• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Já jsem si na pokyn z CAR píchla pregnylovku sama do břicha stejně jako gonal atd.... a taky jsme tu o tom debatily a bylo nás takových více.....
5. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou AHOOOOJ :wink:
5. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli, mě zas řekli, že buď si to mám píchnout sama do stehna či zadku a nebo jet na pohotovost. Ale já radši nechala píchat odborníky :wink:
5. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tulipánku,taky nemám zkušenost,píchala mi to sousedka do zadku,ale jak píše Janysek ,můžeš to naprat do břicha
5. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když už jsi si píchala vše sama,tak tohle zvládneš taky do té nohy,nebo břicha
5. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko, jak se máš?
5. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Koblížku,jo děkuji za optání,mám se dobře a jak u tebe vše ok?Jak bylo v Lednici a pak u taťky?Teď už budete doma,nebo se ještě někam chystáte
5. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek, ty bláho, fakt to můžeš bodnout do břicha? to jsem nevěděla, ale jsem tak propíchaná... kombinovala jsem ke konci stimulky puregon v peru a normální puregon v injekci, měla jsem celkem vysoký dávky, tak abych se vešla do limitu pojišťovny, tak jsem si udělala pár modřinek. sousedku mám taky zdravotnici, píchala mi obě předchozí ivf, ale v poslední době má nějaké osobní problémy a je často na kaši, tak jí raději žádat nebudu... a proto jsem se vlastně odhodlala do samopíchání :grinning:
5. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji vám moc, dám vědět, jestli jsem byla statečná :wink: přeju pěkný zbytek volna a držím všem palec!! :wink:
5. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko, na dovče super. Myslela jsem ale, že se trochu hodím do klidu, ale hned jsem potkala tu kamarádku a představ si, že je cca v 10 týdnu a už jí jde vidět bříško. Tak jsem zas naměkko. :frowning2:
5. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuli,ale i když je souseda na kaši,tak tu jednu injekci ti snad píchnout může,to jí nic neudělá,teda pokud už neni ve stavu,že by ti to píchla třeba do ramene :grinning:
5. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koblížku,hoď to za hlavu,vždyť ty tvoje na tebe čekaj v mrazáčku a jak je jim teď pěkně v těch parnech :wink:
5. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to je fakt :grinning: :grinning:
Teď čekám na mrchu. Měla by přijít do úterka. Co dadoušek?
5. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem myslela,že když jsou ta parna,tak dám pokoj se žraním,ale ne!Jsem rozežraná jak zub :angry:
5. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, já taky. Tak včera jsem třeba v deset večeřela kančí gulášek a den předtím také v deset svíčkovou a tak to bylo celou dovču. :grinning:
5. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta je má už u sebe,chtěla jsem udělat tabulku,ať máme aktuální stav,ale teď je tady nějak mrtvo,tak asi ještě počkám
5. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako já jsem zvědavá,kdy to přijde u mě,pěkně mi to blbne po tom IVFku :confounded: Mňam,tak kančí gulášek,to by si Roman dal taky rád,svíčkovou teď měl,byl na Moravě na svatbě
5. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Strašně mě dnes bolej nohy,myslíš,že pomůže když si je dám do lavoru se studenou vodou?
5. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušek už je má usebe :slight_smile: a kdy testíkuje?
5. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bych to teoreticky měla dostat včas, jelikož jsem brala ty prášky, abych to nedostala na dovče a dnes už jsem nevzala a prý to má přijít 2 - 3 dny po vysazení.
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně je dej nahoru, třeba si lehni a dej si pod ně polštář. Studená voda - nevím. Ale tohle inak pomáhá.
5. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kobli vítam tě z dovči :wink: jsme na zahradě, a ted jsm si odběhla domu udělat bramborak :grinning: a hned mě to vcuclo zas k pc :grinning: kobli nevim jestli budu testit, ale na krev mame jet 14yho :grinning: :wink:
5. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, kež by to vyšlo dadoušku. Hele to je vlastně co by dup, viď? :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, snad vydržej :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A snad se neptám blbě, máte něco schovanýho?
5. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš,to jsem se taky chtěla optat.

Kobli,nohy nahoru?to radši néééé,Roman by si to vykládal určitě jink :grinning:
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a to by medu vadilo? Spojíš příjemné s užitečným :grinning:
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemame, měla jsem jen 4 vajka a s toho 3 napichly a uchytily se jen dvě :angry: no tak snad to vyjde :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem na půdě pověsit prádlo,to je rychlost,než jsem došla s jiným,to první už suché :confused:
5. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už zase Dadoušku,my máme vše stejné :grinning: Jen ten výsledek bude rozdílný!!!!!!!!!!
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek