IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. črc 2009

no dole zapatlana od toho utroše, a nafoukla už nejsem ale kozy pořad velky a bolavy 😅

lenkacar
8. črc 2009

bud ráda dobré znamení já kozeny neměla a bylo prd ..

lenkacar
8. črc 2009

jestli na mě zase bude dneska dělat těhotné oči tak ho pobleju ... 😠 😠 😠 😠 manžela

dadous
8. črc 2009

😀 😀 jak vypadaj těhotny oči 😀

lenkacar
8. črc 2009

to neznáš? já už to znám ,při první stimulaci jsem dostala dárek ,,těhotenský deník,, a pořád na mě kouká a ptá se jestli mi nenei špatně a kdybych řekla že jo ,to by bylo radosti ..hm ale má smolíka ,ještě to neni zarafnutý tak mi nemůže být logicky špatně ..

dadous
8. črc 2009

a kdy se zahryzavaj?

lenkacar
8. črc 2009

asi do 4dnů

dadous
8. črc 2009

ty jo kdyby to tak člověk poznal , že jsou zahryzly 😒

lenkacar
8. črc 2009

řikam to furt že potřebuju domu utz 😀 😀 😀 😀

suvik
8. črc 2009

ahoj lenko! 🙂 🙂 Koukám, že máš hezký starosti 🙂 . Tak se drž, moc Ti miminko-miminka přeju!! 🙂 🙂

dadous
8. črc 2009

a ne a ne ti ho koupit 😀

lenkacar
8. črc 2009

čau suví ..chichi ..zase jsem v očekávání událostí příštích 😀 😀 😀 😀 😀 a co ty?

suvik
8. črc 2009

včera jsme se s povolením snažili, můžeme ještě dneska, pak už zase jen s kondomem, beru Prednison a uvidíme

lenkacar
8. črc 2009

ještě že ti to doktoři nepískají ,stejně je to hrůza co ? na povel si zasexovat ,to já si zasexovala v pondělí s katetrem

lenkacar
8. črc 2009

já už sexuju jen s odborníkama 😀 😀 😀 😀

lenkacar
8. črc 2009

tak mizim kočky ...

suvik
8. črc 2009

upřímně..... vlastně se mi včera vůbec nechtělo, ale mohla být-dle ultrazvuku ovulka, tak jsme museli 😉 , manžel to bral jinak, měl radost, že po čase může bez kondomu 🙂 , momentálně mám spíš smíšené dojmy,nechci na to myslet, ale nedá mi to, jsem zvědavá jak se naše snažení pod kontrolou vyvede. Už toho mám vážně plný zuby.

Ale jinak sexík s katetrem asi není nic moc, já zažila jen ten katetr nebo pipetu při iui a vůbec se mi to nelíbilo 😒
Držím palečky! Pa

lenkacar
8. črc 2009

jojo suví ..zlatej sex bez katetru 😀 😀 😀

meduna
autor
8. črc 2009

Ahoj drbénky 😀 tak je asi podzim,nebo co?Tady je zima a tak chčije,že to není normální 😠 Ještě,že si to dalo pauzu,když jsem to mydlila z práce na kole 😀

dadous
8. črc 2009

čus, tééda ty budeš vysportovana 😅

meduna
autor
8. črc 2009

jdu hodit krapet záda na gauč,né jako Dadouš,gauč na záda 😀 😀

daja.w
8. črc 2009

Ahoj Medu 🙂

meduna
autor
8. črc 2009

no jo,jinak to nejde,nemám spojení 😠 a autem teda nepojedu,to bych to někde převrátila

dadous
8. črc 2009

😀 jak to maš daleko?

meduna
autor
8. črc 2009

Ahoj,tak jatýrka zůstala kde měla,jak jsem četla 😀

meduna
autor
8. črc 2009

asi 4 km

dadous
8. črc 2009

noo to je docela kousek 😅

meduna
autor
8. črc 2009

no třeba v mrazech mi to přijde jak 40km 😒 Ale v zime jsem jezdila na kole do práce a to bylo 7km,takže tohle je už pro mě brnkačka 😀

meduna
autor
8. črc 2009

kdyby alespoň,když už jezdím,jsem neměla ten rosol,jako,že bych byla pevná 🙄

meduna
autor
8. črc 2009

ale to néééé,klepu se furt 😠