IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. srp 2009

uf,konečně hotovo,ještě jsem vytřela,vyžehlila,ale v tom vedru žehlit je docela hra se smrtí 😝

meduna
autor
4. srp 2009

ahoj Lip 😉

koblichzek
4. srp 2009

Medu, tak nežehli. Já se už snažím pořizovat věci, co se nemusí žehlit. Nenávidím to 😠

meduna
autor
4. srp 2009

taky to nenávidím,ale co dělat 😠 prostě jsou věci,které se žehlit musí,jinak co jde kráááásně urovnám a ručkama uhladím 😀

koblichzek
4. srp 2009

Medu jsem koukala na to ubytování a to nejde abych to vybrala já. Nevím co byste chtěli, takže budeš na to muset kouknout ty. 😨

meduna
autor
4. srp 2009

Kobli,nějakej pajzl stačí,my nejsme damičky s Romanem

koblichzek
4. srp 2009

V Ostrově totiž toho moc není a když je, tak je to hotel. A v Karlových Varech je toho zase moc. Ještě to jednou shlédnu a uvidíme. 😉

meduna
autor
4. srp 2009

já pak taky,třeba tam spát nebudeme,ještě pokecám s Romanem

koblichzek
4. srp 2009

To by vám stálo za to jet jen na otočku? 😕

meduna
autor
4. srp 2009

no stejně tam nikdo nebude ☹

koblichzek
4. srp 2009

Jakto, přece já, dadoušk, Zuzi s kučíkama a ty? 😉

ob.soklina
4. srp 2009

Ahojte holky zase vás jdu jen pozdravit 🙂

Medu letí to letí, zítra mě čeká kontrola na gyndě tak jsem zvědavá co se dozvím nového. Jinak se cítím tak nějak, že jsem doma tak je to fajn. Nezvracím, trošku mi padají vlasy a teda stále cítím levej vaječník, ale jinak si nemůžu stěžovat 😅
Jen jsem si ted tak zběžně četla příspěvky, ty hledáš ubytování v OStravě?????

koblichzek
4. srp 2009

Ahoj Ob, tak zítra držíme palečky, ať je vše OK. Kdy bude nějaká fotečka?

ob.soklina
4. srp 2009

Ahoj Kobli, no fotečka už je, ale nějak jsem ji nezvládla dát na net, tím že jsem doma teprve od čtvrtka, tak do práce se nedostanu a doma na to nejsou věci ☹

koblichzek
4. srp 2009

Aha, tak to jo. Hlavně, že se citíš dobře. A kolik to už teď je?

meduna
autor
4. srp 2009

ahoj Ob,fotéčku ale určo musíš dát,hned jak budeš mít příležitost 😉 V Ostavě né ,ale v Ostově,nebo ve Varech,máme sraz s holkama.Ale Kobli,ty tam budeš jen chvilinku,tchán má 70

meduna
autor
4. srp 2009

Ob už 11 týden viď 😵

ob.soklina
4. srp 2009

Medu jsem to ale popleta, no jo měla bych se naučit číst 🙂

Kobli je to dneska 10+3 s tou fotečkou se budu snažit, třeba zítra bude čerstvá 🙂
Tak já zase utíkám a zítra pisnu přeji krásný večer vy kecalky - Vás dočíst jen nad moje síly 😀

koblichzek
4. srp 2009

Jo, jo, budu jen chvíli, zrovna to vyšlo takhle. On je má 17.srpna, ale slaví se v sobotu. Ale máme pro něj jako rodina super dárek, tak se docela těším na jeho reakce. A ještě pokud by k tomu bylo moje těhu... 😉

meduna
autor
4. srp 2009

a co kromě těhu?

lenkacar
4. srp 2009

čus prdky ,Ket se nekoná ,mizerně nízká slíza,vyfasovala jsem léky a příští měsíc snad .. a zítra se objednám na imuino do Prahy

meduna
autor
4. srp 2009

Ob ahoj a nenapínaj nás a šup sem s fotéčkou 😉

meduna
autor
4. srp 2009

Ahoj Leni,a co to imuno jako je přesně,mě to asi ani nedělal

koblichzek
4. srp 2009

Dostane vyhlídkový let balónem, tak snad bude zářit. On tohle může a na balonu ještě nebyl.

Leni, škoda ☹

meduna
autor
4. srp 2009

ale já už na to seru,na nic nejdu,nemám na to už nervy,ty jejich věčný vyšetření,akorát je tělo jak pitomí pak

meduna
autor
4. srp 2009

Leni,prubni grep,chlastej ho každý den,podporuje to sliznice

meduna
autor
4. srp 2009

Hmmmm,balon,tak to je něco,to bych si taky dala líbit,to je krásný dárek,originální 🙂

lenkacar
4. srp 2009

je to na alergie na chlapa 😀 😀 😀 😀 řikam dokymu ,že se stejně na vše dává prednison a on že jo ,že ta imunologie je stejně v plenkách teprve s tim začínaj a neumí vše léčit ..

koblichzek
4. srp 2009

No právě. A protože byse mu každej zase koupili nějakou blbost, tak to radši chlapi vyřešili takhle.

koblichzek
4. srp 2009

Leni, na to nemusí chodit k doktorovi, to víme, že jsme na ně občas alergické 😀 😀