IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. črc 2009

to je transfer rozmraženych embrijek 😉

majazd
26. črc 2009

aha dík a pa

dadous
26. črc 2009

jo jo když nebudeš vědět tak se klidně ptej 😉 hezkou prochajdu 😉

meduna
autor
26. črc 2009

Ahoj holky,tak jukám,Kobli,tééééda ty jsi kočka a na zítra ti budu moc držet pěsti,ať dopadne vše podle tvojich představ.Víkend byl náročný,ale krásný,zahrála jsem si na kamzika,kapánek jsem zhuntovala játra ale teď už budu zase hodná Meduna 😀

meduna
autor
26. črc 2009

koukám,že kobylenky už asi hajaj ☹

daja.w
26. črc 2009

Ahojky holky 🙂 tak už jsme konečně doma 🙂 a mám tu Kubíčka na prázdninách 🙂 no a na svadbě super ještě ted mě bolí noženky a všechno svalstvo jak jsme pařily 😀 no jinak vás všechny zdravím a ani nestihnu vše dočíst já půjdu do hajan jsu nějaká moc unavená moc jsme toho nenaspaly 😅 tak páá

meduna
autor
26. črc 2009

Ahoj Dáji,tak super,že se vám to tak vyvedlo,pořádně si odpočiń,dobrou noc a pěkné sny.To jsi ráda,že tam máš Kubíka,budeš mít zábavu

meduna
autor
26. črc 2009

Kobylenky,dobrou noc a pěkné sny všem 😉

daja.w
27. črc 2009

Dobré ráno a krásný dne všem 😉 🙂 a co jinak jaké jsou novinky???!!! 😉 🙂
Majazd vítám Tě mezi náma 🙂

dadous
27. črc 2009

ahoj dajo, ty maš furt doma děti 😅 to zas budete věčně u bazenku vid 🙂 zase tiše zavidím, pže tady dneska bude asi krasně 😵 hodila jsem ´do alba fotku nenažranyho karla 😀

meduna
autor
27. črc 2009

Ahoj všem 😉 😉 😉 Dadoušku,tak to jsem ještě neviděla,dostala j sem záchvat smíchu,jako Karel se směje jako blázen,nebo cení? 😀 😀

dadous
27. črc 2009

čau medu, no cení, pže mu to dadouš chtěl sníst 😀

daja.w
27. črc 2009

Ahoj Dado no mám tu ted jen Kubíčka a za týden tu budu mít i Sašu 😉 no nevím jestli bude bazének bo je zelenej jak brčál 😝 ho budem muset vypustit a vyčistit a pak znovu napustit 😀 super foto s tím Karlem 😀 😀

meduna
autor
27. črc 2009

Karel je teda drsoň 😀 Malej ale divokej 😀 😀 Volám Romana,ten se taky smál 😀 😀 a dadouš má ušničku koukám 😉

dadous
27. črc 2009

dajo co by jste pro děti neudělaly 😀 😀 myslím že se budete koupat 😀 😀 my chcem dneska jít na houby 😕 se furt valím doma to je hrozny, a dadouš je tenhle tydne doma , tak vyrazíme 😵

meduna
autor
27. črc 2009

Dajo jen čisti,vypouštěj a napouštěj,pže má být pěkně,tak ať maj prcci kde řádit

dadous
27. črc 2009

mame oba naiku

meduna
autor
27. črc 2009

jo,bacha na klšíťáky 😖 já jdu dnes s Romanem k dok,protože mě už sere a nechce jít,tak ho tam dotáhnu třeba na řetězu,blbne mu srdce alůe fest.Ale on dělá Meresjeva a jako,že to bude dobrý-samo,no to určitě 😠

meduna
autor
27. črc 2009

pěkný,mě se to líbí,naušnička 😵

daja.w
27. črc 2009

neboj já bez vody nebudu 😀 a jak je mamino 😉

dadous
27. črc 2009

no jo chlap dokud neslehne, tak k dr nejde 😠 ja taky za chvíly razím na to kožní, se mi to fest rozjelo 😠

daja.w
27. črc 2009

Medu jen ho tam dotáhni ti chlapy jsou všichni stejní i ten můj nechce k dotorovy 😠 ale jen at maže a nezahrává si 😠

dadous
27. črc 2009

dajo pořad dobry, nic mi není 😕

meduna
autor
27. črc 2009

a trpěla jsi na to Dadoušku i před těhu?prubni měsíčkovou mast,taje dobrá

daja.w
27. črc 2009

a copak dado že musíš jít na kožní

dadous
27. črc 2009

ne, mě v 25ti zjistily alergii na chrom, nikl, a další sračky a mě se to tak jednou za 5 let rozjede až do mokvaní 😝 😝 tak vždycky zajdu za dr a ona da mast a pak je to za dva dny zahojeny 😀 pravě že mi na to pomahaj jen hormonalní masti, tak jsem zvědava co mi na to ted da 😕

meduna
autor
27. črc 2009

hele vemte si obr koš a a ť je plnej samých krasavců,nemyslím teď chlapů 😀 😀 😀 ale hřibů krasavců 😉

dadous
27. črc 2009

no my moc neumíme hledat 😀 spíš ted budu koukat aby se nan nas neskacel nějakej strom 😀

dadous
27. črc 2009

dneska musíme držet palce koblížkovi 😵

meduna
autor
27. črc 2009

to mívám taky,ale né až tak brutální,jen jsem měla kolem pupku pupínky z knoflíku,teď mám vše oblepené a bížu nenosím,to by mi uhnilo ucho 😝 Jsem zvědavá co ti na to dá,moje nevlastní ségra má ,teda měla v těhu něco podobného,zeptám se jí,co dostávala