jako, že pojišťovna by měla proplácet hajzl papír :grinning: :grinning: mě fakt pobavilo!
blbá otázka... a to když jsme jich tam dnes měla cca 12 kousánků to ještě přibudou bo je to finální počet?
oli už máš topík????? já půjdu za růženku :wink:
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni už asi udobřuje manžela :dizzy_face:
25. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Gabiko,tak super,to mas urodu jak blazen.
Dadousku,tak ja ti nevim,my jsme nejenom propojeny ale i vajuch snasime stejne :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu a medu vy jste se hledaly až jste se našly na koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
medunko tak co šupla si do sebe toho bechera? a jak myslíš super? se koukni ostatní kobylnice mají 25-30 vajuch to ja su slabej odvar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cholky :slight_smile: tak jsem zas tu ... Gábi, to já půjdu asi za lososa :grinning: mám takový oranžovo růžový topík s širokým výstřihem alá ramena ven a k tomu bižu, vlasy nahoru....... hlavně abych šla, dneska je mi fakt už dost ouvej :unamused:
25. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj po OPU už bude líp :wink: se mi to kecá co ani nevím jaký to vlastně je, chodit s 25 ajíčkama :grinning:
a oli porostou mi ještě nějaký bo to co mi dnes řekli je konečná? jako, že bych je každý den pěkně zalívala
ať rostou jak ty houby po dešti :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele budš fešanda :sunglasses:
25. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabiko,ne nesoupla,nejak se mi pak udelalo lepe,parkrat jsem si prdla :grinning: :grinning: Gabi,me to prijde jako super uroda,ja jich mela taky 4 :grinning: :grinning: tak se nediv
Oli,krasavice losova budes :wink:
25. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jsem se tak mile usmívala na manžela až jsem byla nařčená, :rolling_eyes: že jsem určo něco provedla a nebo jsem si něčeho lokla ,no chápete to? :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vy jako jdete někam spoluna tu svatbu nebo co jako ...nějak to furt nechápu tu poradu haderní ..
25. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oli jen abysis to užila zlato ..já nevim ,mě řekli na utz asi 20folíků a nakonec jich bylo rovných 30ks ,takže tímto zodpovídám nevím čí otázku tady ,nemusí to být konečný počet co řeknou ,ale ne všechna vaja jsou k tomu .. :wink:
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je maso Leno,to bych asi bouchla,mit 30 vajuch,to jsi musela poradne kvokat :grinning:
25. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já myslim že mě oli ještě předčí ,jednou tu někdo psal že měl i 48ks a OHSS jako prase..to dík teda
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si neumim představit že bych šla po opu na svatbu nebo před..fakt ne ..bolelo mě všechno jako prase
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ono je nejlepší všeho s mírou ...mě by stačilo tak 10kousků ,aby byl člověk klidnej,kdyby něco a myslim že pak je to v poho a bez bolestí :wink:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nejdeme spolu, ale ve stejný den jdeme na svatbu tj. v sobotu :slight_smile: takže se tu už dva dny radíme, co na sebe bo jsme dostaly obě nakázáno, že si nesmíme vzít černé šaty :grinning: Gábi, můžeš tam mít pak víc vajuch - z těch 25, které tam současně mám nemusí být některé zralé nebo mohou být prázdné ( bez vajíčka ) a tak.... :confounded: to prostě nikdy nevíš ....
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky nejsem nadšená a mám docela strach, mám bolesti a bojím se OHSS.... holky, držte mi pěsti ...já těch folíků ani tolik nechtěla, jsem skromné děvče :frowning2:
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek