IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. srp 2009

jdu taky chrupkat,ráno do pakárny 😝 tak ahoj všem

daja.w
4. srp 2009

Tak dobrou nocinku všem 🙂 pa pa pa

koblichzek
5. srp 2009

Krásné slunečné ráno všem 🙂

lenkacar
5. srp 2009

čus pipky jak je? jsem si byla udělat pas a to jsem čuměla ..otisky a jsou pouze 2druhy ,normální cena a za měsíc a nebo za 1500kč za týden platnost půl roku a některé státy požadujou platnost půl roku po návratu ,tak jsem jim poděkovala a nechala si udělat normoš ..no jo když jsem pako a nemamho už rok ,to se nedá svítit..

koblichzek
5. srp 2009

Čus Leňus, to je darda. takovej peněz. To by pak mělo být na počkání. Ty někam cestuješ?

lenkacar
5. srp 2009

na počkání se prej už nedělaj ,kobli no nevim vypadá to po unii ,ale musí mi to potvrdit cestovka že mi stačí občanka

lenkacar
5. srp 2009

to jsou ty moje plány na poslední chvíli 😝 ,nakonec pojedem do prdky ..

lenkacar
5. srp 2009

tak mizim na návštěvku tak pic krásky

liptonek
5. srp 2009

ahojda všem 🙂

koblichzek
5. srp 2009

Ahoj Lip, tak jak je?

olasek
5. srp 2009

Ahojda holky!!!! jak se máte 🙂)) ??

koblichzek
5. srp 2009

Olásku fajn, co ty?

olasek
5. srp 2009

Mám se celkem ok, jdu dneska na odpolední a hrooozně se mě nechce ☹

koblichzek
5. srp 2009

Jé, to se ti nedivím. Takhle hezky a pak jít do práce, to hnus velebnosti 😝 😀

koblichzek
5. srp 2009

Lip co vajucha 😉 ?

olasek
5. srp 2009

máte recht, Cecili 😀 .... musím se nějak přemoct... Co se chystáš robit ty? Odpočíváš hezky ??

koblichzek
5. srp 2009

Jo jo, odpočívám. odpoledne chci za známou na zahrádku na drby. Manža zas bude něco kutit na zahradě 😎

liptonek
5. srp 2009

aaale...docela dost mě bolí podbříšek...je to normální ?

olasek
5. srp 2009

já mám konečně volníčko zítra. Tak asi pojedu ráno s drahoušem směr Praha a nechám se vyklopit v IKEA a pořádně zas pokoukám ....jééé, už se těším...mám zas pracovní víkend před sebou tak každý volný den vítám 😉

koblichzek
5. srp 2009

No nevím, jsi měla 6 vajíček? Je to tak? Jak dlouho si po OPU?

koblichzek
5. srp 2009

No jo, to se to bude utrácet 😀 Tak si kup něco hezkého 😵

olasek
5. srp 2009

Ahoj Lip, zastím jsme se tu nepotkaly....stimuluješ?

liptonek
5. srp 2009

kobli - jojo, bylo tam 12 folikulu, ale jen 6 vajiček. Na OPU jsem byla včera....

koblichzek
5. srp 2009

Jo, tak to je¨ště asi bolet může. Uvidíš zítra a už jsi dnes volala jak vypadají?

liptonek
5. srp 2009

Ahoj olasku, joj, včera jsem bola na OPU, tak ted už jen čekám, až mi je tam šoupnou pěkně zpátky 🙂 a jak jses na tom ty?

olasek
5. srp 2009

jj, to bude... tam se to vždycky rozkutálí samo ...
Lip, taky jsem měla po OPU bolesti....přejde to... 😉

liptonek
5. srp 2009

doufám. včera jsem v sobe mela jeste nejaky analgetika, tak to bylo celkem v pohodě. dnes to je ale cítit slušne. JOjo, volala ...prý je zatím vše v pořádku a máme embryjka 🙂

koblichzek
5. srp 2009

No tak to je dobře 😵 . Lip je to přece jen zásah do těla. Holt musíme něco vydržet 😉

olasek
5. srp 2009

já jsem měsíc po IVF , ale na ET jsem nebyla - měla jsem 25 folikulů, ale jen pár vajíček, která se moc nepovedla...holt kvantita na úkor kvality.... někdy příště to snad bude lepší 😉

liptonek
5. srp 2009

tak to jste mě uklidnily🙂 díky!! 🙂 člověk neví, co má čekat 🙂