IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

chaala
25. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Katy,tak to je fajn,že už je lépe.Všechny ty léky stejně dávají tělu pěkně zabrat,ale jak už psala Marrakech,co bychom neudělaly pro mimísky.
Marrakech,tu konzultaci máme 15.4. Čekáme totiž na výsledky nějakých testů z krve(nějaké sondy) a trvá to 5 týdnů.No ještě musím vydržet čekat 3týdny.

marrakech
25. bře 2009

To se mas, ja nemela nikdy jehly rada, na jakemkoliv odberu jsem vzdycky koukala jinam. A najednou jsem se musela pichat do bricha... A nakonec jse ukazalo, ze jsem sikovna sestricka - udelala jsem si jen jednu malou modrinku. (Kamaradka mela chudak cele bricho modre.)
Ja jsem si vsechny konzultace obesla sama, stimulovala sama, manza si klidne prijel az den pred OPU. A taky se to dalo v pohode zvladnout. Asi hodne pomohlo, ze v mem CAR jsou neuveritelne fajn. Tolik milych sestricek na jednom miste jsem jeste nevidela. 🙂

katy81
25. bře 2009

teda nějaké sondy ? co to je? my měli akorát imuno a genetiku. hele uvidíš to uteče jak voda

marrakech
25. bře 2009

Neboj Chaalo, to utece jako voda! Pekne si ted dojdi do kina, divadla, nabarvi vajicka na Velikonoce,... az budes stimulovat, vsechny kalhoty a sukne Ti budou male 😀 - posuzuji dle sebe. A do ktereho centra pujdete?

katy81
25. bře 2009

já taky koukám jinam když mi berou krev a tak,ale tohle jsem nějak zvládla 🙂
no to jsi šikula,já už mám dvě modřinky-asi mám nějaký divný špek 😕

já teda chodím s manželem,ale na na krev a tak to jdu sama,my máme stejné směny,tak to bysme museli oba odejít z práce

jo jo sestřičky jsou tam hrozně fajn,i recepční

katy81
25. bře 2009

holky dobrou noc,valím do hajan,jsem mrtvá
pěkné sny 😉

marrakech
25. bře 2009

aaa, koukam, ze jsem nedopatrenim udelala z manzela neohleduplneho chlapa bez zajmu o nas. 😀 Zapomnela jsem totiz napsat, ze nezijeme v Cechach a on mohl priletet jen na par dni. Takze logicky az kdyz ho bylo zapotrebi. 😀

chaala
25. bře 2009

Katy,dobrou noc 🙂
My chodíme do Gennetu,asi před rokem a kousek tady u nás otevřeli pobočku. Zatím jsme byli 2x a musím říct,že tam byli všichni taky moc hodní.
Ty sondy souvisejí s naším ivf.Manžel má chromozomální vadu,tak nám pak budou vyhledávat ty zdravé spermie a k tomu jsou právě ty sondy.

marrakech
26. bře 2009

Dobre ranko, bezim ted rano do CAR pro dalsi Utrogestan, tak jsem sem jukla.
Muj manzel mel taky ne zrovna dobre vysledky. Prvni spermio mel vloni v srpnu a nic moc. Pak jsme se odstehovali z Evropy, jsme na zdravem vzduchu bez smogu, jime cerstve kvalitni jidlo, vic se hybeme a navic odpadl i stres. A - hura - vysledky ted z brezna byly o dost lepsi! Jasny dukaz, ze diky nasi civilizaci asi vymreme po preslici.

dckami
26. bře 2009

zdravím vás,
tak mám za sebou další kontrolní utz - folikl narostl na 16 mm, sliznice 8mm a IUI mám naplánovanou na pondělí. 😵 Jsem ráa, že před květnovým ivf zkusíme ještě IUI - přirozeně bez stimulace. 😵

katy81
26. bře 2009

ahoj holky 🙂

marrakech možu být zvědavá a v jakémže to ráji bydlíte ??? manžovi se zlepšil spg po NeoCarnitarginu s ženšenem,bohužel ale spermuše co jsou rychlé a jdou v před né, ale množství a tak jo

dckami to je pěkej macík, tak co víš třeba to vyjde a žádné ivf nebude třeba 😉

dckami
26. bře 2009

kéž bys měla pravdu, Katy 😅 ...

katy81
26. bře 2009

hele doufej a třeba jo 😉

dckami
26. bře 2009

vždyť já doufám uže tak dlouho.... 😒 Loni jsem byla na IUI 5x a nic 😢 ale nevzdáváme to.

marrakech
26. bře 2009

dckami, DRZIM PALCE !!! sice se nam to vyhyba, ale my se nedame a to stesti tak umorime, ze to vzda a sedne si na nas! 🙂

marrakech
26. bře 2009

katy, docela jsi to trefila 😉 , od zari jsme presunuli zakladnu na jeden malikaty maledivsky ostruvek. Uz ted v nedeli zase letim a nemuzu se dockat.

katy81
26. bře 2009

tééda bílý píseček,palmy a tak ? hmmm.......taky bych si nechala líbit. a počkej ty už v neděli letíš zpět? a kdy teda testuješ?

marrakech
26. bře 2009

testuju za tyden - doufam, ze kdyz tem mrnousum nejdriv ukazu, kde by mohli bydlet, zalibi se jim to a naoplatku mi na testiku ukazou // 🙂

katy81
26. bře 2009

aha,tak to potom jo. Jen nebojíš se trochu teďkom letět letadlem ?
a neboj budou tam 🙂

marrakech
26. bře 2009

byt to na me, tak bych se mozna i bala. Ale vsechno jsem to konzultovala s mym doktorem jeste pred zacatkem stimulace a ten mi letet dovolil, ze ted uz to nic neovlivni. Kdyby rekl, at tu zustanu a stojim tyden na hlave, samozrejme bych poslechla. Ale rikal,ze alespon prijdu na jine myslenky, budu s manzelem namisto byt sama v Praze,...
Cekani uz zacina byt dlouhe a to jsem teprve v pulce. Tak aspon budu myslet na baleni kufru. A v pondeli si uz pujdu zaplavcit. Na to se hodne tesim.

marrakech
26. bře 2009

Katy, a jak se citis Ty? Hormony uz zvladas bez potizi? Na kdy Ti priadne OPU - at vim, kdy drzet palce.

katy81
26. bře 2009

jejda tak to ti teda závidím,tam bude krásně teploučko a teplá vodička , jé to by se mi taky líbilo. hele a balit kufry je taky zábava 😉

katy81
26. bře 2009

jo už je lépe,i píchanec dnes neudělal modřinku 🙂
opu zhruba na 1-3.4. zítra jdu na utz a krev,tak jsem zvědavá co mi řeknou

marrakech
26. bře 2009

co by Ti rekli, ze folici pekne rostou a ze si mas pripravit velikonocni vyzdobu uz ted, protoze pred Velikonoci budes lezet a cekat az se mimisci pekne zavrtaji 🙂

katy81
26. bře 2009

to doufám 😉 a Velikonoce u nás máme od už přes týden 😀
snad mě moc nebudou moc mrskat,to by se mimišům nemuselo moc líbit

marrakech
26. bře 2009

jeste, ze u nas zadna pomlazka nebude 🙂
a vsude v zahranici kde jsem popisovala ceske velikonocni zvyky na me jen koukali. Meli dojem, ze jsme tu jak barbari, rakoska je vylozene desila. 😀 Vysvetleni, ze jde o zvyk, a ze to holkam vubec nevadi nepomahaly.

chaala
26. bře 2009

Ahoj holky 🙂
dckami-tak ať pondělí je šťastným dnem 🙂 ,přeju hodně hodně štěstíčka

Na tu manželovu chromozomální vadu asi nic nepomůže,možná jedině nějak víc zaktivovat ty spermijky s dobrými chromozómy. Na to by snad vitamíny mohly zabrat.
Marrakech,ostrůvek super-tak ať zvládneš cestu letadlem a ten ráj se mimískům zalíbí 😵

ally57
26. bře 2009

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat...? 🙂

ally57
26. bře 2009

tak já přijdu zítra, až tu někdo bude 😅 dobrou 🙂

katy81
27. bře 2009

ahojky holčiny,je tu někdo???