IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. čer 2009

ahoj oli, možna maš ještě po těch injekcich nateklou dělohu, proto to tak bolí 😖

meduna
autor
29. čer 2009

Bebe,je to pakárna,ale pro mimíska vydržíš všechno 😉 😉

meduna
autor
29. čer 2009

to spíš vaječníky,jako měla Kobližka

olasek
29. čer 2009

Dájo, jdu v pátek na kontrolu 🙂, ale včera doktor říkal, že dobrý .... že jenom vaječníky jsou mírně zvětšený, ale že je to normální po stimulce. Že mám odpočívat .... tak jsem ho dneska vzala sakra za slovo - ani jsem dneska neuvařila 😀 😀

meduna
autor
29. čer 2009

to jo Olasku,to jsi ho teda vzala 😀 😀 Neudělal z tebe tou stimulkou Šípkovou Růžu? 😀

dadous
29. čer 2009

dadouš ted seka zahradu a pak postavíme altan co jsme včera koupily, teda dadouš koupil, páč ja jsem byla v narkoze 😀 a asi ugrilujem parky 🙂 a trošku pivíčka si dam 😀

meduna
autor
29. čer 2009

a jaká byla svatba?byla jsi,nebo ne

meduna
autor
29. čer 2009

Dadoušku,jen si dej

olasek
29. čer 2009

tak jo...budou doufat, že se to za pár dní srovná...asi se musí srovnat ta hormonální bouře. Vlastně jsem z ničeho nic vysadila všechno - včetně Prednisonu a Crinonu.....čistím tělo 😉

daja.w
29. čer 2009

Jen pěkně odpočívej potřebuješ to jako sůl 😉 neboj manža určo hlady neumře něco si udělá a určo i pro tebe 😉
Medu jen běž se věnovat a pořádně žádný kapánek 😉

dadous
29. čer 2009

tak oli pořadně vyčistit a hura znova do boje 😉

olasek
29. čer 2009

no, nakonec jsem nebyla - vůbec bych nevydržela sedět a navíc mám stále návaly smutku a lítosti a to mi slzy padaj jako hrachy z ničehož nic a zastavěj se až se jim samo chce 😢

dadous
29. čer 2009

oli to mam poslední dny taky 😕

dadous
29. čer 2009

se divím že jsem se nerozbulela dneska když jsem volala do caru 😅

olasek
29. čer 2009

no, jestli mi ve finále nedaly nějakej spací hormon 😖 😨 hele ale není vůbec špatnej, v postýlce se mi celkem líbí 😀

dadous
29. čer 2009

ja už se taky těším do pelechu ale furt jsem nějak zasekla v ty kolbence 😀

olasek
29. čer 2009

Dadu, to bude asi taky těma tunama hormonů - člověk je najednou extra cíťa!! 😀

olasek
29. čer 2009

jéé, a ty nemáš neschopenku, Dadu?

daja.w
29. čer 2009

Oli je to hrozný,ale chce to svůj čas než to přebolí 😉 vždyt si to tady skoro každá zkusila jen se vybeč já když jsem zjistila že tam je jen / tak jsem bečela furt celej den a taky to šlo samo od sebe ☹ ,ale říkám si že to prostě jednou musí vyjít a věřím tomu 😉 hodně mi pomohlo se tady s váma o tom pobavit se mě hrozně ulevilo

dadous
29. čer 2009

no ja jsem normalně cíta, a ted po ty davce jsem tuplovana 😀

daja.w
29. čer 2009

jo hormony dělaj divy 😉

dadous
29. čer 2009

oli ještě ne, přišlo mi to zbytečny bejt ted doma, když jsme nevěděli co z toho bude ale jestli dojde na oplo, tak si ji hned beru

dadous
29. čer 2009

tím že byly jen 4 jajka, tak jsem tím prošla uplně v pojodě bez bolestí 😉

daja.w
29. čer 2009

Dado to si piš že dojde a pak žádná práce a stres pěkně doma odpočívat u koníka 😉

olasek
29. čer 2009

Dájo, já vím...taky mě pomáhá o tom mluvit, ale první dny jsem potřebovala chviličku pro sebe a pro Petra. Chlapi tohle mají trochu jinak a tak jsem se zase ráda vrátila k vám .... U nás v rodině o tom nikdo neví takže nejen, že jsem samozřejmě hrozně ráda ( protože ty lítostivý i jedovatý kecy bych nepřežila ), ale taky si nemám s kým o tom jinak popovídat ....
Dadu, já jsem taky hrozná citlivka - s kamarádkou si říkáme "profiplačky" řveme obě kvůli všemu 😀 😀

dadous
29. čer 2009

no jestli budu odpočívat u koníka tak se za chvíly budu kutalet 😀 už ted mam 4 kila nahoře 😝 v praci mam aspon trošku pohyb 😅

olasek
29. čer 2009

já mám neschopenku od odběru ... a ještě že jí mám!!! 😉

dadous
29. čer 2009

😀 oli tak to ja se k vam profiplačkam přidavam 😀

daja.w
29. čer 2009

já zase udělala tu chybu že jsem se chlubila,ale ted už to nikdo nebude vědět stačilo mě to ted jak každý soucitěl a věděl o tym prd 😠 tak jsem říkal i manžovy že to nikomu říkat nebudem jen teda asi máti a mojí ségře tot vše 😉

dadous
29. čer 2009

no mě se sestra ptala jestli jí chci, ale jsem ji řekla že uvidím jak mi bude 😉 a jsem v pohodě, měla jsem z toho hroznej strach, i to na mě viděly dr i sestra na sale a furt mě hladily 😀 jak maly dítě