IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
2. srp 2009

😀 😀 😀 chudáček ani vrznout si nemůže 😀 😀 no ale rukou je to prý jak od cizí 😀 taky dobrý 😀 mě včera manža tak přefikl jsem se jen zohla že zpravím pelech a bylo to 😀

blazenkaa
2. srp 2009

ještě že jsem celej víkend sama doma když tak koukám jaké mají ty chlapy chutě 😀 😀

daja.w
2. srp 2009

Ahoj Blaži a kdepak ho máš 😕

meduna
autor
2. srp 2009

Dáji,spíš ty jeho,já vím,že z něj chlupiska létala 😀

meduna
autor
2. srp 2009

tak jak Dáji,už se to tam uklidnilo v pokojíčku?

blazenkaa
2. srp 2009

ten můj je zase v práci dělá víkend tak jsem musela pracovat dneska sama a nějak mě pálí zádíčka 😖 ☹

daja.w
2. srp 2009

No Medu jááááá 😨 tentokrát manža 😀 a ted jsem byla v pokojíčku a udělala pořádek 😠 no ale nevím na jak dlouho ☹ 😀

blazenkaa
2. srp 2009

medu a co mimi už jsi něco sehnala

meduna
autor
2. srp 2009

no připaluje to jako kráva,taky jsem se chytla na ramenou včera u mamky na zahradě,ale nohy,to je hrůza,jak ředitelka vápenky 😝

meduna
autor
2. srp 2009

no něco jo,ale málo

blazenkaa
2. srp 2009

tak to jsme na tom stejně já i kdyby jsem tam ležela 14 dní tak ty nohy neopálím

meduna
autor
2. srp 2009

holky jdu si dát čouda

daja.w
2. srp 2009

Jo dnes to peklo jak svina 😠 Medu to tam na tom slunku nesmíš sedět oblečená 😀 šup do plavek a opalovat se ředitelko vápenky 😀

blazenkaa
2. srp 2009

Daji kde jste byly s dětma dneska

meduna
autor
2. srp 2009

víš jak my seděli na zahradě a pak jsme šli na průrvu dát jedno a tam radší v plavkách néééé 😝 😝 je to tam samej ožungr 😀 možná skáknu v týdnu sem na koupák s manžou

blazenkaa
2. srp 2009

aby jsi se tam medu neutopila 🙂

blazenkaa
2. srp 2009

jdu si taky čoudnout

daja.w
2. srp 2009

No dopoledne na nákupech a u známých nachvilku a odpoledne doma na zahradě v bazénku a u toho jsme grilovaly stehýnka 😉 Medu tak to jo to je lepší to koupaliště 😀 a máš sebou rukávky 😉 😀

blazenkaa
2. srp 2009

stačí jí dětský kruh to se taky neutopí

blazenkaa
2. srp 2009

taky by jsem si dala stehýnka grilovaná mi jsme měli sekanou ze soboty dojídali jsem zbytky

blazenkaa
2. srp 2009

Holky chtěla jsem se optat nemáte skušeenosti s čepami v krku

daja.w
2. srp 2009

ale třeba tam bude krásný plavčík tak Medu zachrání 😉 kdyby náhodou 😀

meduna
autor
2. srp 2009

mám Blaženko,trpěla jsem jak kůň a ještě mi je chtěl doktor rvát,nakonec jsem to ustála a teď mám klid už 5 let.Ale tenkrát mi to asi sedlo i na kyčle,měla jsem vodu,musela jsem na punkci

meduna
autor
2. srp 2009

jo jako Pamela 😀 😀 😀 plavu jak divoch,žádný strachy

blazenkaa
2. srp 2009

no jen aby tam byl.Třeba bude chodit do dětského bazénku 😀

meduna
autor
2. srp 2009

my dojídali kachnu,máma upekla a dala mi ji dom

blazenkaa
2. srp 2009

medu z čeho se to dělá a co ti přitom bylo nebo cítila nevím jak to napsat já jen aby jsem věděla jestli to mám taky jako malá jsem na to trpěla ale to mi to máma vyndávala špejhlí a na tom byla vata

blazenkaa
2. srp 2009

tak to já moc kachnu nee

meduna
autor
2. srp 2009

byla jsem unavená,bolelo mě v krku,všechny klouby,prostě jsem byla celá na hovno a na mandlích,bílé pupínky,to byl ten hnis

meduna
autor
2. srp 2009

furt jsem chodila na výtěry krku a seděl mi tam nějaký sráč,ale pak se to samo uklidnilo,cpal do mě furt antibiotika,to už ani nezabíralo