• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no, zákrok trvá tak 10 minut a pak tam dospáváš - budeš tam max ty dvě hodiny
26. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vedro mi ted nějak neděla dobře, jak jsme včera jeli z HK, tak bylo šíleny dusno a na sliníčku se nedalo vubec bejt, a ja to sluníčko jinak mam tak rada :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam maličko zkejsla, protože jsem krvácela a přišel se na mě ještě podívat doktor - ale byl to takový pooperační šplejch ( nedali mi vložku ) a tak jsem byla zkrátka bloody Mary - po nohách, na posteli i na podlaze
26. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja budu určo chrapat a možna mi ukapne slinka :grinning: tak to dadouše mezi tím pošlu koupit altanek do Aska, jsme si tam včera jeden vyhlídly :wink:
26. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi slunko nedělá teď dobře, špatně snáším vedro ... ale radši si budu doma větrat než zavírat okna před deštěm .... to je fakt už na prdlačku :unamused:
26. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a brala sis vložky sebou, někde jsem četla že si holky berou ty velky na noc :confounded:
26. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jooo Dádo, to je tak rychlý, že ti nestihne ani ukápnout :grinning: :grinning: .... já ani nestihla dosnít sen a to se mi tak líbil - kurňa :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a měla si sebou něco na převlečení ? myslím pýžo,nebo jsi jen sundala kalhoty a hupsla na kozu?
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebrala jsem si - za prvé mě to vůbec nenapadlo a za druhý jich tam mají hafo :wink: teď už jí ani nemám, není potřeba, nekrvácím
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no tak to je škoda :grinning:
26. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím ten sen že je škoda :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: oni tě pozvou do šatničky tam ti přidělí skříňku a celá se tam svlíkneš a dají ti anděla a apartní gumové pantofle ( klíček máš na gumičce na ruce) :wink: :grinning: , pak tě odvedou na dospávák na lůžko a čekáš na zřízence až si pro tě příjde - ten tě odvede pak na sál, tam si lehneš, napíchnou ti žilku, hodíš nožky do praku a už jsi v království snů ... :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě za jak dlouho jste se dozvěděli jak jste dopadli?
26. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš zřízenec :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsem byla tenkrat v porodnici, tak tam byl jeden zřízenec, takovaj uchyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt lezl do sprch očumovat maminy :angry:
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jakmile tě pustí z dospáváku ( předají tě pouze do rukou manželovi ) tak jdete zpátky dolů do laboratoře a tam vás sdělí výsledek odběru - budou vědět, jak jsi dopadla ty a už budou vědět přesný spermiogram manžela - takže pěkně všechno v kupě
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis klicek na ruce,jeste ze,nedavaj jmenovku na palec u nohy :grinning:
26. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bude problem , páč ja nemam manžela :grinning: ja mam jen dadouše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiš holky držte co mužete at tam dadouškovi něco najdou :confused: si furt děla prdel, pže ted dělal dva měsíce v chemičce , že to budou spermie velky jako kravy :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nejsem nadšená ze zřízenců :frowning2:, ale tenhle je milej , fakt :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu, ja se ptam abych si třeba nemyslela že mě povedou do bazenu zaplavat si :grinning: tam maš taky klíček na gumě :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku,tak na tom urcite neco bude,pockej jaky obry tam bude mit :wink:
26. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nahodíme šukavy oči :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning:
:grinning: :grinning: jéé, tak to je sranda :slight_smile: budou vyhnaný a pořádný :grinning:
autor
no prave,jezis ,aby te tam jeste ten zrizenec neojel :grinning: :grinning:
oli to je super, že si takhle předemnou, aspon všechno budu vědět :slight_smile: :wink:
26. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo, Dadu a můj Petr vzkazuje tvému Dadoušovi, že tam mají čerstvý časáky - Leo , Flirt, Cats - prej jsou dobrý :grinning:
26. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě medu, pak nebudu vědět čí to dítě je? :grinning: :grinning: :grinning:
autor
dnes ti jeste budou delat UTZ?
autor
to poznas podle nosa :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: dadouš prej děkuje a moc se těší až to zkoukne :grinning: jak dlouho vy ty kabince muže bejt? :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
se to fakt stalo, zřízenec hupnul na pacientku ve výtahu, když jeli na zákrok ... :grinning: :frowning2:
26. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek