• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo dajo ja tu taky budu mít příští tyden neteř :wink:
29. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dadousku až budeš chtít poradit s kočárkem tak písni já poradím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je tam jedno???
:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojče to se dozvím v patek ale davaly jsme dvě :sweat_smile: a kočarek už mam vybranej davno :dizzy_face: casual S4
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado tak dobrou nocinku :wink: a pozdravuj Medu :slight_smile: no já jdu plnit manželský povinosti konečně po týdnu už mám absťák :frowning2: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je super!!!Zatím ahojky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo tak hlavně nevzbudte malyho :grinning: dobrou všem :pensive:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ten je vedle v pokoji tak pá :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblichzek:Koukala jsem na tvou fotečku kdy jsi byla na KET???A jinak děkuju určitě budu informovat.Já už se těším i na ty injekce i když ty peníze to je hrůza ale co bych pro to neudělala že? :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný slunečný den :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen zdravím, dneska máme napilno v bufítku, ale já se budu šetřit, slubuju :wink: .

dvojče: na KETu jsem byla teď v pondělí, tu fotečku nám takhle dali, je to super. Už kdyby to nevyšlo, tak má člověk takovou zvláštní památku :slight_smile:

Dadu jaký to bylo s medunkou? Pak musíš referovat, Ale já dnes nebudu. Až zítra a to ještě k večeru. A držím palečky na utz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile: tak vidím že tu nikdo není :frowning2: Dada je s Medunkou a klábosí o stošest :grinning: Kobli maká,ale musíš se šetřit :wink: tak opatrně :wink: :slight_smile: Blaža asi v práci :slight_smile: Oli asi ještě maká a nebo odpočívá :wink: a jinak nevím kde jsou všichni :confused: my jsme byly na zahradě jen si opéct špekáčky a ted budem jukat na telku je tam dobrý film dnes :slight_smile: joooo a Dada jde zítra na utz tak držím moooooooooooooooc pěstičky aby tam byly oba dva prckové :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás děvčata, tak jsem tady jen na skok. Před chvíli jsem dorazila z práce :unamused:
30. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky , hlasím se z vyletu :wink: stravily jsme s medunkou a s Romanem 7 hodin a bylo to moc bezva, oba jsou strašně mily lidičky, byly jsme na Hrubem rohozci pak na obídku a pak v Bozkovskych jeskyních :wink: strašně se nam to s dadoušem líbilo :wink: , hodím fotečku do alba :wink: a jdu dočítat :grinning:
30. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dado tak to je moc fajn že jste si to užily i počasí bylo skvělý ikdyž trošku víc vedro ale lepší než kdyby pršelo :wink:
30. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ahoj dajo, to jsem si moc nepočetla :grinning:
30. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne tady celejden nikdo není :grinning:
30. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak je hezky, tak co by jsme tu vysedavaly :grinning: tak fotky budou až v neděli :frowning2: většinou fotil Roman a co nafotil dadouš, je nepoužitelny páč tam jsme z dalky :angry:
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a já se tak těšila na fotečky :frowning2: :wink: no kdo si počká ten se dočká :grinning:
30. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Dadoušku zítra přeji krásný zážitek na UTZ a pěknou fotečku domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hned juknu, kolik tam těch broučků máš....
30. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jany kde ses toulala? :sweat_smile: moc děkuju
dajo vydrž Roman fakt fotil hodně, tam bude z čeho vybírat :wink: co prcek? už prdí do peřin?
30. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem skoro každý den, jen minulý jsem měla dovču, tak jsem vynechávala. Ale četla jsem tě s Marhul na čekatelkách a vím, že zítra máš velký den :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer přeju :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado ještě neprdí do peřin dala jsem ho po obědě spát a chrápal až do 16.30 a to jsem ho ve tři budila a jen se otočil na bok a hajal dál :grinning: tak ted babouní :grinning: ale ještě chvilku no jak zkončí film tak jde do hajan :wink:
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lip, pěkna fotka :grinning:
aha jany a jak to vypada s tebou?
30. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo dajo to ho nesmíš davat odpo spat :grinning:
30. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu 5.8. do Plzně na výsledky imuna a pak uvidím, zda budu moci jít hned na KET nebo na něco přijdou. Nyní mám mrchu a tak bych ráda příští cyklus šla zabojovat, uvidíme...., už chci taky držet plod :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado - chichi...aspon neco:D dado, myslíš, že neva, když si vezmu nějakej prášek na hlavu. Celej den mě třeští hlava. Asi vedlejší účinek gonalu - aspon to píšou na letáku. JInak jsem dnes byla na kontrole...a v uterý se jde na OPU :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dajo, jakého malého, zase hlídáš jako minule???
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo jany je to super, tak se snaž :wink: teda zatím je to super, když člověku nic není :grinning:
no holčičky jdu se natahnout, jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra se nahlasím zas až navečer, tak se mějte moc hezky :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a zítra pravou Štěpánku, pravou :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek