IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
lenkacar
12. črc 2009
tak mizim do peří ,papa
daja.w
12. črc 2009
Leni dobrou nocinku a krásný sníky 😉 🙂
medunaautor
12. črc 2009
dobrou Leni
olasek
12. črc 2009
cholky, já jdu taky....vím, že jsem moc nepobyla, ale aspoň jsem vás chtěla pozdravit a mrknout, co je nového. Jdu do Hajánkova, jsem hotovson .... papa, dobrou noc a medové sny 😉
daja.w
12. črc 2009
Oli dobrou noc a sladké sny a v práci at tě to pěkně utíká 😉
daja.w
12. črc 2009
holky já taky dnes mizím jdu hodit spršku a jdu hají 😉 tak všem krásné sny a pracujícím at topěkně utíká v práci 😉 pa pa pa
medunaautor
12. črc 2009
dobrou kobylky ,všem co jdete spát a pěkné sny 🙂
dadous
12. črc 2009
teeda tady se to vylidnilo :-N
leni, jasně, srdíčko je jistota x-)
medunaautor
12. črc 2009
no ty jsi zmizela a pak už to tady ochabovalo 😞
dadous
12. črc 2009
nechtěli jsme zapínat pc, tak jsem pustila dadouše chvíly k notasu, tak jak se jezdilo?
medunaautor
12. črc 2009
ale jo dobrý,jenže já nevím,zda na to mám nervy,byla jsem spocená až na prdeli a to fakt,neumím parkovat :-p
dadous
12. črc 2009
to chce ale jezdit, aby sis zvykla.
medunaautor
12. črc 2009
jo ale já jsem hroznej nervák,mám strach a to není dobrý.Nejlepší je,jak začneš jezdit mladá,třeba hned v 18,to člověk přemýšlí jinak,než teď ve 35
medunaautor
12. črc 2009
dám poslední cígo a pak jdu do pelechu,jinak budu ráno jak jantar
dadous
12. črc 2009
no proto jsem nikdy řidičak nechtěla :-p taky se strašně bojím,parkrat jsme byli na poli, a tam bych ještě jela, ale vyjet na silnici :-p to nikdy
medunaautor
12. črc 2009
já ho mám už dlouho,ale nikdy jsem neměla auto 😃 Teď jak jsem byla u sestřenky,tak mi říkala,hele já si dám vínko a ty pak pojedeš jo?Jsem na ní koukala a říkám jí,zda jí není blbě,jako ona má nějakého Jeepa,velký je to jak kráva,tam sednout,tak zdemoluji vše okolo mě 😃 😃
dadous
12. črc 2009
jasan, tak se hezky vychrupni 😉 pa
dadous
12. črc 2009
ale aspon by se ti nic nestalo, to jsou bezpečny auta 😃 tak dobrou,jdem se tulit 😃
medunaautor
12. črc 2009
Dobrou noc do Dadoušova,pěkně se tulte a zítra ahoj a čárka ať je pořááááádná
dadous
13. črc 2009
tééda jsem tu první, :-N přeju krasny sluníčkovy dne 😉
daja.w
13. črc 2009
Ahojky přeji krásný den 🙂 já byla ve městě vyřizovat :-p a pak na kafíčku 😉 ale mám teho plný brejle 😞
Dado jak pak se cítíš mamino 😉 🙂
dadous
13. črc 2009
ahoooj no tady dneska nikdo není, šem tu šam 😞 jsem se byla mrknout na holky do kolbenky :-N ale měla jsem vítr aby mi nepřišla kontrola tak bylo jen rychly kafíčko, jinak jsem udělala další test, čarka sílí 😉 tak snad to bude dobry. tak se pujdeš schladit do bazenku vid? ti zavidím :-N
daja.w
13. črc 2009
Ahooojky mamino tak když sílý tak to je supeeeer 🙂 no do bazénku nejdu nechce se mě nic ted si udělám kafíčko a natáhnu noženky nahoru 😉
medunaautor
13. črc 2009
ahoj holky,dorazila jsem z práce,vypila kafíčko s Romanem a huž jsem tady 😃
medunaautor
13. črc 2009
Dadoušku dávej fotéčky testíků 😉
dadous
13. črc 2009
medu dala bych ale dadouš mi odvezl kablik tak až v patek :-|
daja.w
13. črc 2009
Ahojky Medu 🙂