IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. črc 2009

dneska jsem ostříhala morčatům ty jejich obr drápy,tak jsou na mě nasraný a otočený ka´dákama ke mě 😀

dadous
21. črc 2009

ty jsou jak karel když ho ostříham 😀

meduna
autor
21. črc 2009

taky je nasranej?a berete Karla na váš výlet do Varů?

dadous
21. črc 2009

nee to by nebyl klid, jsme ho braly když jsme jely na tu šumavu a bylo to na prd. jsme ani nikam nemohly večer jit, protože řval na pokoji, když tam byl sam 😝

meduna
autor
21. črc 2009

aha,Karel je na vás zvyklej,tak ho bude hlídat Lukáš,to snad přežije né 😉 Počkej ,jak bude žárlit Karel na mimíska

dadous
21. črc 2009

to nam to tady zechčije cely 😠 nee my se mu budem taky věnovat 😀

meduna
autor
21. črc 2009

jo melír už mám,ale Roman byl docela vynervovanej,nečekal,že to bude taková pakárna,dříve mě barvil,ale to bylo v poho,protože jen jedna barva,ale dneska dvě a to už na něj bylo moc 😕 Tak mu pomáhala Tatiana,to byla spolupráce,ta mi vybírala prameny,ten dával alobal a matlal barvu

dadous
21. črc 2009

😀 to musel bejt dobrej pohled 😀 a povedlo se jim to?

meduna
autor
21. črc 2009

jo,se mi to líbí,hlavně že nevypadám jak Aranka,protože jak to odrůstá,to je hnus u palice tmavý a zbytek jinej,přesně jak kofolky-Aranky 😀

meduna
autor
21. črc 2009

jsme byli jak makakové,ty se mě hrabali v hlavě a já seděla

dadous
21. črc 2009

😀 😀 no le stejně je roman dobrej, dadouš by mi to neudělal 😅 ty vlasy jako 😀 😀

meduna
autor
21. črc 2009

Roman taky dneska řekl,že to dělá poprvé a naposled 😀

meduna
autor
21. črc 2009

jo,ale to jiné to by děla furt 😀

dadous
21. črc 2009

jo tak to dadouš taky 😀

meduna
autor
21. črc 2009

tak si jdu vyčistit mordu a povalím si to do pelechu,ať ráno nečumím jak vejr,no ale to budu stejně 😀

dadous
21. črc 2009

jo ja tady taky chcípam 😔

meduna
autor
21. črc 2009

tak dobrou noc a pěkné sny 😉 😉 😉

dadous
21. črc 2009

dobrou 😉

lenkacar
22. črc 2009

dobrý den vespolek 🙂 😵 😎 ,oskar svítí ..byla jsem na pracáku nabízí prd ..

dadous
22. črc 2009

čau leni, muj je taky na pracaku, a ještě mu nic nenabídly, joo když si člověk nenajde sam tak ma smulu 😠

daja.w
22. črc 2009

Ahoj holky 🙂 jo oskar svítí jako blázen vedro blé sem byla ve městě u té kamošky a mám dost z toho vedra já bych nemohla být v paneláku ☹ jo na pracáku je prd já tam mám jít až 20.srpna a byla jsem tam v červnu 😠 a práce není 😠

dadous
22. črc 2009

dajo a jen tak nějaka prace nebude, ted je to všechno nahovno

lenkacar
22. črc 2009

dají my chodíme po měsíci 😉 ,já si vždy musela najít sama a ještě prej budu chopdit na nějaký debilní pohovory kde se budou ptát proč asi tu práci nehledáš a tim mě fakt teda naserou ..páč já hledam ..

daja.w
22. črc 2009

no je to děs kamoška co je dýl na pracáku tak prej má psát nějaký životopis či co 😠 no a jestli budu chodit na nějaký pohovory tak je asi trefím a pošlu do prdele

lenkacar
22. črc 2009

nechápu že když nedostávam od nich ani korunu že mě ještě budou otravovat ..to nechápu

lenkacar
22. črc 2009

dneska mi poslal na místo prodavačky hadrů kde vyloženě maj požadavek na vyučení v hadrech a já mám potraviny a to taky nechápu a mam tzam poslat životopis všude chtěj životopisy..i na blbou uklízečku ,co je tohle za dobu debilní

lenkacar
22. črc 2009

a pracovní doba od 9 do 17hod. v prdeli celej den 🙄

daja.w
22. črc 2009

tak to je mazec je to banda debilů hlavně že oni se maj dobře 😝

meduna
autor
22. črc 2009

ahoj holky,tak jsem doma z pakárny,jo Leni to je normálka,že dnes musíš posílat životopis i na uklizečku,tu já tady dělám a chtěla ho baba po mě taky a né ledajakej 😖

meduna
autor
22. črc 2009

jo a když jsme u těch pracáků,tak ten můj je taky,mynulý týden rozházel na 200 životopisů 😲 a už se plní schránka odpově´dma...děkujeme,vyližte i prdel,nepotřebujeme.Napíšou to pěkně s omáčkou ale v překladu to znamená,přesně co jsem napsala.Hlavně,že študoval jak magor a te´d je mu to k hovnu,na pracák musí taky chodit,vykazovat kolik a kam poslal životopisů,no jebárna jak blázen