• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak hlavně aby tě to pomohlo a bylo vše ok :wink:
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem si nechjlala předtim a vyšlo mi že mám velekj psychiockej blok a proto to nejde a je to pravda já to vim ..
7. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem byla kdysi u kartářky ... přemýšlím, že bych šla zase, ale bojím bojím, co mi řekne :grinning:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, tak mam uklizenou šatnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ke kartařce nejdu se bojím :confused:
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
že mě začaruje :grinning:
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky něco uvařit .... tak děvčátka papa a zase někdy ....teď už budu mít málo času, ale příjdu se podívat, jak se vám daří, jak těhotníte, kulatíte a rodíte :wink: :dizzy_face: moc vás všechny zdravím a držím pěsti=štěstí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla taky nedávno ale řekla že budu mít příští rok mimi tak jsem si myslela že to bude to první IVF,ale může to být i to druhý no uvidíme a vlastě máti to taky řekla,že příští rok budem mít mimi tak jsu zvědavá :wink:
7. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak ahojky a drž se v práci at se nám tam neupracuješ :wink:
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji tak když to potvrdila dvakrat, tak to bude tutovka :wink:
7. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad jo třeba to vyjde :wink: všem :wink:
7. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
žadny snad :angry:
7. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to fakt žádny fakt vyjde to určitě :wink:
7. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak , jdu hodit nožky na gauč, tak zatím :wink:
7. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kdepak jste, ja už jsem odpočata :grinning:
7. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pěkně jses vyhajala :grinning: no já hodila bazének a zachvilku půjdem na pivo :wink:
7. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee se maš že mate bazenek :wink: a na pivo bych šla taky :sweat_smile:
7. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si ho vyřvala já a bez vody to nejde :grinning: a koupaliště nemám ráda tak jsme si koupily bazének :wink: dala jsem si tam fotečky :wink:
7. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no parada, to my mame hned za barakem panelak, tak tam bazen dat nemužem :cry:
7. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to je blbý :wink: jsu moc ráda že máme barák já bych v paneláku asi těžce zblbla :angry: ale kdyby mi nic nezbývalo tak co bych taky nadělala že :grinning:
7. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme sice taky v baraku ale panelaky mame okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsou tu jen tři , tak to není obr sídliště :grinning:
7. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a že paneláky jsou okolo já bych se na ně vyprdla když máte barák tak šup sem bazének :wink: no my máme z jedné strany pole a z druhé velkou zahradu a pak je tam skalka takže kdybych tam prošla nahá tak se nic neděje :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo když některy lidi z paneĺaku, jsou svině a stačí že nam hazej na zahradu ruznej bordel, tak jak by asi dopadl bazenek :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja kdybych za barakem prošla naha tak jsou plny balkony čumilu :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidi jsou svině :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já předloni když v té skalce stavěly podzemní barák tak jsem se opalovala nahoře bez :grinning: a pak otevřu oči a 4 dělníci na střeše a čuměly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí to bylo z dálky :grinning:
7. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: se koukly na pořadnou babu :grinning:
7. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: manža to taky říkal :grinning: ale byla jsem rychle oblečená :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že bych byla pořádná baba :sweat_smile: to asi nee
7. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: chlapi očumujou všechny :grinning: jdu věšet pradlo a dam si tam asi i kafíčko :wink: dej si pivko i za mě , jo? :wink:
7. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pivko nepiju ale dám si vodku s džusem :wink: tak zatím pááá
7. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: vodka mo nic neříka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tvrdej vubec nepiju :sweat_smile:
7. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,konečně mám po práci a ještě jsem byla ve městě,kapánek jsem vykrvácela-finančně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějaký hadry jsem musela koupit pro Romana.Tak koukám,že se tady vaří a chlastá :grinning: :grinning: no jak jinak,jen ten sex tady ještě schází :grinning:

Dájo,tichá závist na bazének :fearful:
7. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek