• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
párkrát se vyspíš a uděláš to co bys třeba jako těhu nemohla a nějak ten čas zabiješ a bude to ..
14. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to vymýšlíš pěkný krávovinky :wink: :wink: :wink: ,ale vim jak nervy pracujou ,takže se nedivim ,já se nabulela ..a co jsem tady furt.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžela jsem ještě nevyměnila
14. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v pátek budu moudřejší, třeba plaším ¨zbytečně. Taky to nemáš lehké, vím. Kdy máš jít na kontrolu ty?
14. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si řekla ,že si to užiju a budu dělat co bych třeba ted po ketu nemohla ..třeba taneček ,sexování ,výletování,popíjení a najednou tu byl datum a je to ...a ted koukam dozadu že mi těch 8dní od ketu uteklo ani nevim jak
14. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sušim tady hubu a kdoví jestli ne zbytečně a když jo ,tak to nezabalim a zase popiju a pak půjdu do toho po vyšetřeních zase ... :wink: :wink: :wink: :wink: ,hele je lepší se kobli trochu bát a být připravená na nejhorší a pak být mile překvapená ,mě to tak zabírá stopro...a kontrola???????????????za 2dny testnu pokud mě nepředběhne mrcha
14. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a dadouškovi to teda vyšlo? pochopila jsem to dobře?
14. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dadu našla // a sílí
14. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je super.
Kdyby aspoň to počasí bylo hezký, ale to je akorát k vzteku
14. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky moc pomáhá na náladu ,ale fakt moc,je teda pravda že ted jsem zabavená ,malujem a dáváme nové věci tak jsem taková aspon drobet mimo a i tak to pozoruju kde mě píchne..achjo
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumím. A manža je pořád někde v trapu. Nechápe jak moc ho teď potřebuju. No jo, on to tak neprožívá jako já.
14. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ten můj je doma ataky to nechápe ..vše otočí proti mě .. a tak mu raději nic neřikam ..
14. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemít koníka tak se zbláznim a řekla jsem mu že bych to psychicky nedala
14. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti chlapi nás prostě nechápu. On zas říká, že bude radši jen se mnou, hlavně ať to nevodnesu já. Ale já chci prcka za každou cenu.
14. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi říká taky a pak zase jak to strašlivě chce ,tak já to dělám z 99% kvůli němu
14. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a jak dlouho už se snažílkujete?
14. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme spolu3roky :wink:
14. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem ráda, že mi kamarádka doporučila koníka. Člověk o to musí s někým pokecat. S někým, kdo mu rozumí. :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim přeju hezký večer už mi bolí prdka ,tady sedim na takový pitomý skládací židličce ,hrůza ...tak papa
14. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a děkuji za podporu a držím palečky.
14. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Kobli,neboj bude líp,já vím,že to zní debilně ale bude.Holky,nikdo nemůže být labilnější než já,to vám říkám.Já jsem poloblázen i antidepresiva jsem už ládovala.kobli,dítě taky chci a moooc,chceme ho tady všechny.Je to fajn,že koník je,jinak by jsme už vsechny byly u Chocholouška,ten by se z toho posral,takovej nával :grinning:
14. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky medu,

vím že jsem ti kolikrát pslaa co a jak tak jen pro info - dneska jsem začala krvácet :frowning2: sice jsem v nemocnici ale nic ted se mnou nedělají že vidíme jaká ta krev bude, takže taky může být po všem. sedím tady v nemocnici na postely a řvu jak malá hoky a to nic nevím nic konkrétního. No uvidíme. zatím pa
14. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky , takovy smutny spravičky dneska :cry:
ob neboj bude to dobry, nesmíš myslet na šeredny věci a jak pořad říkam myslet pozitivně :wink:
kobli ty taky zlobíš, co to placaš za nesmysly, at si najde jinou, jseš jak ten muj dadouš, když zjistil , že chyba je v něm :angry: snad si tě manža nebral jen kvuli dětem? daš si měsíc oddych, sice zase, ale pak to pojede jak po masle, jak říka leňa, je lepší bejt uplně v cajku, aby mimi mělo kde vegetit :dizzy_face:
medu co bublanina, maš? :grinning:
14. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ob,hele to nemusí vůbec nic znamenat,plno holek ,co jsem teda četla to tak maj,že začnou krvácet.Bebe,co k nám taky chodí na pokec,to měla zrovna tak a teď je vše v poho.já vím,že se mi to píše,když v té situaci nejsem,ale chápu tvůj strach a obavy.Neboj,určitě to dopadne dobře.
14. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadoušku,bublanina se nekoná,třešně sežzané od vrabců a červů :grinning:
14. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to je jak u nas na zahradě,třešen jako krava ale plody nic moc :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady ty ploděj,ale my jsme kapánek opozdilci :grinning:
14. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ob nebreč..určo to nebude zlé ..spousty holek krvácí a praskne jim třeba jen cévka ..jsi pod dohledem to je dobře
14. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak Leni,ještě to tam doma přeskakujete?
14. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi nechce povlikat postel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huž do npráce a žádné lenošení :grinning:
14. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek