• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
tak, a nikdo nikde :frowning2:
20. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ty jsi ale zodpovědná sousedka, je fajn, když se člověk ůže spolehnout... a o jaké lístky na koncert jde? No, Medu...dosah na půdu ještě měly, ale když šel táta kolem bloku tak jsem do toho řvala úplně zbytečně :grinning: :grinning: a to by měly mít 3 km dosah !!
Kobli dnes šla na zkušební KET tak čekáme jak dopadla :wink: a Lena testík nic a neví jestli má jít na krev a čeká mrchu :frowning2: no chtěly jsme jít v srpnu ale asi to finančně neutáhnem ted o víkendu jedem na svadbu tak tam budou výdaje a pak v srpnu máti má 55let tak další :confounded: ale chcem co nejdřív
autor
jo,my jim hlídáme byt a pak,když jedeme někam my,tak zase Lenka chodí krmit naše morčata a rybky,nojo sousedská výpomoc musí být :wink: a není to divné,že nemají ten 3km dosah?Jedeme na Kabáty
20. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu už jsme si říkaly že jsi radostí zcvokla a omdlela :grinning: tak to je dobře že přišla jen sousedka :grinning:
Oli si to dovedu živě představit jak řveš a ono nic a nikdo se tě neozývá :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budu Kobli i Léně držet pěsti .... a budu doufat s nima :wink: ... a tobě taky, aby se vám brzo podařilo hezky šetřit a brzo vyrazit!!
20. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá Dadoušek už má katastrofu v bedně :grinning:
20. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem :slight_smile: no já mám z tajných zdrojů že prý manža ukládá penízky bokem :sunglasses: aby jsme mohly jít brzo tak jsu zvědavá :grinning:
20. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu já myslím že zase tlačí něco do hlavy :grinning: předchvilkou tlačila merunky :grinning:
20. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,ty jsi ale mafiozo,jak si ti pěkně zjistila :sunglasses:
20. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ale hlavně volal dadouš :sweat_smile:
Oli a vy kdy půjdete do dalšího boje :wink:
autor
hodnej Dadoušek,protože ti volá a stará se o Dadoušku :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale od nich stejně hezky že uměj ušetřit kačky :dizzy_face:
autor
jooo a který?to ten můj ne!!!to já jsem ten zlej u nás doma :sunglasses:
jo už jí dnes volal prý několikrát :grinning: ale je to dobře aspon ví copak vždy dělá :grinning: jo jestli je to pravda že šetří tak je dobrej :wink: bo já nejsu šetřivej typ :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: medu, děla stojky? :grinning:
20. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: oslíčku otřes se :grinning:
20. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: děvčátka tak jsem si udělala talířek - Niva byla v akci tak si tu dávám :slight_smile: to ten můj je taky ekonom, na rozdíl ode mě šetřit fakt umí :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dájo, my do boje nepůjdeme...necháme to ještě dva tři roky osudu :wink: Pro mě to bylo takový zklamáníčko, že mě to na chvíli vyléčilo :frowning2:
20. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: jee oli, třeba se to povede přirozeně, ted po ivfku :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no stojku zrovna né :dizzy_face: ale já to vše kontroluji,protože Roman by furt dělal výlety atd a já ho usměrňuji :dizzy_face: tak tomu říkám já :grinning:
20. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jak se na to budeš cítit tak půjdete :wink: to je jasný pokud nejsi na to ted připravená tak nemá cenu to lámat přes koleno :wink: to musí přijít samo,ale nevěš hlavu jednou to prostě musí vyjít :wink:
20. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ty jsi kápo :sunglasses:
autor
jo Oli,já nemohla hodně let na další,protože jsem na to neměla nervy :unamused:
tak třeba, Dadoušku .... uvidíme :wink: nechci ted chviličku doufat ani se těšit ...mám před sebou vizi dovolené u moře a nějakou tu svatbu třeba příští rok ....on můj manža není totiž muj manža, ale zatím přítel, víte?! ale říkáme si tak stejně :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to tak,Roman je hlava rodiny ale já tím krkem co s tou hlavou otáčí :grinning: :grinning: né to si dělám prdel,tohle neřešíme,kdo je kdo ale prostě,Roman by nic neušetřil,já teda teď bohužel taky ne :angry:
20. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dovolená tak to budeš mít fajn :wink: a svadba je taky super no třeba se to na dovči povede tam je jinej vzdoušek jiné prostředí a ten klid :wink:
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů,tak to se máte teď na co těšit,pořádný oddech někde na dovče a pak plánování svatby :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja už vubec ne :grinning:
20. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek