IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
29. čer 2009

na hradubický, Dadu ...tzn, jak je Asko ....ják je to od Polsak tak je to jasný, bude mazec 😀

dadous
29. čer 2009

no naštěstí je roztočily pořadně 😀 ted ještě aby se snesly s jajkama 😀

blazenkaa
29. čer 2009

ale jo medu ona jede zítra se psem na veterinu tak nám jí tam bere vždy jednou za rok na kontrolu a píchnou jí injekci vitamínů

dadous
29. čer 2009

oli tam byl zrovna včera dadouš kupovat ten altan 😀 v asku 😅

olasek
29. čer 2009

no, Dadu je pokroková matka - ještě dětičky ani nedorostly a už jim zaplatila Matějskou 😀 😀

blazenkaa
29. čer 2009

a mají to dětičky zadarmo

dadous
29. čer 2009

😀 😀 no když jinak je z dadouše nedostanem, ještě že to jde 😀

olasek
29. čer 2009

aha!!! tak až ho pojedete reklamovat tak se stavte 😀 😀 😀 ( neboj, jen reaguju na konkurenci 😀 )

dadous
29. čer 2009

no hlavně abych pak neblila ja za ně 😀 😝

dadous
29. čer 2009

😀 😀 no pojedem raklamovat vedle do elektra lampičku k pc 😀

olasek
29. čer 2009

si piš, takhle přesně to funguje ....dětičky si užívají a matky šílí 😀 ( v tomto případě se tulí první tři měsíce k záchodové míse ) - to teprve poznáš, jak moc je roztočily 😀 😀

olasek
29. čer 2009

já tušila, že i konkurence má problémy 😀 😀

dadous
29. čer 2009

to je mi šumak, hlavně že budu rodit 😀 😀

olasek
29. čer 2009

to víš, že budeš .... a možná už za 9 měsíců 😉

dadous
29. čer 2009

no tak aspon mě dadouš občas vyveze 😀 😀

olasek
29. čer 2009

😀 😀 😀 na povoze by to bylo stylový

olasek
29. čer 2009

holky, tak asi přece jen jdu šoupnout něco do trouby - miluju takový ty rychlý věci jako když do jednoho pekáčku šoupnu bambory, maso a nějak to okořením a ono z toho vyleze celkem dobrý jídlo s překvapením 😀 tak jdu na to, kož ten můj drahouš by byl radši o hladu než by si udělal vajíčka 😉 😒

dadous
29. čer 2009

jooo a zalejt šlehajdou a posypat syrem 😅 mnam 😀

daja.w
29. čer 2009

Oli tak at to máš moc dobrý 😉 ono pořádně se nadlábnout je moc dobrý 😉 tak ten můj teda rád vaří když jsme spolem začly tak rok jsem nešáhla na vaření 😉 ale pak už měl moc práce a tak jsem musela začít já ☹ ale i ted sem tam uvaří a su ráda

dadous
29. čer 2009

tak ja razím na zahradu 🙂

meduna
autor
29. čer 2009

Olásku,přijemnou zábavu u vaření 😉 Dadoušku,ty se nadlábni na zahradě a posli tam jednu,nebo dvě desítečky 😉 Já jdu uvolnit poč,Roman jde dělat fotky z té svatby,ale večer juknu,jinak bych chípla bez vás 😉

daja.w
29. čer 2009

no já taky budu končit opět pojedu s manžou kouknout na výkopy a pak do obchodu 😉

gabika01
29. čer 2009

ženušky já vás vůůůůbec nestíhám, ach jo ☹ 😖 😠 v práci blázinec, hlavu mám jak pátrací hlavu!!!
Dadouškovi gratuluju, jsou to nervíky co? bobánci určo vydrží!
olííí a jak ty? jen vím, že byli tři vajuch a dál???? držím palčáky!
jinak Medu puregon je myslím dobrej, já mám dávčičky 175 a píchám cca 10-12 dní a přitom mám
dlouhej protokol, ještě si jako předkrm dávám decapeptyl 😉

majte sa berušky a informujte mě co je new....
pápá lálá

lenkacar
29. čer 2009

čus u nás svítí krásně slunce ..venku lidi v tričkách 😵 😵 😵 hned je člověku líp na duši

gabika01
29. čer 2009

sem chtěla napsat, že mám hlavu jak pátrací balón 🙄

lenkacar
29. čer 2009

gabi my jsme inteligentky jedna jak druhá ,myslim že to všechny pochopily ..že máš hlavu mimo 😀 😀 😀

gabika01
29. čer 2009

leni čus, doufám, že je u tebe vše v klídku 😀
tak já už fakt mizím...

lenkacar
29. čer 2009

jojo zatím mrcha nedorazila ,ale moc šancí Ketíku nedávam ☹ poslední mrcha byla silně podivná ..a dost podobná té předchozí ,jestli budu krámovat 2krát do měsíce ,tak bude manža vydělávat jenom na fošny 😝

lenkacar
29. čer 2009

jojo hlásim že v polsku je slunečno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olasek
29. čer 2009

hlásím, že jsem to šlehajdou zalila a sýrem posypala a Peťovi se boule za ušima dělali, jak se ládoval 😀 😀
Lenííí, jak jsi na to přišla????