• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
dneska jsem ostříhala morčatům ty jejich obr drápy,tak jsou na mě nasraný a otočený ka´dákama ke mě :grinning:
21. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsou jak karel když ho ostříham :grinning:
21. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky je nasranej?a berete Karla na váš výlet do Varů?
21. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee to by nebyl klid, jsme ho braly když jsme jely na tu šumavu a bylo to na prd. jsme ani nikam nemohly večer jit, protože řval na pokoji, když tam byl sam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,Karel je na vás zvyklej,tak ho bude hlídat Lukáš,to snad přežije né :wink: Počkej ,jak bude žárlit Karel na mimíska
21. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nam to tady zechčije cely :angry: nee my se mu budem taky věnovat :grinning:
21. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo melír už mám,ale Roman byl docela vynervovanej,nečekal,že to bude taková pakárna,dříve mě barvil,ale to bylo v poho,protože jen jedna barva,ale dneska dvě a to už na něj bylo moc :confused: Tak mu pomáhala Tatiana,to byla spolupráce,ta mi vybírala prameny,ten dával alobal a matlal barvu
21. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to musel bejt dobrej pohled :grinning: a povedlo se jim to?
21. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,se mi to líbí,hlavně že nevypadám jak Aranka,protože jak to odrůstá,to je hnus u palice tmavý a zbytek jinej,přesně jak kofolky-Aranky :grinning:
21. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme byli jak makakové,ty se mě hrabali v hlavě a já seděla
21. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no le stejně je roman dobrej, dadouš by mi to neudělal :sweat_smile: ty vlasy jako :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman taky dneska řekl,že to dělá poprvé a naposled :grinning:
21. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ale to jiné to by děla furt :grinning:
21. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to dadouš taky :grinning:
21. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si jdu vyčistit mordu a povalím si to do pelechu,ať ráno nečumím jak vejr,no ale to budu stejně :grinning:
21. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja tady taky chcípam :pensive:
21. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou noc a pěkné sny :wink: :wink: :wink:
21. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :wink:
21. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den vespolek :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses: ,oskar svítí ..byla jsem na pracáku nabízí prd ..
22. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau leni, muj je taky na pracaku, a ještě mu nic nenabídly, joo když si člověk nenajde sam tak ma smulu :angry:
22. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jo oskar svítí jako blázen vedro blé sem byla ve městě u té kamošky a mám dost z toho vedra já bych nemohla být v paneláku :frowning2: jo na pracáku je prd já tam mám jít až 20.srpna a byla jsem tam v červnu :angry: a práce není :angry:
22. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo a jen tak nějaka prace nebude, ted je to všechno nahovno
22. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají my chodíme po měsíci :wink: ,já si vždy musela najít sama a ještě prej budu chopdit na nějaký debilní pohovory kde se budou ptát proč asi tu práci nehledáš a tim mě fakt teda naserou ..páč já hledam ..
22. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to děs kamoška co je dýl na pracáku tak prej má psát nějaký životopis či co :angry: no a jestli budu chodit na nějaký pohovory tak je asi trefím a pošlu do prdele
22. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu že když nedostávam od nich ani korunu že mě ještě budou otravovat ..to nechápu
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi poslal na místo prodavačky hadrů kde vyloženě maj požadavek na vyučení v hadrech a já mám potraviny a to taky nechápu a mam tzam poslat životopis všude chtěj životopisy..i na blbou uklízečku ,co je tohle za dobu debilní
22. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pracovní doba od 9 do 17hod. v prdeli celej den :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec je to banda debilů hlavně že oni se maj dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak jsem doma z pakárny,jo Leni to je normálka,že dnes musíš posílat životopis i na uklizečku,tu já tady dělám a chtěla ho baba po mě taky a né ledajakej :confounded:
22. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a když jsme u těch pracáků,tak ten můj je taky,mynulý týden rozházel na 200 životopisů :astonished: a už se plní schránka odpově´dma...děkujeme,vyližte i prdel,nepotřebujeme.Napíšou to pěkně s omáčkou ale v překladu to znamená,přesně co jsem napsala.Hlavně,že študoval jak magor a te´d je mu to k hovnu,na pracák musí taky chodit,vykazovat kolik a kam poslal životopisů,no jebárna jak blázen
22. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek