• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dají pohled to byl ...ale zase naštěstí půl těla a to horejšek mu nebyl skrz stromy vidět :grinning: :grinning: :grinning: ten je horší než dolejšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tovíš že jsem si dobrovolně tim hadrem přikryla celou hlavu
3. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kobli 8jich rozmrazili na 1pokus? no to je hřích !!!a co s tim zbytkem a kolik jich tam vlastně máš?
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No použili jich hodně. Ale je jich tam ještě 10.
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdá se mi že s tim mrhají ..když je jich dost ..
3. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná jo, taky jsem to nečekala, že jich seberou najednou tolik. :frowning2: Aby pak nechyběly.
3. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by teda zajímalo že já měla 22oplodněných a přes PK přešlo jen 10 nejvyšší kvality a co ten zbyte ..spláchnou do hajzlu?
3. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jich měla 24 a zůstalo mi právě těch 18. Je fakt, že člověk nemá žádnou jistotu a kontrolu, jak to vlastně je
3. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom pase jsi teda koška kartoška ti povim a taky jsem koukala na prenatálního dadouška a vyceněnýho karlose a dadouše s ušničkou jak se rve s karlosem o jídlo
3. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadlo mi že i to dělaj schvílně abys musela do dalších pokusů a oni vydělávali kč
3. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by byla ale mega hyenismus. Jo, dadouškovo hafan je božííííííí :grinning: .
Lerni zatím pa, jdu pracovat :angry:
3. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se hezky já se jdu připravovat na příchod pána domu
3. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli ahojky :slight_smile: Leni ty se teda pořádně připrav :grinning: já musela odskočit bo malá měla nebo má problém s noutbukem a já jsu antitalent na to no nechám to na manžovy ten to umí zpravit a taky mizím bo musím dodělat jídlo a uklidit večer juknu tak zatím páááááááááááááá :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa dají to já bych taky neporadila jsem trubka antitechnik
3. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau hodné ženy Boženy :grinning: :grinning: tak mám zdárně první pracovní den za sebou,šlo mi to jako ,když sere a maluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: želva,by mě trumfla,no co naplat,musím začít makat a né myslet na leháro.Léńo,tak jsi už doma z chaloupky,s tou prací ,bu´d ráda,že to nevyšlo,byla by jsi celý den od rána do večera jak trubka na nohou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prachy žádný,tak ať si to tam odstojí spící panenka :grinning: Kobli,tfuj,tfuj,te´d jsem ti nemohla plivat,když jsem tady nebyla ale plivala jsem v duchu :wink: Jeli jsme asi tak 50km od tvého bydliště,tak jsem na tebe myslela :wink:
3. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za chvilku jedu k doktorce,se mi nechce,ale musím,tak pak juknu k večeru :wink: :wink:
3. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brejny,gratuluji :wink: :wink: :wink:
3. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcata
3. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no čau Milli,tak jak je?co děláš celé dny?
3. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, jdu vas dočíst :grinning:
3. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukam ža tu zas nikdo není, jsme se byly podívat v Polsku na kočik :sweat_smile: no leni to je odst že ses ukazala, ser na praci, nebudeš ji potřebovat :grinning:
3. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to sis početla viď :grinning: :grinning: :grinning: je to tady dnes mrtvolov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Léňa vítá Pána domu nějak vehementně :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo laska je laska :grinning: co u dr?
3. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dobrý,jak jinak :wink: ještě jich mám rozjetejch víc,ale ty až jindy :grinning: Vrhám se na rychlovku vysávání,už se na to nemůžu koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tdy mame taky svinčík ale nějak se nikomu nechce, takže až zítra, ma bejt stejně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky přišla jsem vás jen pozdravit, konečně jsem doma z nemocnice, ale že bych si to nějak užívlala nic moc, ale drobeček se mě drží tak to je důležíté. pokusím se vás dočíst a nebo aspon tak shruba abych věděla jak se tu máte. tak zatím papa
3. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ob, teda ale vubec nemame přehled kolikaty si tyden :angry: ale hlavně že jste v pořadku :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dady jsme v 11 týdnu, ten špitál mi to skrátil o 3 týdny. Letí to jak voda. Jestli budete mít chut pisněte co je tu nejnovějšího. Vás dočíst :grinning:
3. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo tady se furt kranda :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se čeka na koblizka, jestli bude mít// :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám den :confounded: nešlo mi se přihlásit k netu,pak ,když už jo,tak jsem psala román a smazala jsem si to :rolling_eyes: Ahoj Ob,to je fičák už 11 týden a jak ti je?
3. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek