IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
29. čer 2009

Tak mě to nejvíc baví v posledních 5 letech - a to už dneska je jen slabej odvar, když jsme se poznali, tak jsme to dělali cca 5x denně - asi rok.... kolikrát už manža ani nebyl, páč už tam nic neměl 🙂

lenkacar
29. čer 2009

ne holky poslední dobou se snažím fakt ..ale někdy to prostě nevyjde no ..

mandarinka
29. čer 2009

Medu jenže já na to čumákování už budu mít věk 🙂 Vy jste mladý holky proti mě....

lenkacar
29. čer 2009

snažim se u toho nesestavovat seznamy nákupů..jo medu taky se těšim na nějakou vlnu vášně a manža chcípne ne? a ještě ho budu futrovat viagrou a budu vzteklá že nechce píchat 😀 😀 😀

lenkacar
29. čer 2009

mandar ,ale prosimtě já jsem tak mladá 😀 😀 😀 😀 v lednu čerstvých 38let

lenkacar
29. čer 2009

příštim lednu teda myslim

lenkacar
29. čer 2009

to už si ty seznamy psát musim páč zapomínám 😀 😀 😀

mandarinka
29. čer 2009

Leni furt mám o dva roky víc 🙂

lenkacar
29. čer 2009

zítra pojedu do kaufu ,pirát silnic ,na tachometru 20 a v očích smrt ..když se nezabiju s bochníkem chleba tak zajdu holky moje

lenkacar
29. čer 2009

mandar ,je to prostě tim ,že mezi někym funguje přitažlivost a mezi někym ne ..tak to vidim já ... 😉

mandarinka
29. čer 2009

Leni ale jo, máš pravdu. s exem jsem na tom byla stejně a kdyby mě býval viděl s milencema v posteli, tak by ho šlehlo 🙂)))

lenkacar
29. čer 2009

na vysvětlenou ,řidičák mám v peněžence ,abych měla 2doklady když si jdu něco vyzvednout na poštu 😀 😀 😀 a pak když musim ,abych neumřela hlady v krizi

mandarinka
29. čer 2009

Leni tak proč neřídíš častějš? Já mít auto..... mě by bavilo dělat profi řidiče 🙂

lenkacar
29. čer 2009

ještěš před 2roky bych si jí ztrhla pipku ,ale je to o té přitažlivosti u mě no ..a jak je to moc rozumové tak ten sex nefunguje jak by měl ,ale to už musim nějak doklepat

lenkacar
29. čer 2009

mandar já nabourala týden po obdržení řidičáku a bojim se

mandarinka
29. čer 2009

Leni ale musíš jezdit, jinak to bude jen horší a horší....jdu do peří, tak dobrou

lenkacar
29. čer 2009

nevěřim si a bohužel už u mě nefungujou ty automatické pohyby ..v autě jsem napnutá ,vystreslá,oči jak puky,to neni dobře ..a to si před jízdou v hlavě plánuju trasu

lenkacar
29. čer 2009

tak se měj..je to už asi 10let co mám řidičák ,holka to lepší nebude ,ale aspon ten kauf ,abych zvládla 😀 😀 😀

lenkacar
29. čer 2009

tak papa a všem přeju hezké sníky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meduna
autor
29. čer 2009

holky,dobrou noc 😵

lenkacar
30. čer 2009

přeju všem krásný den .celou noc lilo jak z konve to je hnus počas ..

dadous
30. čer 2009

ahojda 😉 jen hlasím , že si zítra jedem pro děti 😉 juknu večer 🙂 jdem to zapít 😀

daja.w
30. čer 2009

Ahojky holčiny moje 😉 já mám nervy na dranc 😝 od včerejška do ted nešel internet 😝 prý tam někde u teho vysílače šlehl blesk 😠 jestli to tak pořád bude tak budu abstinovat těžkým způsobem při tomto počasí 🙄 včera to tu lítalo aj sem měla kapánek strach 😖 a dnes totální vedro 😠
Dádo gratuluji a super zpráva sem to říkala že jsou prckové silní 😉 ale s tou oslavou to zas nepřehánějte 😉

daja.w
30. čer 2009

No zase se tu začíná buřit 😝 tak snad už to nevypnou jinak fakt nevím ☹

gabika01
30. čer 2009

zdravím všechny miciny 😀
já už mám jazyk na vestě 😝 dneska jsem na rychlo běžela do Caru by mi píchli puredon 200, večer
ve 22.30 na ambulanci pregnyl a ve čtvrtek dopo OPU, jupííííííííííííííí 😀 😵 😵
jak se všechny máte? co je novýho?

dadu jak se cítíš po OPU? tešíš se na bobánky viď... tak zítra držím palec 😉

myslíte, že si mám na OPU odlakovat nechťáry na nohou?? jako kvůli narkóze... 😖

daja.w
30. čer 2009

Ahojky Gábi tak už se Ti to blíží to je fajn 😉 držím pěstíky 😉 ty stím lakem nevím mě cosi navlíkaly na nohy tak třeba nemusíš,ale fakt nevím ☹

lenkacar
30. čer 2009

nám vyšlehl blesk z fénu a je po něm ☹ a tedka bouří to zase bude slejvanec

gabika01
30. čer 2009

dájí a ty už víš co a jak? jako kdy na to zase vlítnete? 😎
ty jo leni dej pozor, to není pr...l 😕

lenkacar
30. čer 2009

dam pozor je na lince a nevim jestli to má cenu se v něm hrabat

lenkacar
30. čer 2009

gabi já asi měla odlakovaný ..