• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
To volís to jsem nekoukala no to nechápu jak na něho může zapomenout to je tady mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: něco bylo podobnýho s těma povodněma že manželský pár měly novorozeně a místo aby zachránily dítě tak šel zachranovat auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nejsou pro mě lidi ale kreténi zasr..
18. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji, tak to je taky síla. Auto má přednost před dítětem. Nechápu.
Konečně má vařeno. Máme to až k večeři, páč má manža denní a přijde až v půl osmé.
18. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já jsem i manža tea nechápaly jak toto někdo může udělat.
A co pak jsi vařila dobrého já nic dojídáme ze včerejška co zůstalo :wink:
18. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem našla na netu super rychlý ecept, dělala jsem to poprvé a vypadá to moc mňam. Losos s listovým špenátem a sýrovým dipem.
18. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dělame plněny papriky :slight_smile: a jsem rada že je dneska hnusně, aspon se mužem valet :grinning:
18. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se válej - válíte se dva :wink: . My si včera udělaly pochodový výlet. Samý kopce lesem, tak mě dnes trošku bolí nožičky :grinning:
18. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu vařit až zítra,ale teda nevím co :frowning2: ted odpočívám :wink: děti daly trochu zabrat :grinning:
18. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase zítra nevařím. Manža má zítra noční, před tou se moc necpe, takže to co jsem uvařila dnes, je i na zítřek. Nějak to nedramatizuju :grinning:
18. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to i já se snažím vařit na dva dny :wink: nebaví mě vařit každý den :angry:
18. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já budu muset i zítra ,dělala jsem filátko a pár kuřecích řízečků s bramborem a na zítra už to nebude :rolling_eyes:
18. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je anabáze s tim bytem ..já nevim jestli ještě někdy budem bydlet normálně ..to snad ani nejde ten byt někdy uklidit ..takovej mrdník :rolling_eyes: a to jsem si vymyslela menší přestavby nábytku ,miluju změny ..
18. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejraději maj chlapi když zjistíš ,že se ti to nelíbí a šíbujou zpátky a nebo o 20cm jinak .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Leni, budete, alespoň nemáš čas myslet negativně. Všechno je k něčemu dobré. :wink:
18. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo losos se špenátovým listem to zní dobře ,já tyhle dobrůtky ani neumi ,zůstávam u klasiky ..
18. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo kobli ..ještě mi to moc nedošlo ,ikdyž včera večír jsem hodila slzku
18. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já to taky neumím, ale tohle bylo tak jednoduché, až se tomu sam divím :grinning: . Taky nejsem velekuchařka.
18. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se to teda dělá? nebo jsi to psala?
18. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vařim tak aby to nebylo moc drahé a bylo toho dost :grinning: :grinning: :grinning: a pokud možno chutné :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale co je muž doma a jídlo je oběd a večeře tak zbytky nejsou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to mě prudí vařit každý den
18. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je jak u nás také si myslím že to bude i na druhý den,ale když se do toho pustím manža tak mám smůlu a na druhý den musím vařit znovu :angry: a taky vařím jen jednoduchý jídla já neexperimentuji já prostě jednoduchý a rychlý :grinning:
18. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepsala. Koupila jsem mražené podkovy lososa 5 kusů cca 100Kč, ty jsem posolila a pokapala jedním citronem, dala do pekáčku a na ně vždy kousek másla a 15 minut pekla na 250°c.
Kastrůlek, trochu vody a spařila jsem ten listový salát (ten jsem koupila v sáčku na 39Kč), osolila a 3 stroužky česneku -podle chuti jak děláš špenát a dusila asi 5 minut.
A nakonec jsem nalila smetanu do kastrůlku, zahřáala a v ní rozpustila takový ty jednotivě balený sýry (asi 4). Tím přeliju trohu toho lososa. K tomu budou brambory a trvalo to vše kolem půl hodiny.

Celková cena mě vyšla cca 200Kč, ale máme to na dva obědy pro dva, takže super.
18. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je jednoduchý a já rybu miluji,ale manža bohužel nee ale dobrej recept to jednou zkusím :wink:
18. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jsem zírala. Jsem se bála, protože taky radši osvědčený, rychlý a nexperimentální. :grinning: Ale jsem si řekla, že musím začít vařit trošku víc dietně, protože se s manžou cpeme spíš hodně smaženým :sweat_smile: Sice ta smetana není moc dietka, ale musím začít postupně :grinning:
18. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný nemůžete hned na ráz :grinning: no ale ty to fakt potřebuješ :unamused: nevím teda na co dyt nejsi tlustá
18. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde ani tak o tloušťku, jako o žaludek. Manža už teď bere léky na snížení cholesterolu :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo :wink: ten můj má rád maso na štávě,ale snažím se to nějak vždy zkombinovat at je změna,ale už kolikrát nevím co vymyslet na to jídlo :frowning2: no tady zachvilku asi začne chcat nějak se tu hodně zatáhlo a začíná buřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady chčije už od rána. Bouřka byla v noci, ale ta byla.
18. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je teda od rána zataženo nic víc ani kapka nespadla,ale ted se tu zatáhlo festovně tak jsu zvědavá co ztoho vyjde a pěkně tu buří
18. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudáci děti, to jsou prázdniny :angry:
18. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo chvilku vedro že padneš a dlouho hnusně že musíš být zalezlá a to prý je globální oteplování :grinning: to určitě :angry:
18. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek