• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Tak mě to nejvíc baví v posledních 5 letech - a to už dneska je jen slabej odvar, když jsme se poznali, tak jsme to dělali cca 5x denně - asi rok.... kolikrát už manža ani nebyl, páč už tam nic neměl :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne holky poslední dobou se snažím fakt ..ale někdy to prostě nevyjde no ..
29. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu jenže já na to čumákování už budu mít věk :slight_smile: Vy jste mladý holky proti mě....
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažim se u toho nesestavovat seznamy nákupů..jo medu taky se těšim na nějakou vlnu vášně a manža chcípne ne? a ještě ho budu futrovat viagrou a budu vzteklá že nechce píchat :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandar ,ale prosimtě já jsem tak mladá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v lednu čerstvých 38let
29. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
příštim lednu teda myslim
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už si ty seznamy psát musim páč zapomínám :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni furt mám o dva roky víc :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra pojedu do kaufu ,pirát silnic ,na tachometru 20 a v očích smrt ..když se nezabiju s bochníkem chleba tak zajdu holky moje
29. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandar ,je to prostě tim ,že mezi někym funguje přitažlivost a mezi někym ne ..tak to vidim já ... :wink:
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ale jo, máš pravdu. s exem jsem na tom byla stejně a kdyby mě býval viděl s milencema v posteli, tak by ho šlehlo :slight_smile:)))
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vysvětlenou ,řidičák mám v peněžence ,abych měla 2doklady když si jdu něco vyzvednout na poštu :grinning: :grinning: :grinning: a pak když musim ,abych neumřela hlady v krizi
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak proč neřídíš častějš? Já mít auto..... mě by bavilo dělat profi řidiče :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještěš před 2roky bych si jí ztrhla pipku ,ale je to o té přitažlivosti u mě no ..a jak je to moc rozumové tak ten sex nefunguje jak by měl ,ale to už musim nějak doklepat
mandar já nabourala týden po obdržení řidičáku a bojim se
Leni ale musíš jezdit, jinak to bude jen horší a horší....jdu do peří, tak dobrou
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevěřim si a bohužel už u mě nefungujou ty automatické pohyby ..v autě jsem napnutá ,vystreslá,oči jak puky,to neni dobře ..a to si před jízdou v hlavě plánuju trasu
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se měj..je to už asi 10let co mám řidičák ,holka to lepší nebude ,ale aspon ten kauf ,abych zvládla :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa a všem přeju hezké sníky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,dobrou noc :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem krásný den .celou noc lilo jak z konve to je hnus počas ..
30. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :wink: jen hlasím , že si zítra jedem pro děti :wink: juknu večer :slight_smile: jdem to zapít :grinning:
30. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny moje :wink: já mám nervy na dranc :stuck_out_tongue_closed_eyes: od včerejška do ted nešel internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý tam někde u teho vysílače šlehl blesk :angry: jestli to tak pořád bude tak budu abstinovat těžkým způsobem při tomto počasí :rolling_eyes: včera to tu lítalo aj sem měla kapánek strach :confounded: a dnes totální vedro :angry:
Dádo gratuluji a super zpráva sem to říkala že jsou prckové silní :wink: ale s tou oslavou to zas nepřehánějte :wink:
30. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zase se tu začíná buřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad už to nevypnou jinak fakt nevím :frowning2:
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny miciny :grinning:
já už mám jazyk na vestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem na rychlo běžela do Caru by mi píchli puredon 200, večer
ve 22.30 na ambulanci pregnyl a ve čtvrtek dopo OPU, jupííííííííííííííí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak se všechny máte? co je novýho?

dadu jak se cítíš po OPU? tešíš se na bobánky viď... tak zítra držím palec :wink:

myslíte, že si mám na OPU odlakovat nechťáry na nohou?? jako kvůli narkóze... :confounded:
30. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gábi tak už se Ti to blíží to je fajn :wink: držím pěstíky :wink: ty stím lakem nevím mě cosi navlíkaly na nohy tak třeba nemusíš,ale fakt nevím :frowning2:
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vyšlehl blesk z fénu a je po něm :frowning2: a tedka bouří to zase bude slejvanec
30. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dájí a ty už víš co a jak? jako kdy na to zase vlítnete? :sunglasses:
ty jo leni dej pozor, to není pr...l :confused:
30. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dam pozor je na lince a nevim jestli to má cenu se v něm hrabat
30. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi já asi měla odlakovaný ..
30. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek