IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. črc 2009

Ahoj Olásku,tak jak je?Byla jsi v práci?

olasek
28. črc 2009

Oba zámky jsou krásné 🙂 doporučuju ... myslím, že hrubý Rohozec je hezčí ( jestli si teda dobře pamatuju ) nebo se jedte podívat na Frýdštejn - do je sice zřícenina za to má příjemnou atmosféru a točila se tam pohádka - ale nemůžu si vzpomenout jaká 😀

olasek
28. črc 2009

meduuu, to víš, že byla ... makám furt fest, už se zase těším na víkend 😀

meduna
autor
28. črc 2009

no my to ještě musíme vymyslet,tam u nás na Severu Čech je to jasné,ale tenhle Roman plánoval,jen v případě,že by jsme se sešli na půl cesty s Dadoušema

meduna
autor
28. črc 2009

já mám teď do neděle volno,tak jsem ráda,že si odpočinu,no ale jak budeme s Romanem zámkovat,tak to moc na odpočinek nevypadá 😀

olasek
28. črc 2009

aha, tak to jooo 🙂 můj drahouš je z Ceského ráje tak to tam máme procestované, ale letos výletově strádáme - není čas

koblichzek
28. črc 2009

Ahoj holky, medunko děkuji za tvé tfuj tfuj tfuj. Snad bude OK. Tak ty si klidně dovolenkuješ? jen odpočívej, to se musí 😉
Olásku jak je?

olasek
28. črc 2009

ahojík Kobli 🙂 ale joooo, jde to .... současně se mám pracovně 🙂 ale o tobě jsem četla samé hezké věci 😉 🙂

meduna
autor
28. črc 2009

u nás je také moc krásných míst,na severu.Třeba se urvete na jeden víkend a zavýletujete 😉 A určo ty Vary,bylo by to super,kdyby ti,nebo vám oboum vyšlo

meduna
autor
28. črc 2009

oběma 😀

meduna
autor
28. črc 2009

Ahoj Kobli,jak je?co dělaj ty malé modelíny 😉 co maj za sebou už první focení 😉

olasek
28. črc 2009

já vím, ty Vary beru stále v potaz...čekám až se vyjádří protějšek ohledně té dovolené 😉

meduna
autor
28. črc 2009

hm,Český ráj,to je taky nádhera 🙂

olasek
28. črc 2009

Medu, já ti rozumím 😀 češtna je krásná, coooo ?? 😀

koblichzek
28. črc 2009

No já doufám, že se pořádně zahryzávaj 😀 . Já jsem taky koukala jak blázen, myslela jsem si, že to dostávají všichni co jdou na ET či KET, ale asi ne. Ale je to milé 🙂

meduna
autor
28. črc 2009

moc si přeji,aby to vyšlo

koblichzek
28. črc 2009

Spíš se začínají objevovat obavy, těším se a zároveň se bojím zklamání. ☹

olasek
28. črc 2009

taky to moc držím pěstičky 🙂 ....musí to vyjít!!! ale rozumím obavám ....

meduna
autor
28. črc 2009

to jo,ježíš,kdyby to viděl Roman co píšu,asi by hodně přemýšlel,koho ,že si to vzal,je to češtinářský maniak 😕 ale,protiklady se přitahují 😀 Jeden je blbej a druhej chytrej 😀 😀
Kobli,to já taky koukala jak blázen,že jsi dostala fotku,nám nikdo nic neukázal ani pod mikroskopem,ale v Brně před 14lety,mi je ukázal

meduna
autor
28. črc 2009

neboj nic,klapne to 🙂

koblichzek
28. črc 2009

Já to na chvilku hodím do alba, tak chvilku vydržte zkusím tam označit , kde ti koblížci jsou.

olasek
28. črc 2009

😀 tak to u nás ve vztahu je to spíš praktik a nepraktik - drahouš je totálně nepraktickej, někdy bych ho zaškrtila, aby mu v hlavě ty kolečka zaklapla ... ale obávám se, že ani to by nepomohlo 😀 😀 😀

olasek
28. črc 2009

jééé, Kobli, super nápad, moc se těším .... 😉 😵

meduna
autor
28. črc 2009

ještě nemám nic zbaleno,jsem dnes nějaká nervní jak stará fena a nemůžu se k ničemu dokopat,ale hlavně,že jsem si stihla nalakovat kopyta na nohou 😀

meduna
autor
28. črc 2009

Roman je také neprakta a já ten prakta

koblichzek
28. črc 2009

Je to tam a koblížky jsem dala do kroužku 😀

meduna
autor
28. črc 2009

tak modelíny jsem viděla,to je zvláštní 😵

meduna
autor
28. črc 2009

to jsou v misce,nebo už u tebe v peřinkách?

olasek
28. črc 2009

😀 tak hlavně, aby bylo počasí na žabky, abys mohla ty pěstěné prstíky ukázat 😉 😀 ...já jsem dneska, jak lemra, šla jsem dneska na 6h ranní a nemohla jsem se dostat z pelechu, pak jsem furt zívala a probrala se až když nám v práci klekly všechny počítače a musela jsem si zahrát na Ajtáka 😀 😀

koblichzek
28. črc 2009

To teda je, vůbec by mě nenapadlo, že to takhle jde vyfotit, ale je to legrační 😀