• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu tak jsem koukala po netu a tam píšou, že samotné pero nejde koupit, že je součástí balení..... takže nevím...
27. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jedna známá mi psala,že ji zbylo to pero a že mi ho pošle,tak ja jsem z toho magor už.Musim jí zavolat a vyptat se na vše,ma pero od puregonu
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky to pero od puregonu nevím jestli se to dá koupit,ale klído se zeptám v lékárně ju
27. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to budeš hodná :slight_smile: no a když máš to pero,ty ho máš naplněné?já jsem to ještě v životě neviděla,vždy jsem měla jen normál injekce,ale chtěla bych to levněji odkoupit,ať mě to tolik proboha nestojí
27. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu já dostala pero i s náplní..... viděla jsi někdy inzulínové pero?
27. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne je prázdné ted jsem se o tom bavila s manžou a to pero je zvlášt a náplně taky tak to půjde koupit samostatně je to pero jak na inzulín to je v poho :wink: já se tě optám jestli to jde a kolik to stojí ten puregon v pondělí jdu do města tak se optám
27. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne právě,že ne.Víš já bychsi léky chtěla koupit tady na koníku,ale problém je ,jak to řict H.Jak zjistit,které si mám sehnat,když nevím jakou léčbu mi nasadí :unamused:
27. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáji,díky moc :wink:
27. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v poho to je maličkost :wink:
27. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak dneska,už na něho vlítneš? :grinning:
27. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad mě neusne :angry: ale dnes už ho nenechám na něho vlítnu že zněho budou lítat chlupy:grinning: :grinning: :grinning: to už by mě asi trefilo :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to ještě hledala a jedna holčina psala, že si kupovala jen náplň, ale prý to stálo stejně jako s tím perem...tak nevím, asi to chce se fakt zeptat v lékárně
27. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak se ho zeptej, ne? Mě teda nejdřív říkal, že mi dá Gonal a nakonec jsem dostala Puregon. a když jsme posílali teď žádost o další cyklus, tak se mě ptal, jestli to dáme zase, tak jsem řekla, že jo. Navíc mě některé léky zbyly, tak to využiju
27. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on mi to pero tenkrát nabízel a já jsem se ho ptala jaký je rozdíl,mezi tím co mi nabízel a pak těma co jsem měla a on mi řekl,že jen v ceně :confounded: tak jsem si vzala ty levnější
víš jde o to,že kdyby mi řekl,co mi nasadí,tak já si to na netu třeba seženu levněji,ale nevím,zda to není proti pravidlům,chápeš co myslím,oni určitě mají s lekárnou nějakou smlouvu
27. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to nevím,ale tebe to pojištovna nehradí tak jim to může být jedno kde si ty léky koupíš ne
27. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu mě něco dali tam a na něco recept, abych si došla do lékárny.... tak mu to řekni narovinu, že prostě máš možnost si to koupit levněji - dyt mu nemusíš říkat, kde to chceš kupovat...
27. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt,já jsem jen taková vyplašenka,nechci jako nic dělat proti zákonu,to jsem celá já :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v nejhorším Ti prostě řekne, že to nejde a bude to, ne? :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máš pravdu,zavolám tam v týdnu a řeknu mu,že bych ráda věděla co mi dá za léky,protože mám možnost si je sehnat levněji a pak uvidím
27. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon budeš vědět na čem jseš
27. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,teď jsem čuměla na forum,jak tam holky píšou co maj,nebo nemaj,určo si nakoupím léky tady
27. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik jsi za léky platila posledně?
27. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za léky kolem 25000?už nevím přesně,ale dohro to bylo 60000 i s IVF
27. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka moje konečně se k vám po delší době připojuji ale nějak to nemůžu dočíst tak se ptám co je nového
27. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo 25 000 a u nich v institutu-35 000
27. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Blaženko,jak bylo v práci?
27. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Medu dneska jsem v práci nebyla celý den jsme dělaly ložnici a těď od 8 jsme byly u mámi protože její přítel měl narozeniny tak jsme tam byly popřát jen tak na otočku jsme nějyký hotový
27. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Blaži tak co ložnice máte ji hotovou?
27. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Daji,máme ji jenom nahozenou a to ještě 3 stěny protože ještě nám nepřijeli udělat ty okna tak tu 4 uděláme až budou okna a podlahu taky,ale zítra budeme štukovat
27. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu do spálova,jsem kantáre a ráno jdu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Blaženko,tak máte už pracovnu :wink: hotovou?tak já říkám ložnici víš :grinning:
27. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek