IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
1. črc 2009

no slejzá 😀 konečně 😀

blazenkaa
1. črc 2009

kde by jsem se flákala byla jsem do 3 v práci a potom jsem jela na bývalí barák kde jsem bydlela a stavila jsem se u známé aby jsem nemusela doma sekat že to zatím manža poseká a když jsem přijela domu tak ono nic manža seděl doma u telky tak jsem si šla zalejt a obrat kytičky a když jsem chtěla jít domu tak manža spal tak to sekání zbylo na mě poselala jsem uklidila venku a potom máma mi přinesla křemeňáky a tak jsem je ještě nakrájela a dala sušit a pak vana a jsem tu to je moje výmluva pro to kde se flákám myslela jsem že manžu roztrhnu jako hada 🙂

blazenkaa
1. črc 2009

dadous a co miminka už jsou u tebe

daja.w
1. črc 2009

Tak ty jses tak činila 😉 no to by mě taky nasralo 😠 ,ale tak to tě omlouvá že jsi tu nebyla i Medu 😉

blazenkaa
1. črc 2009

teď jsem si sedla k netu a manža se mě už ptá jestli už půjdu od pc no já už ho asi roztrhnu jako hada je vyspalej tak bude prudit

blazenkaa
1. črc 2009

skočím si čoudnout a hned jsem tu

daja.w
1. črc 2009

bych mu řekla svoje by jen koukal s otevřenou hubou 😀

blazenkaa
1. črc 2009

to by mě zajímalo co by jsi mu řekla

daja.w
1. črc 2009

no že nemá prudit a že klidně může pokračovat dál ve spaní že jeho práci jsem už udělala tak at se do mě nesere 😠

blazenkaa
1. črc 2009

to jsem mu něco podobného řekla a co dadous a miminka

meduna
autor
1. črc 2009

ahoj upracovaná Blaženko,ty jsi se teda dnes činila 😉 dájo,já takhle taky sežeru meloun,ale pak ,to je mazec na hajzlu 😀 😀 😀 já tady litala,spocená,vlasy mám jak rozzuřený Bethoven 😀 😀 😀 Dnes dusno jak kráva,ani list se nehne 😝 😝 😝

meduna
autor
1. črc 2009

teď budu trošku abstinovat od koníka po dobu návštěvy,doufám,že nebudu nějaká nervní 😀 😀 😀 jako příznak absťáku 😀 😀

blazenkaa
1. črc 2009

medu jakou návštěvu máš ?mrchu? 🙂

daja.w
1. črc 2009

Medu dnes teda je hnus vedro i ted večer tak to se ani nedivím že jsi hotová 😒 už to vidím jak zas záchod bude můj 😀 asi si tam už dám rezervačku 😀 neboj ty to tu pak doženeš 😉
Blaži Dada už má mimíska u sebe 🙂

blazenkaa
1. črc 2009

medu to já jsem byla jak rozuřený dva bethovenové 🙂

blazenkaa
1. črc 2009

a kolik jich má dajo

daja.w
1. črc 2009

dvě a krásný osmibuněčný 😉 a budou praštěný po ttatkovy a veselý po mámě 😀

blazenkaa
1. črc 2009

tak to je nádhera moc jí to přeju a držím jí moc městi.Moc jí to závidím a zároveň se těším až půjdu na druhý pokus 😵

daja.w
1. črc 2009

to já taky jí to mocinky přeji 🙂 neboj půjdem všichni znovu do boje 😉

blazenkaa
1. črc 2009

a doufám že už to bude brzo.Od kdy se to počítá ty tři měsíce aby jsem mohla jít na další

daja.w
1. črc 2009

mě řekly že můžu jít v srpnu tak už v té třetí mrše

blazenkaa
1. črc 2009

tak že by jsem se už na začátku srpna objednala aby jsem na to mohla jít co nejdříve

daja.w
1. črc 2009

jo to můžeš mě to teda tak řekly že už bych mohla 😉 ale my nato půjdem asi později nám to ted komplikují finance ☹

blazenkaa
1. črc 2009

to jsem tak nějak četla tak skus požádat rodinu jak ti radila zuzka myslíš že by vám třeba rodiče nebo babičky a dědové nepomohly

daja.w
1. črc 2009

to těžko máti už nám pomhla trochu při prvním pokusu a pak ještě půjčila ségře a je sama tak máti nee a bába to je to samý no uvidím,ale neboj do dalšího boje určo půjdem 😉 a já nejsu ten typ abych žebrala po rodině peníze takže pokud mi oni nic neřeknou já určo první nezačnu 🤐

dadous
1. črc 2009

tak dadouš mi odjel, a ja jdu do pelechu, mam toho za dnešek nějak dost. holčičky mějte se krasně 🙂

blazenkaa
1. črc 2009

dadou přeju ti hodně štěstí miminka a moc ti to přeju a hlavně to držím moc pěstičky 🙂 😀

blazenkaa
1. črc 2009

tak se před nima o tom zmiň a navaž ta tu elektriku třeba se chytnou a přidají vám takyto tak dělám a docela to zabírá já taky nerada žebrám

daja.w
1. črc 2009

Dado tak krásné sny a pěkně se vyhajej 😉 pa pa pa jo a hlavně do růžova 🙂

daja.w
1. črc 2009

já na to nejsem to si je radši seženu jinak 😉 a nechci aby mě to pak někdo vyčítal že mě dávaly peníze nic a budu mít svatej klid 😉