IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
1. črc 2009

tak jo daji já jdu hají nebo ráno nevstanu tak se krásně vyspinkej do růžova a zítra se tu snad ukážu už dříve tak zatím pa páááááá a dobrou noc 🙂 🙂 🙂 🙂

daja.w
1. črc 2009

jo já půjdu zachvilku taky tak dobrou noc holčiny a sladký sníky 😉 pa pa pa

daja.w
2. črc 2009

Ahojky holky 🙂 přeji krásný slunečný den 🙂

dadous
2. črc 2009

ahojda, tady možna bude slunečno 😉 jsem si trošku pospala 😀

daja.w
2. črc 2009

Ahoj Dado 🙂 u nás je vedro jak svina 😝 to mu říkáš trošku 😅 já většinou vstávám tak v 10hod 😀

dadous
2. črc 2009

😀 no ja jsem si musela dat budík na prašky, jinak bych je brala v 11 😀 😀 😅

dadous
2. črc 2009

my tu mame pradelnu 😝 25 stupnu 😝

daja.w
2. črc 2009

jo tak to jo já to měla nastavený jak manža šel do práce čogl mě já vzala prášky a pokračovala ve spaní 😀 nevím kolik je tu stupnů ale je vedro 😝

dadous
2. črc 2009

ty jo ja nevím co mam dělat 😒 když nemam nic dělat 😀 mi z toho jebne, 😅

daja.w
2. črc 2009

jo to znám já byla bud u netu a nebo jsem si pustila nějaký film 😉 dva dny jsem nic nedělala jen jsem umyla nádobí jinak nic 😅

daja.w
2. črc 2009

tak jsem uklidila,vytřela,utřela prach,vyprala,vysála,převlíkla peřiny a mám dost jsu spocená jak svina 😝

lenkacar
2. črc 2009

čus holky u nás záplava jak bejk a nechce se mi nic a to jsem chtěla vladísovi upéct buchtu 😝 😝 😝

daja.w
2. črc 2009

ty jo Leni a jseš v poho je to tam moc hrozný

lenkacar
2. črc 2009

měli jsme zase vytopenej byt i celej barák od včera dodneška poledne nešla elektrika vyhořela tou vodou ....

lenkacar
2. črc 2009

včera jsem bylůa na tahu a vracim se v podroušené náladě a přivítal mě plnej panelák lidí s kýblema a tma jak v prde..

dadous
2. črc 2009

ahoj leni, ja musela vypnout pc pže tady byla buřka jako svina, a pořad leje, to je hruza, takhle ty povodně neskončej ☹

daja.w
2. črc 2009

Leni to ti teda nezávidím snad to bude dobrý ikdyž zas to počasí na to nevypadá 😝 tu se zase honí mraky a buří jak svina ale ještě neprší tak jsu zvědavá 😖

lenkacar
2. črc 2009

už zase leje to jen tak dobrý nebude ..ale neni to prudký ,hlavně že už opravili elektriku to je člověk úplně v pr..bez ní

daja.w
2. črc 2009

jo to ti věřím Leni tak hlavně at už přestane pršet a opadne ta voda,to jo bez elektřiny nemůžeš nic a pak ty následky ledničky maržáky pokud dlouho nejde tak je to v prd..

dadous
2. črc 2009

tady už svítí 😅

daja.w
2. črc 2009

dado tak to je dobře 😉 tu nespadla ani kapka ale černo tu bylo pěkně 😖 a tak jak je mamino 😉

dadous
2. črc 2009

nevím, jsem takova chcípla, podbříšek pobolíva chvíly na pravo chvíly na levo 😕 jsem takova nějaka 😝 a připada mi že ten utrouš ze mě hned vyteče 😕

daja.w
2. črc 2009

to se tam prckové zavrtávaj a dělaj si místečko 😉

dadous
2. črc 2009

😀 už tady sedím na mičudě, klavesnici mam u brady 😀 😀

dadous
2. črc 2009

a daji , nemam vubec potřebu kouřit, to bych u sebe vubec nečekala, 😅

daja.w
2. črc 2009

no ale jde tě to psaní 😀 tak to je dobře pokud nemusíš tak nekuř,ale když bude chut tak si klidně zapal 😉

dadous
2. črc 2009

no rano, asi ze zvyku jsem si zapalila ke kafi a v pulce jsem to típla, druhou pulku jsem vybafla po obědě 😅 ale nekouříme už v kuchyni , dadouš včera chodil ven, a tady potahuju z okna 😕

daja.w
2. črc 2009

ty jo to jseš dobrá 😉 mě to nepřestalo chutnat 😅

dadous
2. črc 2009

no taky čumím jak pero 😀 jak jsem zodpovědna 😀 😀

dadous
2. črc 2009

se těším na večer, nam zas davaj katastrofu 😅