IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
14. črc 2009
😃 😃 jo jo blaži dik, snad budou 😃
janysek70
14. črc 2009
No neke, Dáda má dnes narozeninky? Tak to taky blahoželám a dárek jsi si už snad pořídila x-)
dadous
14. črc 2009
😃 😃 hezky to vyšlo x-)
janysek70
14. črc 2009
Tak Krakonošovo i Rumcajsovo koukám hlásí déšť......
dadous
14. črc 2009
jany neprší tady ale rano asi jo, doufam že vyleze puchejř 🙂
blazenkaa
14. črc 2009
to u nás je taky zatažené chtěla jsem malovat a asi to nemá cenu potože by to asi neuschlo
janysek70
14. črc 2009
Drahouš si dnes přivstal než-li jel do práce a kropil trávníček a ono tu potom docela fest zapršelo 😉
blazenkaa
14. črc 2009
aspoň si udělal rozcvičku po ránu a v práci bude zářit plný elánem do práce
dadous
14. črc 2009
ja bych taky chtěla něco dělat 😞
janysek70
14. črc 2009
Blaži klidně maluj, meteo stanice ukazuje 60% vlhkosti, když je velký vedro a dusno, tak je mnohem vyšší, tato je O.K.
dadous
14. črc 2009
tak ja asi lehce vyluxuju, a stahnu povlečení :-S jsem se dneska probudila uplně splavena =-)
janysek70
14. črc 2009
Dad, ale jen zlehoulinka, ju....
dadous
14. črc 2009
no ja vím 😉
daja.w
14. črc 2009
Dado hlavně opatrně žádný namáhání 😉
Blaži to jseš šikula že půjdeš malovat 😉 kdybych to udělala já tak nevím jak by to dopadlo 😃
dadous
14. črc 2009
hele ja už jsem se nenamahala ani nepamatuju 😃
daja.w
14. črc 2009
no ale to ted moc nesmíš ]-( no holky já se s váma ted loučím jedu do města mám tam zcuka s mamkou a dětma zachvilku jsou tu 🙂 tak se mějte mooooc krásně páááááá
janysek70
14. črc 2009
Jak to, že ne? Vždyť držíš plody, ne a to je óbr námaha a přetěžký úkol.
Rumcajsovo hlásí vyčuhující sluníčko....
Blaženka se asi vrhla na malování...
dadous
14. črc 2009
tak si užij dětičky 😉 jsem udělala další test a čara pořad sílí x-)
medunaautor
14. črc 2009
ty se máš Dadoušku,taky chceméééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 po obědě jedeme na třešně,tak sfouknu bublaninu,mám obr chuť na něco sladkého,se mi dnes zdálo o lívancích,pak taky,že se mi nějakej mladej kluk smál, protože jsem obr plochodrážka 😞 tak ten frust přežeru 😃 😃
dadous
14. črc 2009
😃 no ty maš teda sny 😃 ja ani nevím na co mam chut :-N
medunaautor
14. črc 2009
co budeš dnes dělat,půjdeš k vašim,nebo tě někdo poctí návštěvou,když máš ten den x-)
dadous
14. črc 2009
nemužu nikam jit, nemam vychazky, oslava bude až o víkendu, ogrilujem maso 😃 doufam že mi bude chutnat 😃
medunaautor
14. črc 2009
mňam,to se zase ponese vůně krakonošovem 😉 počkej,těch pytlů a toho bordelu na druhý den od sousedů,jak budou nasraný 😃
medunaautor
14. črc 2009
se v pátek optej,jak je to z vycházkama,nebo si tam zavolej
dadous
14. črc 2009
jo zeptam se to je jasny, jen jsem chtěla vědět jestli tam davaj neomezeny :-S a grilovat budem u našich x-) si nebudu přece dělat doma bordel , když nemam nic dělat 😃
medunaautor
14. črc 2009
a jo,ty jsi ale chytrá 😎 dnes jsem nějaká smutná,asi to dělá to počasí,furt bych natahovala 😞
dadous
14. črc 2009
no to bude tím krugrem ne? maš volňaska tak nesmutni, hele přesně za měsíc se zčuchnem 😃
medunaautor
14. črc 2009
krůgr už mi dává vale =-) ten to teď bere nějak hopem,přiskotačí a za dva dny už balí kufr

no,to to letí viď,Koblížka se mi koukne na nějaké ubytování 🙂
dadous
14. črc 2009
ja už se hrozně těším, x-)
lenkacar
14. črc 2009
dadu má narozky???????????????,tak hodně zdravíčka a štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tobě i mimískovi

Začni psát odpověď...

Odešli