IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
21. črc 2009

budeš kynout dal 😀 to vim ne?!

koblichzek
21. črc 2009

To je dobře, že to víš 😉 . Zase ale nechci moc. Manža je na hubeňourky, aby mi pak nepláchl 😀

koblichzek
21. črc 2009

Teď jsem si všimla, že jsi psala, že ještě není vyhráno. Vím, ale musíme věřit. Já vím, že to není jednoduché. Ale ty to tu prostě prolomíš 😉

dadous
21. črc 2009

jo jo snažím se to prolomit 😀 ale jsou to nervy 😀 v kolik jdeš v pondělí?

koblichzek
21. črc 2009

Jdu v půl jedný. Dadoušku ty máš teď PN?

dadous
21. črc 2009

mam a přiblble vychazky 11-13 15-17 opravdu skvěly 😝 tak to už budu vzhuru 😀 tak budu držet všechny palečky 😵

koblichzek
21. črc 2009

Já dám pak určo vědět, jak se cítím. Bolelo tě pak něco? Nebo prostě jak ses cítíla ten den

dadous
21. črc 2009

kobli vubec nic, ani ten transfer jsem necítila, jsem si tam dvě hodky poležela a frčely jsme domu, vubec nic mi nebylo 😵 pak jen občas slaby píchnutí v podbříšku a to mam do ted , ale fakt jen malinko 😅

lenkacar
21. črc 2009

já ho třeba cítila pokaždé a i potom...ale mám blbě zakloněnou dělohu ..ale dá se to přežít dobře i tak ..

dadous
21. črc 2009

tak co manža, už povečeřel?

dadous
21. črc 2009

mam dost, budou odškodnovat kofolačky, ktery sterilizovaly 😠 prej jim stat zaplatí uměly oplodnění 😕

lenkacar
21. črc 2009

ještě neni doma a čeká tady na něj ucpaná hadice od pračky 😕 😕 😕

lenkacar
21. črc 2009

aaa už je doma tak papa

daja.w
21. črc 2009

Ahojky holky tak jsu konečně doma 😉 samozřejmě že jsme se stavily na pivko 😉 no mám v sobě dvě vodečky s džusíkem a jsu nějak navátá 😀 no bodejt když jsem nic nejedla a ani nemám hlad 😅 no dát si třetí tak jsu kantáre 😀

daja.w
21. črc 2009

Leni a zítra zas nic nevařím bo jdu dopoledne k té kamošce se ostříhat 😉 😀

dadous
21. črc 2009

zase si lila 😅

daja.w
21. črc 2009

ale jen dvě to stačí 😉 😀

dadous
21. črc 2009

no dobře, taky bych si dala nějaky studeny drink 😀 tak si dam vodu 😀 😀

daja.w
21. črc 2009

jo já už jsem ted taky na vodě 😀 alka už stačilo 😉

dadous
21. črc 2009

dala bych si mojitko 😀 nebo dvě 😀

meduna
autor
21. črc 2009

tak si dej ale bez alka 😀 😀

daja.w
21. črc 2009

michitko myslíš tak to já ještě nepila 😀

meduna
autor
21. črc 2009

jako dnes jsem kapánek ve větší smrti a od zítra,nebo pozítra bude hůř,přijede návštěva a to se asi na kobylku nedostanu,to mě snad pak budou muset hned nasadit nějakou terapii,protože budu vynervovaná jak blázen,když tady nebudu 😖

meduna
autor
21. črc 2009

no jo,ale to potřebuješ led kubánský rum,mátu,limetky a trochu limetkového sirupu 😕

meduna
autor
21. črc 2009

jo a ledovou tříš´t jsem zapo 😒

daja.w
21. črc 2009

Medu ahojky tak jesm se dočetla že jsi měla malinkou nehodu 😅 tak hlavně že se nikomu nic nestalo 😉
to když mě bejvalej učil jezdit tak jsem mu poškrábala lak na mazdě 😀 já měla hrůzu v očích a on že je to v poho 😉 jo já od pátku až do neděle tady taky nebudu my budem u máti a pak ta svadba 😉 když tak se sejdem u chocholouška 😀

meduna
autor
21. črc 2009

ahoj Dáji,tak jo sejdem se v čekárně,obě budeme mít řílený výraz v ksichtě 😀 😀 Roman byl taky v poho,on tohle neřeší,říkal,že je hlavní,že se nestalo nikomu nic,že auto je kus plechu jen,ale já už na to seru,prostě jsem dement a neumím to a než někoho zabít,tak na to peču radši

dadous
21. črc 2009

jo medu že bych šla sama do hospody 😀

dadous
21. črc 2009

mam pořad ten rum v lednici a matu na zahradě 😅 zbytek není ☹

meduna
autor
21. črc 2009

led naškrábej z lednice a místo limetky dej citron 😀