IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
27. čer 2009

Medu tak jsem koukala po netu a tam píšou, že samotné pero nejde koupit, že je součástí balení..... takže nevím...

meduna
autor
27. čer 2009

no jedna známá mi psala,že ji zbylo to pero a že mi ho pošle,tak ja jsem z toho magor už.Musim jí zavolat a vyptat se na vše,ma pero od puregonu

daja.w
27. čer 2009

my máme taky to pero od puregonu nevím jestli se to dá koupit,ale klído se zeptám v lékárně ju

meduna
autor
27. čer 2009

jo to budeš hodná 🙂 no a když máš to pero,ty ho máš naplněné?já jsem to ještě v životě neviděla,vždy jsem měla jen normál injekce,ale chtěla bych to levněji odkoupit,ať mě to tolik proboha nestojí

mandarinka
27. čer 2009

Medu já dostala pero i s náplní..... viděla jsi někdy inzulínové pero?

daja.w
27. čer 2009

ne je prázdné ted jsem se o tom bavila s manžou a to pero je zvlášt a náplně taky tak to půjde koupit samostatně je to pero jak na inzulín to je v poho 😉 já se tě optám jestli to jde a kolik to stojí ten puregon v pondělí jdu do města tak se optám

meduna
autor
27. čer 2009

ne právě,že ne.Víš já bychsi léky chtěla koupit tady na koníku,ale problém je ,jak to řict H.Jak zjistit,které si mám sehnat,když nevím jakou léčbu mi nasadí 😒

meduna
autor
27. čer 2009

Dáji,díky moc 😉

daja.w
27. čer 2009

jo v poho to je maličkost 😉

meduna
autor
27. čer 2009

tak jak dneska,už na něho vlítneš? 😀

daja.w
27. čer 2009

no snad mě neusne 😠 ale dnes už ho nenechám na něho vlítnu že zněho budou lítat chlupy😀 😀 😀 to už by mě asi trefilo 😅

mandarinka
27. čer 2009

Tak jsem to ještě hledala a jedna holčina psala, že si kupovala jen náplň, ale prý to stálo stejně jako s tím perem...tak nevím, asi to chce se fakt zeptat v lékárně

mandarinka
27. čer 2009

Medu tak se ho zeptej, ne? Mě teda nejdřív říkal, že mi dá Gonal a nakonec jsem dostala Puregon. a když jsme posílali teď žádost o další cyklus, tak se mě ptal, jestli to dáme zase, tak jsem řekla, že jo. Navíc mě některé léky zbyly, tak to využiju

meduna
autor
27. čer 2009

no on mi to pero tenkrát nabízel a já jsem se ho ptala jaký je rozdíl,mezi tím co mi nabízel a pak těma co jsem měla a on mi řekl,že jen v ceně 😖 tak jsem si vzala ty levnější
víš jde o to,že kdyby mi řekl,co mi nasadí,tak já si to na netu třeba seženu levněji,ale nevím,zda to není proti pravidlům,chápeš co myslím,oni určitě mají s lekárnou nějakou smlouvu

daja.w
27. čer 2009

Medu to nevím,ale tebe to pojištovna nehradí tak jim to může být jedno kde si ty léky koupíš ne

mandarinka
27. čer 2009

Medu mě něco dali tam a na něco recept, abych si došla do lékárny.... tak mu to řekni narovinu, že prostě máš možnost si to koupit levněji - dyt mu nemusíš říkat, kde to chceš kupovat...

meduna
autor
27. čer 2009

to je fakt,já jsem jen taková vyplašenka,nechci jako nic dělat proti zákonu,to jsem celá já 😵

mandarinka
27. čer 2009

tak v nejhorším Ti prostě řekne, že to nejde a bude to, ne? 🙂

meduna
autor
27. čer 2009

máš pravdu,zavolám tam v týdnu a řeknu mu,že bych ráda věděla co mi dá za léky,protože mám možnost si je sehnat levněji a pak uvidím

daja.w
27. čer 2009

no aspon budeš vědět na čem jseš

meduna
autor
27. čer 2009

jo,teď jsem čuměla na forum,jak tam holky píšou co maj,nebo nemaj,určo si nakoupím léky tady

mandarinka
27. čer 2009

Kolik jsi za léky platila posledně?

meduna
autor
27. čer 2009

za léky kolem 25000?už nevím přesně,ale dohro to bylo 60000 i s IVF

blazenkaa
27. čer 2009

ahojky děvčátka moje konečně se k vám po delší době připojuji ale nějak to nemůžu dočíst tak se ptám co je nového

meduna
autor
27. čer 2009

jo 25 000 a u nich v institutu-35 000

meduna
autor
27. čer 2009

Ahoj Blaženko,jak bylo v práci?

blazenkaa
27. čer 2009

ahojky Medu dneska jsem v práci nebyla celý den jsme dělaly ložnici a těď od 8 jsme byly u mámi protože její přítel měl narozeniny tak jsme tam byly popřát jen tak na otočku jsme nějyký hotový

daja.w
27. čer 2009

Ahojky Blaži tak co ložnice máte ji hotovou?

blazenkaa
27. čer 2009

Ahoj Daji,máme ji jenom nahozenou a to ještě 3 stěny protože ještě nám nepřijeli udělat ty okna tak tu 4 uděláme až budou okna a podlahu taky,ale zítra budeme štukovat

meduna
autor
27. čer 2009

holky jdu do spálova,jsem kantáre a ráno jdu do práce 😝 😝 Blaženko,tak máte už pracovnu 😉 hotovou?tak já říkám ložnici víš 😀