IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
21. črc 2009

😀 hele víš že mi to ani neva, nějak není chut 😀

lenkacar
21. črc 2009

tade ona je dadous jediná zde těhotná z těch co tu kvákáme ,abys byla v obraze a jinak čekatelky

daja.w
21. črc 2009

Leni až bude moc tak se ušoustá do bezvědomí a pak zažije i otravu alkoholem 😀

dadous
21. črc 2009

😵 😀 oli dadouš nemluví pač ho bolí v krku 😀 ale to je fakt jednou do roka, jinak se nějak moc neopíjíme 😵

lenkacar
21. črc 2009

u nás taky vladís nemluví ,ale já tady hulákam do aleluja o dobytkách co neumá chlastat a chodí domu jako puma a maj červený oči a je z nich cítit chlast když dobře ví ,že má jet do kaufu nakoupit a tak ... 😀 😀 😀 naštěstí je to párkrát za rok ,jinak chlastáme spolu tak decentně ...

dadous
21. črc 2009

se ze mě stane abstinent, nekuřak a nepíchač 😀

tadelka
21. črc 2009

😀

daja.w
21. črc 2009

tak pokud můj začne mýchat tak to je konec 😝 na druhý den je mu zle a vždy má okno no spíš vytrínu 😀 pak mu oznámím co vše proved a proleží celej den a skuhrá 😀

olasek
21. črc 2009

no Petr tak max. 2x do roka , ale letos už to stihl vybrat tak mě už nic nečeká 😀 😀 za to já se konečně zrubu v pátek - furt jsem brala hormony a každ měsíc čekala takže ted si začínám volně užívat a těším se na to 😀

dadous
21. črc 2009

oli tak opatrně at to s tebou nesekne 😀

olasek
21. črc 2009

já vím, vínečko a pár jablíček jako kdysi - snad mě to hned nepoloží 😀 😀

lenkacar
21. črc 2009

dají u nás je to podobné a já se na něm pasu a líčím mu co dělala a kochám se ... 😀 😀 😀 jak se stydí ..

lenkacar
21. črc 2009

a jeho jediná věta ,,to nenei možný ,,a já diokola ,,ale je ,ale je ,, je to síla s tima chlapama ,ale notora bych doma nesnesla ..

olasek
21. črc 2009

ty jsi sadistka, leni 😀 ... to Peta to tak špatně nese, že ho musím ještě přesvědčovat, že se vůbec nic nestalo, že se tak picnul a že vyčistit hlavu je zdravý 😀

lenkacar
21. črc 2009

tak co ta blaží bude dělat ten chlast? jste mě tady včera navnadily s tim bejlísem ..v tom horko něco chlazeného lepivého 😵 😵 😵

olasek
21. črc 2009

i když minule, když jsem ho dotáhla do toho taxiku bo neměl nohy a držela mu hlavu v tesco tašce, protože taxikář řval, že jinak nás nevezme tak bych ho bývala umlátila, že se tak ztřískal, dobytek 😀 😀

lenkacar
21. črc 2009

oli jsem ,ale on si to fakt v tu chvíli zaslouží ,jak je to nevinátko a tunta ,tak chlast z něj udělá idiota ..naposledy dostal 2facky ode mě na silvestra..

daja.w
21. črc 2009

jo já se taky vyžívám jak mu vše vylíčím a taky pak tlemý jak puk co provedl 😀 no naštěstí už se to dlouho nestalo bo jsem mu řekla bud chlast nebo já 😠 nesnáším ožralý lidi 😝
Holky musím končit jdem ke známým na kafe a manža otravuje at už skončím tak pa a pěkně kláboste snad to pak dočtu pa pa pa 🙂

lenkacar
21. črc 2009

dají papa a jestli budeš házet recept na jídlo na zítra tak těš asi už neposlechnu 😀 😀 😀

dadous
21. črc 2009

😀 😀 oli chudinka musel mít hlavu v igelitce? 😀

lenkacar
21. črc 2009

dadu úplně ten přesun domu vidim ...igelitku pověšenou za ušima .. 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
21. črc 2009

😀 ja pravě taky 😀

olasek
21. črc 2009

ahoj Dájo a užíjte si to....já taky za chvíli pomažu, máme s holkama sraz na kávičku v centru 🙂 .....jo, Leni, ty fackuješ, já štípu, aby se probral a hodně - auau 😀 taky je ve mě kousek sadistky, protože on je hrozně mazlivej, když se picne a ona je to před známýma ostuda, prože se furt na mě mačká a nenechá mě chvíli v klidu - prostě by mě láskou snědl 😀 😀

meduna
autor
21. črc 2009

a já hérečka dneska,Roman pro mě přijel a jako,jestli nechci řídit 😕 já kráva,že jo a on,no vidíš jak ti to pěkně jde a jen to dořekl,tak jsem najeka na obrubník,kolo v prdeli a rezerva žádná 😠 tak nás moje umění vyšlo na sto euro,už nikdy víc nejedu

olasek
21. črc 2009

no jooo, hradecký taxikáři by radši člověka nechali udusit než, aby jim poblil auto 😀 😀

dadous
21. črc 2009

😀 medu to je den 😠 😠

lenkacar
21. črc 2009

ale medu ..to neni ostuda přeci ,jen těch ojrů je škoda ,co naděláš

dadous
21. črc 2009

oli to asi všichni taxikaři 😀

olasek
21. črc 2009

😀 jééé, Medu, ty jsi taky expertka 😀 ... trénink vás vyšel doooost draho 🙂

lenkacar
21. črc 2009

mě se to taky jednou povedlo 😀 😀 😀