IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

svetruska
29. črc 2009

dekuji,
jen si nejsem jista zda po te injekci dostanu MS nebo ne protoze pak mam prijit po tech 3 tydnech a to jakoby nebude 2,den cyklu.../ ach jo mela jsem se vic poradne ptat.../

ak303
29. črc 2009

No to já už teda ne. Nějak rychle to uteklo....Ty roky hrozně letí...No a upřímně, vůbec se mi teď do tý svatby nechce...ale rušit to nebudem a aspoň to budeme mít za sebou.

daja.w
29. črc 2009

Vím že na to nemáš ani pomyšlení ,neumím si to sama představit co bych dělala já ☹ ale všechno chce svůj čas

koblichzek
29. črc 2009

Svetruš to jsme tu taky už řešily. Otázky tě napadnou vždycky až po 😀 . Ale asi by to tak mělo být. Tvoje klasická MS by měla přijít kdy? Já jsem začala stimulovat taky 2. den cyklu s se stejnou metodou.

ak303
29. črc 2009

Jo všechno se svůj čas. Ono se to spraví, až zas budu mít novou naději. Jak už jsem psala, jen ještě přežít ten pátek, pak chvíli po a vrhneme se na to znovu. 😀

koblichzek
29. črc 2009

Ak musí to být pro tebe moc těžké. Drž se

svetruska
29. črc 2009

no ma MS ma ted dorazit 20,8, to jsme mela zavolat a hned druhy den jit pro leky a zacit, jenze ted mam prijit o tyden driv 13,8. a pak po injekci na rozpis 3,9, takze jakoby mimo MS / 3,9, by mel abyt jakoby ovu...

ak303
29. črc 2009

Jo to je, protože kdybych dnes na tom ultrazvuku netrvala, tak nevím jak by to dopadlo. Doktorka mi totiž jen udělala vyšetření pohmatem a že je vše ok.....a hle není 😠

svetruska
29. črc 2009

jeste jsem si vzpomela ze mi Dr rikala neco o nejake injekci ktera se pichce a hned druhy den je ovu ale jestli o tom jen mluvila nebo to patrilo me, kdybych se pretrhla tak si nevzpomenu ☹

koblichzek
29. črc 2009

Svetrus, tak to bude asi opravdu na vyvlolání MS. Tohle taky nevím. Nezbývá než jim věřit. Oni si snad njak poradí. To je tvé první IVF?

svetruska
29. črc 2009

ano prvni...

koblichzek
29. črc 2009

Svetrus to bude Pregnyl, ten se píchá před OPU. Taky jsem ho měla.

koblichzek
29. črc 2009

Ak to by tě jako normálně poslala domů 😕 ? To je snad zlý sen

daja.w
29. črc 2009

všechno chce svůj čas ani se nenaděješ a ten pravej den bude tu 😉 hlavně se ted drž ,vím je to těžký ☹
Kobli ahojky 🙂

svetruska
29. črc 2009

je, tak jsem se do toho tak zamotala ach jo, mam ted samozrejme tolika otazek...

daja.w
29. črc 2009

ty jo bez ultrazvuku? no to mě podrž a jak to jen hmatem jako může poznat 😠

koblichzek
29. črc 2009

Ahojky dajinko 😉
Svetrus, budeš stimulovat (nevím jestli už víš, co si budeš píchat), pak ti řeknou, kdy máš jít na OPU (odběr vajíček) a den před tím si píchneš takouvou injekci, která je zpustí. V klidu, já jsem zmatená doteď 😉 😀

svetruska
29. črc 2009

ak303 ted si procitam diskusi , to me moc mrzi, co ja se sem cpu s takovym dotazem kdyz ty mas uplne jine starosti 😒 ...moc drzim palecky aby to bylo co nejdriv v poradku a ty jsi mohla popojit dal...

svetruska
29. črc 2009

kobli vim ze budu brat menopur...nevim jestli to jsou leky nebo injekce 😅 jsem uplne v tomhle "hloupoucka" zacatecnik...

koblichzek
29. črc 2009

Svetrus jen se ptej, já se nejvíc informací taky dověděla až tady od holek 🙂

koblichzek
29. črc 2009

Menopur - to je přesně to, co jsem měla já. Píchala jsem do bříška.

daja.w
29. črc 2009

Svetrus menopur je injekce 😉 a jsu taky začátečník když nevím zeptám se holek a nebo manži on ví víc než já 😀

svetruska
29. črc 2009

a jak jsi ho snasela? me chtela dat neco na G / myslim gonal nebo tak/ ale jak zjistila ten problemek zmenila to ze to bude lepsi toto...

koblichzek
29. črc 2009

Mě to nic nedělalo. První vpich jsem byla nervozní jak kotě, ale pak si člověk zvykne. 😀 Bude z tebe takový malinkatý feťáček 😀

Dájinko máš se?

daja.w
29. črc 2009

já jsem to snášela dobře no ten gonal jsem neměla ale menopur joo jinak tam budeš mít ještě léků že si budeš připadat jak feták 😅

daja.w
29. črc 2009

Kobli jo dobrý sestra už odjela a tak se s manžou staráme o Kubíčka máme ho tu na prázdninách jsou mu tři roky 😉 a kapánek hyperaktivní dítě nejde unavit 😀

koblichzek
29. črc 2009

Jen trénuj, se ti to bude určo hodit 😉 . Takhle starého mám synovce i já, tak je mi to jasný 😀

svetruska
29. črc 2009

muj manza je z toho chudak takovej prepadlej 😒 ...ale moc me podporuje to jen ja jsem obcas "zla a zavistiva "...

jinak jsem dostal od Dr lekarskou zpravu a jak sem pochopila mam ji odnest obvodni lekarce, a ta ma dat nejake vysetreni- tedy vydledky a stim ja pak prijdu, meli jste to taky?

daja.w
29. črc 2009

jo to bude ale každý říká že je to dobrá antikocepce,ale já říkám že bych takového zas chtěla 😉

koblichzek
29. črc 2009

No to bude asi předoperační vyšetření na OPU. To se dělá v narkoze.