IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. črc 2009

jo štěstí,spíš bordel to dělá,jen smá pavučina 😠

daja.w
19. črc 2009

no já ho s kraválem zabiju 😀 musím bo ten ho nezabije na chodbě jsou fleky jak svina 😝 jednou mě u známých spadl pavouk na tričko holky to jste neviděly ten fofr jak jsem byla rychle vyslečená 😀 a pak trapas a všichni chlámec jak jsem tam stála jen v podprdě a v katkách a já ječela jak svina 😝 😀 😀

blazenkaa
19. črc 2009

holky jdu si fouknou zachvilku jsem tu

meduna
autor
19. črc 2009

😀 😀 😀 tě vidím,jak se svlíkáš 😀 😀
jdu si taky začadit 😉

daja.w
19. črc 2009

no pro mě to v tu chvýli nebyla prdel fuj 😝 já myslela že mě vlez za tričko no ale pobavila jsem je a to hodně 😀

blazenkaa
19. črc 2009

to by jsem udělala asi taky dají a ani se nedivím že jsi jepobavila asi by jsem se smála taky.A co myši ty ti taky vaději

meduna
autor
19. črc 2009

mě ne,myši žádný problém

daja.w
19. črc 2009

ne nevadí mě nic jen ti pavouci 😝

meduna
autor
19. črc 2009

víš co mě,mě vadí všechno co má hodně nohou,takže brouci taky

meduna
autor
19. črc 2009

ty jo a to chce manža spát pod stanem,se asi vyvrátím 😕

blazenkaa
19. črc 2009

to já když jsem dříve bydlela u rodičů tak jsem šla krmit babičce králiky granulema a ty byly v pytli tak jsem tam mističkou mákla že ty granule naberu a kdyby jste viděli jak jsem ztama vyletěla a už mě tam nikdo nedostal to byla pro mě panickí hrůza a snad půl hodky jsem si myla ruce od toho

daja.w
19. črc 2009

jo je to nepříjemný ale nějak mě nevadí jako děcko jsem chytala chrousty 😀

blazenkaa
19. črc 2009

tak to mi nevadí ale hadů se bojím nikdy by jsem si je ani nepohladila

daja.w
19. črc 2009

to já když jdem pod stan tak to musím zkontrolovat jestli se tam nějakej hajzl nedostal a preventivně to vystříkám sprejem na havěti co zabíraj i na pavouky 😀

meduna
autor
19. črc 2009

tak had mi nevadí,tuhle jak jsem byla u sestřenky,tak jsem byla s jejím klukem v lese a byl tam had,tak jsem si ho vzala do ruky,ale musela jsem se furt ptát,zda nekouše 😀 jako jedovatého bych vzala obloukem,ale tahle malá hadice mi nevadila

daja.w
19. črc 2009

hada jsem si hladila ten je fajn 😉 no holky budu končit jdem do hajan no to bude noc manža skučí jak svina ☹ tak pa pa pa a at Vám to v práci rychle uteče 😉

blazenkaa
19. črc 2009

to mě i ta malá hadice vadí i ta užovka která nic nedělá 😖

meduna
autor
19. črc 2009

Dáji,pěknou a hlavně klidnou dobrou noc 😉

blazenkaa
19. črc 2009

tak dobrou noc holky Daji vem si špunty do uší třeba to pomůže krásné sny

meduna
autor
19. črc 2009

to jo,manža řvoucí a Dája se špuntama 😀

meduna
autor
19. črc 2009

jdu taky do kutlochu,bo ráno vstávám a jdu budovat 😝 Přeji všem pěkný start do nového týdne 😉

daja.w
20. črc 2009

Dobré ráno holky 🙂 a at Vám ten pracovní den uteče 😉 no manžovy teda trvalo než usnul ☹ pořád se převaloval bo ho to bolelo ☹ ale nakonec usnul a byl klid 😉

lenkacar
20. črc 2009

hezký den přeju

dadous
20. črc 2009

ahoj hezke ranko, koukam , že se tu včera probírala zologicka 😀

daja.w
20. črc 2009

Ahojky holky 🙂 no kapánek šak jsem taky pak prohlížela postel jestli tam není nějaká potvora 😀

dadous
20. črc 2009

😀 no my včera jen nahaněly komara 😀 co manža?

daja.w
20. črc 2009

no nevím zachvilku mu budu volat jak se mu pracuje,ale včera ho to bolelo festovně,ale nechce si vzít ani prášek od bolesti a ani k doktorovy,tak doufám že to bude dobrý

daja.w
20. črc 2009

jo komára 😀 no mě to taky dělá zle jak bzučí u ucha tak nejdu spát do té doby než ho chytnu 😀

dadous
20. črc 2009

no tak snad to bude mít dobry 😉

daja.w
20. črc 2009

jo zrovna mi ted volal a prý ho to tak nebolí jak včera 😖 no snad se mu to rychle a v pohodě zahojí