• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
děvčátka, loučím se.... přeji krásnou dobrou nočku :wink:
22. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobě také a nějaké příjemné romantické sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou oli :wink:
no tak kdyř nic jinyho nedavaj, tak na co mam koukat? :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hrozný,ta to žere :grinning: :grinning: :grinning: to musí být něco napínavého jak blázen :grinning:
22. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby, se mi zavřely oči, mě vzbudil ted mladej když přišel domu :frowning2:
22. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu ještě jukla :wink: segra dobrý,ale manža je urejpanej :angry: a pořád nechce usnout a ne a ne :angry:
22. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste šli asi už spinka tak přeji krásnou dobrou noc :slight_smile:
22. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju hezký den ...
23. črc 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: a přeji krásný slunečný den :wink:
23. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste raní ptačata :confused: ja se dřív jak v devět nevykopu z pelechu :sweat_smile: za to taky chodím spat po pulnoci :grinning:
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré krásné ránko cholčičky :slight_smile: no, Dadu se nedivím - oni totiž ty drasˇtáky dávají až v noci, cooo??? :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no pravě že vy ty telce davaj uplny h.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si vždycky v ložnici pustím nějakej film a pak čumím až do konce :grinning: ty maš dneska volno?
23. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvejs jak je? a dadu kolik máš to Hcg?
23. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se mi rozjela mrcha a umíram to je bolest ...
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadu já jsem ráno napísala a pak jsem šla zase spát víš :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo takovyhle kamuflaže :grinning: to hcg nevím sestra na mě houkla jen od stolu že je to pozitivní, bylo tam zas strašně moc lidí tak jsem nechtěla zdržovat :angry: ale radši nic nevědět, zas tady pitvat, jestli to je malo nebo hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně si počkame na ultrazvuk :sweat_smile: tak jste to proštouchly? :grinning:
23. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hovno dadu byla hádka do noci a nevěřila bys kvůli čemu byl na mě nejjvíc nasranej já to pochopila asi po hodině ..že jsem na něj nepočkala s testem a místo 10dne jsem testovala dřív ,no chápeš to? já ne ..prej kdy byl pozit. tak by mě to nikdy neodpustil že uu toho nebyl ..asi chtěl jít se mnou na záchod :confused: :confused: :confused: a já mu to překazila ,prej mu můžu říct ,že jsem porodila před dvěma 2 a bude to stejný ,takovýhle slinty a to má prosím střední školu ..
23. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to říkam že jsou erekce na slunci :grinning:
23. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2dny tam mělo být ,že mu tajim věci a vůbec se neradim ,teda holky to je exemplář tohle .. :rolling_eyes: do sbírky mi chybí už jen vrah
23. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo děvče tak to si posrala :angry:
23. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem posrala a obvinil mě že jsem to měla naplánovaný a říct jsem mu to nechtěla ...takovýhle pí..oviny tady řešim bože můj ..prosim vás napište mi že taky máte doma něco podobnýho ,nebo si to jdu švihnout ,já mám fakt čuch na chlapy :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak dadoušovi bylo šumak, že jsem testila sama :sweat_smile: mi zas přišlo líto že se ani neptal kdy budu testit, ale vono to možna bude proto, že jsem vlastně testit ani nechtěla :grinning:
23. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsmu měla vysvětlit, že to pro tebe byly strašny nervy a že si to prostě musela otestovat :wink:
23. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale takováhle komedie ..no :frowning2: teda ..
23. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nevíš, že chlapi jsou komedianti :grinning:
23. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ještě jsem asi na tohle mladá ,musim se učit
23. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: teda, Leni, zrovna jsme to tu včera řešili, že chlapi jsou zcela originální živočišný druh :grinning:
23. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na odpolední takže dneska volníčko nemám, ale brutálně se mi nechce - venku je na chcípnutí - bléééé :unamused: :grinning:
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
držte se kočky, já se tu objevím asi až v neděli večer....papa .... jo, a mrkněte do mých fotek, uložila jsem vám tam naše dvě chlupaté dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste teda pěkná chlupatá rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek