IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
7. črc 2009

tak hlavně aby tě to pomohlo a bylo vše ok 😉

lenkacar
7. črc 2009

to jsem si nechjlala předtim a vyšlo mi že mám velekj psychiockej blok a proto to nejde a je to pravda já to vim ..

olasek
7. črc 2009

taky jsem byla kdysi u kartářky ... přemýšlím, že bych šla zase, ale bojím bojím, co mi řekne 😀

dadous
7. črc 2009

hoj holky, tak mam uklizenou šatnu 😝 ja ke kartařce nejdu se bojím 😕

dadous
7. črc 2009

že mě začaruje 😀

olasek
7. črc 2009

jdu taky něco uvařit .... tak děvčátka papa a zase někdy ....teď už budu mít málo času, ale příjdu se podívat, jak se vám daří, jak těhotníte, kulatíte a rodíte 😉 😵 moc vás všechny zdravím a držím pěsti=štěstí!!! 🙂 🙂 🙂

daja.w
7. črc 2009

já byla taky nedávno ale řekla že budu mít příští rok mimi tak jsem si myslela že to bude to první IVF,ale může to být i to druhý no uvidíme a vlastě máti to taky řekla,že příští rok budem mít mimi tak jsu zvědavá 😉

daja.w
7. črc 2009

Oli tak ahojky a drž se v práci at se nám tam neupracuješ 😉

dadous
7. črc 2009

daji tak když to potvrdila dvakrat, tak to bude tutovka 😉

daja.w
7. črc 2009

tak snad jo třeba to vyjde 😉 všem 😉

dadous
7. črc 2009

žadny snad 😠

daja.w
7. črc 2009

jo to fakt žádny fakt vyjde to určitě 😉

dadous
7. črc 2009

tak tak , jdu hodit nožky na gauč, tak zatím 😉

dadous
7. črc 2009

tak holky kdepak jste, ja už jsem odpočata 😀

daja.w
7. črc 2009

tak pěkně jses vyhajala 😀 no já hodila bazének a zachvilku půjdem na pivo 😉

dadous
7. črc 2009

jee se maš že mate bazenek 😉 a na pivo bych šla taky 😅

daja.w
7. črc 2009

jsem si ho vyřvala já a bez vody to nejde 😀 a koupaliště nemám ráda tak jsme si koupily bazének 😉 dala jsem si tam fotečky 😉

dadous
7. črc 2009

no parada, to my mame hned za barakem panelak, tak tam bazen dat nemužem 😢

daja.w
7. črc 2009

hm to je blbý 😉 jsu moc ráda že máme barák já bych v paneláku asi těžce zblbla 😠 ale kdyby mi nic nezbývalo tak co bych taky nadělala že 😀

dadous
7. črc 2009

no my jsme sice taky v baraku ale panelaky mame okolo 😝 naštěstí jsou tu jen tři , tak to není obr sídliště 😀

daja.w
7. črc 2009

no a že paneláky jsou okolo já bych se na ně vyprdla když máte barák tak šup sem bazének 😉 no my máme z jedné strany pole a z druhé velkou zahradu a pak je tam skalka takže kdybych tam prošla nahá tak se nic neděje 😀 😀 😀

dadous
7. črc 2009

no jo když některy lidi z paneĺaku, jsou svině a stačí že nam hazej na zahradu ruznej bordel, tak jak by asi dopadl bazenek 😝 no ja kdybych za barakem prošla naha tak jsou plny balkony čumilu 😀 😀

daja.w
7. črc 2009

lidi jsou svině 😝 to já předloni když v té skalce stavěly podzemní barák tak jsem se opalovala nahoře bez 😀 a pak otevřu oči a 4 dělníci na střeše a čuměly 😝 ale naštěstí to bylo z dálky 😀

dadous
7. črc 2009

😀 😀 se koukly na pořadnou babu 😀

daja.w
7. črc 2009

😀 manža to taky říkal 😀 ale byla jsem rychle oblečená 😀 😀

daja.w
7. črc 2009

no že bych byla pořádná baba 😅 to asi nee

dadous
7. črc 2009

😀 😀 chlapi očumujou všechny 😀 jdu věšet pradlo a dam si tam asi i kafíčko 😉 dej si pivko i za mě , jo? 😉

daja.w
7. črc 2009

no já pivko nepiju ale dám si vodku s džusem 😉 tak zatím pááá

dadous
7. črc 2009

😝 vodka mo nic neříka 😝 ja tvrdej vubec nepiju 😅

meduna
autor
7. črc 2009

Ahoj holky,konečně mám po práci a ještě jsem byla ve městě,kapánek jsem vykrvácela-finančně 😝 😝 😝 nějaký hadry jsem musela koupit pro Romana.Tak koukám,že se tady vaří a chlastá 😀 😀 no jak jinak,jen ten sex tady ještě schází 😀

Dájo,tichá závist na bazének 😨