IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. črc 2009

mandy a jak s kolíkama? 😀 😀 zabaleny a uklizeny?

dadous
10. črc 2009

no ja si myslím , že to musí bejt pro tělo šok 😀 tak ho nech ještě v klidu 😉

mandarinka
10. črc 2009

taky dyt do sebe člověk měsíc rve sračky, taks e pak nediv, že je tělo zmatený a neví která bije 😝 já sde až divím, že jsem v pohodě

mandarinka
10. črc 2009

Medu kolíky uklizený a zabalený 🙂

meduna
autor
10. črc 2009

jo chlapi,to je kapitola sama pro sebe 😀

meduna
autor
10. črc 2009

vždycka říkaám,Romane,kdybych natáhla brka,tak jídlo je tady v té velké bílé skříni,co když jí otevřeš,tak svítí a věci máš tady v té skříni v ložnici 😀

meduna
autor
10. črc 2009

si bez nás ani neuserou 😀

mandarinka
10. črc 2009

hele by si našel jiný zvíře, nebuj nic 😀

dadous
10. črc 2009

no nedej bože aby vam v lednici praskla žarovka 😀 😀

meduna
autor
10. črc 2009

to mu taky říkaám,kdyby sis našel pak obratem jinou 😀 tak jí to vše ukaž

meduna
autor
10. črc 2009

Roman to je expert,už jste někdy někdo smažil,nebo teda chtěl smažit na octu? 😀 😀 tak Roman jo 😀 😀 ty vole,nerozeznal to 😀 😀

dadous
10. črc 2009

to nesmíš nechavat ocet u oleje, ja ho mam zaměrně uplně někde jinde 😀

mandarinka
10. črc 2009

nedělám si iluze, že by ten můj zůstal sám.....bych byla ještě teplá a už by tady ordinovala jiná...teda ne tady, páč byt zdědí dítě 😉 by musel šupajdit zpátky k tátovi

mandarinka
10. črc 2009

Tak to zase ten můj je celkem šikula, občas mi v kuchyni pomáhá a někdy i vaří.....

dadous
10. črc 2009

mě dadou tak dvakrat do roka taky uvaří 😅 doufam že to ted bude častěji 😀 ale zas když řeknu, tak vyluxuje 😅

meduna
autor
10. črc 2009

to já je mám u sebe,protože mě nenapadlo,že by jako někdy něco chtěl uvařit 😀 Ale člověk se stále každý den podivuje.Tuhle mi říká,jako,že by se měl koupit šampom,by se měl,to znamená,kup,sám se asi nekoupí,že né 😀 A já mu říkám,hele a za těch 5 let tady,jsi ještě nezjistil,že na poličce je košík a v něm ,tři prdele šamponů?Ne ,tak ted vím,že nezjistil 😀

dadous
10. črc 2009

oni spolíhaj na nas 😀 že my zařídíme 😀

mandarinka
10. črc 2009

tak to se zase motorkáře musím zastat, hlavně nějak v poslední době mi v kuchyni celkem pomáhá a vařit fakt umí. Třeba takovou česněčku dělá jen on, nikdo jí neumí lepší 😉

meduna
autor
10. črc 2009

Taky vyluxuje,ale jsem na nervy vnitřně,že to neudělá,tak jak já to dělám 😀 😀 tak čistí klece morčatům,na co já potřebuji 20min,on hodinu 😠

mandarinka
10. črc 2009

na druhou stranu, že došel šampon taky sleduju jen já - a nejen ten 🙂

dadous
10. črc 2009

jdem se s dětma natahnout 😀 tak se tu opatrujte a moc ty chlapy nepomlouvejte 😀 pa pa

meduna
autor
10. črc 2009

mnam,tu bych si dala

mandarinka
10. črc 2009

já taky 🙂 ale jdu do peří, jsem mrtvá 🙂 zítra se chystám na kolo, jsem nejela dlouho, naposledy vloni, snad neumřu 😝

meduna
autor
10. črc 2009

jen se natáhni a dopřej jim odpočinku 😉 já půjdu taky za chvilku,dnes jsem jak péro z gauče 😀

meduna
autor
10. črc 2009

neboj neumřeš,kolo je super,já jezdím každý den 😉 už to mám jak drogu,sice nadávám,ale kdybych nejela ,bude mi to scházet.Dobrou noc 🙂

meduna
autor
11. črc 2009

dobré sobotní ránko holky,dnes si válím šunky doma-huráááááá 😀 Jdeme se juknout na blešák,jsem zvědavá co tam bude,ještě nikdy jsem nebyla.Užívejte dnešního dne,tady docela svítí puchejř,tak snad u vás je krásně 😉

daja.w
11. črc 2009

Ahojky holky 🙂 přeji krásnou sobotu 🙂 já včera myslela že umřu 😝 že se mě roztřelý hlava no děs tak jsme šli na pivko já si dala jednu vodku s džusem a nic ani mě to nechutnalo a tak jsem vypila dvě vody a šmarovala jsem dom hned jsem zalehla bo jsem to stou hlavou už nemohlavydržet to byla hrůza 😝 ještě ted mě trochu bolí ale snad to už nebudejak včera

meduna
autor
11. črc 2009

Ahoj Dáji,tak to muselo být zlé,když ani vodéčka nešmakovala 😝 Snad to bylo jednou a naposled,co tě to tak zmáhalo 😉

lenkacar
11. črc 2009

čus babizny jak se máte?

lenkacar
11. črc 2009

co dadu drží plody? doufám pevně ,že je pevně drží!!!!!!!!!!!!!!!!a nepustí