• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
hele,já mám už paniku se pro něco ohnout :astonished: hned je za mnou a přiráží :confounded:
20. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky přesunu o místnost vedle :wink: tak pa pa
autor
a furt maj to svrbění a furt :angry:
také mizím jdu hodit sprchu a jdu do hajan tak krásné sny přeji :wink: :slight_smile: pa pa pa
20. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou nocku a honu zdar!
20. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jak kdo :grinning: čus
20. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: tak jak jste se vyhajaly :slight_smile: a jinak přeji krásný den :wink:
21. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!!!!!!!!!!snídám česnekovou pomazánku,vzhledem k tomu že je třetinoha na chatě ,tak si můžu zavánět dle libosti .. :wink:
21. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni tak to teda můžeš a jen si dej když na nikoho dejchat nebudeš :grinning:
21. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych nerozdejchávala ani tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale cítí se člověk tak jinak když je doma sám a myši mají préééé :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsu taky někdy ráda když jsu sama to podělám nejvíc práce a nikdo mi do toho nekafrá :grinning:
21. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda leni aby ti ale neslezly ty barvy :grinning:
ja když jsem sama doma tak se mi nechce nic dělat :grinning:
21. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dado tak to já podělám nejvíc práce :grinning: ale není to pravidlem jen když chci něco dělat tak mě to nějak nejde když je manža doma :grinning:
21. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu neboj na zdi nedejcham ..rozjíždí se mi pomalu špinění ,tak ještě že jsem nešla na krev
21. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš že mi to taky nejde ,max. žehlim at vidí jakej jsem chudák :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak mě to víc baví když jsem sama ,si tady nadávám u toho .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni ja bych stejně na tu krev šla, ale je to na tobě. česnek bych si ted nestrčila do huby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zbytečný dadoušku :wink:
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to ja zas víc nadavam když jsou doma :grinning:
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky co dnes vaříte? já nic manža říkal že půjde na oběd a já pro sebe vařit nebudu a odpoledne jak přijede tak si uděláme rybyčku s brambůrkama na roštu :wink:
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda vy jste kecalky :wink: . Tak včera holky vše supéééér. Jdeme bez uspávačky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Čeká nás to v pondělí. Ve čtvrtek začínám brát ještě Utrogestan. Ale už se nemůžu dočkat. Nejhoší pak bude těch 14 dní, než budu trošku moudřejší.
A co tady nového?
21. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kobli tak to je super :slight_smile: budu držet pěstičky moooc :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji daji.
Já dělala bramboračku. Ale nic víc.
21. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra dělám buřtguláš -manža si přál. Je to rychlé a dobré :wink:
21. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé bramboračku tu já miluji,ale manža nee :frowning2: a guláš moc nemusím,ale segedinák je mňam :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koukala, co jste včera probíraly :grinning: - kakaové dirky - supééér. :grinning:
Včera jsem byli pak dlouho pryč a pak jsme padli za vlast. Koukala jsem, jak jste na mě myslely - jste zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no řešilo a nebrat kakaové dírky :grinning: no jsme si říkaly kde jseš myslely jsme že to bylo náročný a odpočíváš
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to taky neberu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí to bylo v pohodě - pan doktor byl šikovnej. Tak já jdu ještě něco dělat a k večeru se tu objevím.
21. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli to je dobře ,že jsi v poho
21. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kobli, no to je dost, že daš vědět :grinning: tak to je super, tak v pondělí budeš už trošku těhu :wink:
21. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dadu to je pěkný ,,trošku těhu,, :grinning: :grinning: :grinning: tak dělam ty zapečený těstoviny
21. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek