IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. črc 2009

tak, a nikdo nikde ☹

olasek
20. črc 2009

😀 😀 ty jsi ale zodpovědná sousedka, je fajn, když se člověk ůže spolehnout... a o jaké lístky na koncert jde? No, Medu...dosah na půdu ještě měly, ale když šel táta kolem bloku tak jsem do toho řvala úplně zbytečně 😀 😀 a to by měly mít 3 km dosah !!

daja.w
20. črc 2009

Kobli dnes šla na zkušební KET tak čekáme jak dopadla 😉 a Lena testík nic a neví jestli má jít na krev a čeká mrchu ☹ no chtěly jsme jít v srpnu ale asi to finančně neutáhnem ted o víkendu jedem na svadbu tak tam budou výdaje a pak v srpnu máti má 55let tak další 😖 ale chcem co nejdřív

meduna
autor
20. črc 2009

jo,my jim hlídáme byt a pak,když jedeme někam my,tak zase Lenka chodí krmit naše morčata a rybky,nojo sousedská výpomoc musí být 😉 a není to divné,že nemají ten 3km dosah?Jedeme na Kabáty

daja.w
20. črc 2009

Medu už jsme si říkaly že jsi radostí zcvokla a omdlela 😀 tak to je dobře že přišla jen sousedka 😀
Oli si to dovedu živě představit jak řveš a ono nic a nikdo se tě neozývá 😀 😀

olasek
20. črc 2009

tak to budu Kobli i Léně držet pěsti .... a budu doufat s nima 😉 ... a tobě taky, aby se vám brzo podařilo hezky šetřit a brzo vyrazit!!

meduna
autor
20. črc 2009

ááá Dadoušek už má katastrofu v bedně 😀

daja.w
20. črc 2009

děkujem 🙂 no já mám z tajných zdrojů že prý manža ukládá penízky bokem 😎 aby jsme mohly jít brzo tak jsu zvědavá 😀

daja.w
20. črc 2009

Medu já myslím že zase tlačí něco do hlavy 😀 předchvilkou tlačila merunky 😀

meduna
autor
20. črc 2009

ale,ty jsi ale mafiozo,jak si ti pěkně zjistila 😎

dadous
20. črc 2009

noo ale hlavně volal dadouš 😅

daja.w
20. črc 2009

Oli a vy kdy půjdete do dalšího boje 😉

meduna
autor
20. črc 2009

hodnej Dadoušek,protože ti volá a stará se o Dadoušku 😵

dadous
20. črc 2009

to je ale od nich stejně hezky že uměj ušetřit kačky 😵

meduna
autor
20. črc 2009

jooo a který?to ten můj ne!!!to já jsem ten zlej u nás doma 😎

daja.w
20. črc 2009

jo už jí dnes volal prý několikrát 😀 ale je to dobře aspon ví copak vždy dělá 😀 jo jestli je to pravda že šetří tak je dobrej 😉 bo já nejsu šetřivej typ 😅

dadous
20. črc 2009

😀 medu, děla stojky? 😀

daja.w
20. črc 2009

😀 oslíčku otřes se 😀

olasek
20. črc 2009

😀 děvčátka tak jsem si udělala talířek - Niva byla v akci tak si tu dávám 🙂 to ten můj je taky ekonom, na rozdíl ode mě šetřit fakt umí 🙂

olasek
20. črc 2009

Dájo, my do boje nepůjdeme...necháme to ještě dva tři roky osudu 😉 Pro mě to bylo takový zklamáníčko, že mě to na chvíli vyléčilo ☹

dadous
20. črc 2009

😅 jee oli, třeba se to povede přirozeně, ted po ivfku 😅

meduna
autor
20. črc 2009

no stojku zrovna né 😵 ale já to vše kontroluji,protože Roman by furt dělal výlety atd a já ho usměrňuji 😵 tak tomu říkám já 😀

daja.w
20. črc 2009

Oli jak se na to budeš cítit tak půjdete 😉 to je jasný pokud nejsi na to ted připravená tak nemá cenu to lámat přes koleno 😉 to musí přijít samo,ale nevěš hlavu jednou to prostě musí vyjít 😉

dadous
20. črc 2009

jo tak ty jsi kápo 😎

meduna
autor
20. črc 2009

jo Oli,já nemohla hodně let na další,protože jsem na to neměla nervy 😒

olasek
20. črc 2009

tak třeba, Dadoušku .... uvidíme 😉 nechci ted chviličku doufat ani se těšit ...mám před sebou vizi dovolené u moře a nějakou tu svatbu třeba příští rok ....on můj manža není totiž muj manža, ale zatím přítel, víte?! ale říkáme si tak stejně 😀 😀

meduna
autor
20. črc 2009

je to tak,Roman je hlava rodiny ale já tím krkem co s tou hlavou otáčí 😀 😀 né to si dělám prdel,tohle neřešíme,kdo je kdo ale prostě,Roman by nic neušetřil,já teda teď bohužel taky ne 😠

daja.w
20. črc 2009

jé dovolená tak to budeš mít fajn 😉 a svadba je taky super no třeba se to na dovči povede tam je jinej vzdoušek jiné prostředí a ten klid 😉

meduna
autor
20. črc 2009

jů,tak to se máte teď na co těšit,pořádný oddech někde na dovče a pak plánování svatby 🙂

dadous
20. črc 2009

no a ja už vubec ne 😀