IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. čer 2009

jo a dadouš měl spermonu víc než minule ,ale neřekla počet, takže zítra zas budu volat jestli nam spravně rostou 😉

lenkacar
29. čer 2009

no vidíš ,jak jsem řekla ,líp se bát a pak si oddychnout že? to je jak u mě ..bála jsem se že mě vezmou do školky a jak jsem si oddechla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
29. čer 2009

dadouš s nima bude muset chodit na řetízkáč

dadous
29. čer 2009

aha leni, ja si ho dnes musela nechat jít napsat k my gyndařce protože v sanusu mi ho zapoměly napsat 😝

dadous
29. čer 2009

no medu to bych blila jak šakal 😀

bebe127
29. čer 2009

Ještě nevím Medu ☹
Vedle mě je holčina s tím samím a byla tu pět dní 😝
Snad půjdu dřív. Jsem tu první den a už mě to tu nebaví.

lenkacar
29. čer 2009

u nás ho prostě nedávaj šmejdi až když ti objeví na imunologii problém 🙄

dadous
29. čer 2009

a od kdy se jako ma brat?

daja.w
29. čer 2009

já měla taky prednison daly mě ho hned na začátku 😉
Bebe snáma se nudit nebudeš 😀 neboj to uteče jako voda a zachvilku pofrčíte domů 😉

lenkacar
29. čer 2009

já si ho sehnala že ho budu brát taky ,ale mám ho málo a prej se musí vysazovat postupně ..ale zeptam se na něj v caru ..vim že ho nedávaj ..

bebe127
29. čer 2009

Já ho brala od začátku transféru 1/2 tablety denně až jsem dobrala balení teď při pozitivním testu.
A nebo než jsem to dostala.

dadous
29. čer 2009

dajo jako hned od začatku stimulky?

lenkacar
29. čer 2009

pěkně mě s tutim serou ,že furt nic neřeší ,moje cysty nic ...prášek mi dali jenom 3krát ..na úpravu mrchy a jinak nic ..

lenkacar
29. čer 2009

budu ho brát 2dny před Ket 1/2tablety

dadous
29. čer 2009

ja mam brat ode dneška rano 1/2 a večer 1 😕

daja.w
29. čer 2009

no první mi daly antiko a pak jsem dostala prednoson a kyselinu listovou a injekce dipherelinu

lenkacar
29. čer 2009

dadu bud ráda ..

lenkacar
29. čer 2009

v tak malém množství je to jako placebo

dadous
29. čer 2009

no pro mě je to všechno španělska vesnice 😅

bebe127
29. čer 2009

To já vím Dajo 😀 s váma se tu nikdy nenudim. Mám tu i dobrou spoluležící tak to snad nějak přežijem taky čeká dvojčátka jenomže narozdíl odemně tu čeká už na porod.

daja.w
29. čer 2009

Bebe taky zachvilku budeš čekat na porod 😉 to uteče 😉

lenkacar
29. čer 2009

dadu ..je to v poho neboj 😉

lenkacar
29. čer 2009

tak mizim zas na chvíli holky oskar vylezl ..ty bájo ,slunce ..

dadous
29. čer 2009

no leni ja nechapu , jak mi dr muže zapomenout předepsat leky 😠

lenkacar
29. čer 2009

Dadu nejsi bhužel jediná každou chvíli to od někoho čtu ..

olasek
29. čer 2009

Ahoj holky, Dadu, gratuluju k mimískům 🙂 je fajn, že se našli spermoníci 😉 aspoň z tebe mám radost....

olasek
29. čer 2009

Já jsem absoltně hotová, vůbec nevím, co mi je....furt mě bolí podbřišek, nemůžu normálně sedět. Dokonce jsem si dneska během dne šla 2x lehnout a usnula jsem v obou případech na 2 hodin!!! To není normální!!! 😨 Jsem případ .... děs běs

olasek
29. čer 2009

Taky nechápu, jak může doktor zapomenout něco předepsat. V mým případě mi vše můj doktor napsal vše už týden před stimulkou - asi aby pak nezapomněl 😀

daja.w
29. čer 2009

Oli ahojky je to určo že jsi měla tolik foliků to přejde a když ne tak radši ještě zajdi k doktorovy at máš jistotu že jsi v pořádku 😉

meduna
autor
29. čer 2009

Ahoj Olásku,se nediv,že jsi unavená,víš jakou jsi dostala čočku 🙄 Je to záhul jako blázen pro tělo,tolik hormonů.jo doktoři,co chcete 😠 Hlavně,že nezapomenou kasírovat,to nikdy 😠 Roman dorazil,tak se mu jdu kapánek věnovat 😵