IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
3. srp 2009

dají pohled to byl ...ale zase naštěstí půl těla a to horejšek mu nebyl skrz stromy vidět 😀 😀 😀 ten je horší než dolejšek 😀 😀 😀 😀 😝 ,tovíš že jsem si dobrovolně tim hadrem přikryla celou hlavu

lenkacar
3. srp 2009

co kobli 8jich rozmrazili na 1pokus? no to je hřích !!!a co s tim zbytkem a kolik jich tam vlastně máš?

koblichzek
3. srp 2009

No použili jich hodně. Ale je jich tam ještě 10.

lenkacar
3. srp 2009

zdá se mi že s tim mrhají ..když je jich dost ..

koblichzek
3. srp 2009

Možná jo, taky jsem to nečekala, že jich seberou najednou tolik. ☹ Aby pak nechyběly.

lenkacar
3. srp 2009

mě by teda zajímalo že já měla 22oplodněných a přes PK přešlo jen 10 nejvyšší kvality a co ten zbyte ..spláchnou do hajzlu?

koblichzek
3. srp 2009

No já jich měla 24 a zůstalo mi právě těch 18. Je fakt, že člověk nemá žádnou jistotu a kontrolu, jak to vlastně je

lenkacar
3. srp 2009

na tom pase jsi teda koška kartoška ti povim a taky jsem koukala na prenatálního dadouška a vyceněnýho karlose a dadouše s ušničkou jak se rve s karlosem o jídlo

lenkacar
3. srp 2009

napadlo mi že i to dělaj schvílně abys musela do dalších pokusů a oni vydělávali kč

koblichzek
3. srp 2009

To by byla ale mega hyenismus. Jo, dadouškovo hafan je božííííííí 😀 .
Lerni zatím pa, jdu pracovat 😠

lenkacar
3. srp 2009

měj se hezky já se jdu připravovat na příchod pána domu

daja.w
3. srp 2009

Kobli ahojky 🙂 Leni ty se teda pořádně připrav 😀 já musela odskočit bo malá měla nebo má problém s noutbukem a já jsu antitalent na to no nechám to na manžovy ten to umí zpravit a taky mizím bo musím dodělat jídlo a uklidit večer juknu tak zatím páááááááááááááá 🙂

lenkacar
3. srp 2009

pa dají to já bych taky neporadila jsem trubka antitechnik

meduna
autor
3. srp 2009

čau hodné ženy Boženy 😀 😀 tak mám zdárně první pracovní den za sebou,šlo mi to jako ,když sere a maluje 😝 😝 želva,by mě trumfla,no co naplat,musím začít makat a né myslet na leháro.Léńo,tak jsi už doma z chaloupky,s tou prací ,bu´d ráda,že to nevyšlo,byla by jsi celý den od rána do večera jak trubka na nohou 😝 a prachy žádný,tak ať si to tam odstojí spící panenka 😀 Kobli,tfuj,tfuj,te´d jsem ti nemohla plivat,když jsem tady nebyla ale plivala jsem v duchu 😉 Jeli jsme asi tak 50km od tvého bydliště,tak jsem na tebe myslela 😉

meduna
autor
3. srp 2009

za chvilku jedu k doktorce,se mi nechce,ale musím,tak pak juknu k večeru 😉 😉

meduna
autor
3. srp 2009

brejny,gratuluji 😉 😉 😉

milagross
3. srp 2009

ahojky devcata

meduna
autor
3. srp 2009

no čau Milli,tak jak je?co děláš celé dny?

dadous
3. srp 2009

ahooj, jdu vas dočíst 😀

dadous
3. srp 2009

no tak koukam ža tu zas nikdo není, jsme se byly podívat v Polsku na kočik 😅 no leni to je odst že ses ukazala, ser na praci, nebudeš ji potřebovat 😀

meduna
autor
3. srp 2009

to sis početla viď 😀 😀 😀 je to tady dnes mrtvolov 😝 Léňa vítá Pána domu nějak vehementně 😀 😀

dadous
3. srp 2009

😀 no jo laska je laska 😀 co u dr?

meduna
autor
3. srp 2009

jo dobrý,jak jinak 😉 ještě jich mám rozjetejch víc,ale ty až jindy 😀 Vrhám se na rychlovku vysávání,už se na to nemůžu koukat 😝

dadous
3. srp 2009

my tdy mame taky svinčík ale nějak se nikomu nechce, takže až zítra, ma bejt stejně hnusně 😝

ob.soklina
3. srp 2009

Ahojte holky přišla jsem vás jen pozdravit, konečně jsem doma z nemocnice, ale že bych si to nějak užívlala nic moc, ale drobeček se mě drží tak to je důležíté. pokusím se vás dočíst a nebo aspon tak shruba abych věděla jak se tu máte. tak zatím papa

dadous
3. srp 2009

ahoj ob, teda ale vubec nemame přehled kolikaty si tyden 😠 ale hlavně že jste v pořadku 😵

ob.soklina
3. srp 2009

dady jsme v 11 týdnu, ten špitál mi to skrátil o 3 týdny. Letí to jak voda. Jestli budete mít chut pisněte co je tu nejnovějšího. Vás dočíst 😀

dadous
3. srp 2009

😀 no jo tady se furt kranda 😀 😀

dadous
3. srp 2009

ted se čeka na koblizka, jestli bude mít// 🙂

meduna
autor
3. srp 2009

no já mám den 😖 nešlo mi se přihlásit k netu,pak ,když už jo,tak jsem psala román a smazala jsem si to 🙄 Ahoj Ob,to je fičák už 11 týden a jak ti je?