IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. kvě 2009

no kežby, ono se určitě ještě něco vyvrbí 😀

lenkacar
8. kvě 2009

medu líbět se mi můžou vid ☹ 😉

meduna
autor
8. kvě 2009

ale co by se vyvrbovalo.Jen neboj,pak to pojede rychlosti blesku 😉 😉

lenkacar
8. kvě 2009

myslíš že já manžovi neříkám ,že bude mít možná prd a ne mimi?zrovna dneska mi volala ,já nevim co bylo v telce o porodu a jak u toho brečel a to je v práci jo? ten je dobře švihlej děckem ..holky jestli nebudu těhu u nás to špatně skončí,už ted po nezdaru to neni nic moc,mám v sobě nějakej blok

meduna
autor
8. kvě 2009

libit jo,ale bacha na to. 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
8. kvě 2009

to prejde,proste prazdnota momentalne,vim o cem mluvim.Ale je fakt,ze prvni manzelstvi to neprezilo,jen se nesmis uzavirat do sebe,to je pak jeste horsi.

katy81
8. kvě 2009

kuk holky,zase kočárky?jsem Vás nečetla,ale vím že Dadouš zase básní nad Casuaplay 😀

lenkacar
8. kvě 2009

já to neumim popsat nespíme spolu ,nemluvíme moc ,je to u nás divný

lenkacar
8. kvě 2009

já si to musim najít co je to za typ ten kočát co se mi tak líbí

meduna
autor
8. kvě 2009

ahoj Kato,jak je?

katy81
8. kvě 2009

Leni mluvit musíte,aspon jeden a ten druhej třeba jen minimálně odpovídat,ale jeden musí začít,komunikace je hlavní a neboj se bude to ok

Medu,jo jo,jsem víc a víc unavená a víc a víc lenošná,odpo jsem spinkala po obídku dvě hodky,ráno jsem se válela do 11,no spím jím,válím se 😕 😕 tož takhle to ale asi nejde 😅

dadous
8. kvě 2009

přijel dadouš tak zatím pa 😉

lenkacar
8. kvě 2009

tak jsem to zkoušela najít a nevidim takovej kočárek ,u nás jezdí ve městě jen 1ks

lenkacar
8. kvě 2009

já vim katy že se to musí nějak rozjet a uvolnit,ale zatim to nejde ..

katy81
8. kvě 2009

Dadouši tak si to užij s chlapákem 😀

Leni,je to složítý,já melu prostě ty pocity a zároven i zapojuju co a jak,chlapy jsou taky citlivky,jen se dělají že né,ale jó

meduna
autor
8. kvě 2009

je to slozite,ja jsem tim uz parkrat prosla,ale je fakt,ze komunikovat se musi,jinak budes na svoje starosti sama a je lepsi,kdyz mluvite,to se pak cloveku ulevi

lenkacar
8. kvě 2009

já myslim že pomůže brzký ket

meduna
autor
8. kvě 2009

budeme drzet vse co mame at to klapne 😉 😉 😉 😉

lenkacar
8. kvě 2009

hned jak jsem viděla váš název diskuze tak jsem si řekal ,že tady by bylo narváno ..ale přišla jsem sem vlastně za mandar ,ale jste tu prima žáby

katy81
8. kvě 2009

Uvídíte klapne to,držím palce 😉 😉

meduna
autor
8. kvě 2009

taky jsem ho vymyslela 😉 😉 protoze jsem si rikala,presne tak to citim co v tom nazvu je.

katy81
8. kvě 2009

Jo jo název je naprosto super 🙂

mandarinka
8. kvě 2009

tak jsem zase tady, Leni když my se dozvěděli, co je s chlapem, tak o tom víc jak měsíc vůbec nemluvil, uzavřel se do sebe, já potřebovala mluvit a on mlčel.... ne že bychom se nějak hádali, ale stále to mezi náma viselo....docela hnus. Ale už je to celkem dobrý

Holky mám strach

lenkacar
8. kvě 2009

čágo byla jsem za vladísem v práci a mimo jiné mi řekl ,že už jenom kety a nic víc ani stimulky že už nechce ..že jsou to jen plané naděje a nic ..že tam jezdíme rok a nic z toho ..aspon něco že ze sebe dostal ,moc toho nebylo ..achjo

lenkacar
8. kvě 2009

mandar a z čeho ? z opu?

mandarinka
8. kvě 2009

no, tak nějak jo a vůbec z toho co bude dál

lenkacar
8. kvě 2009

už jsi někdy byla na opu?

mandarinka
8. kvě 2009

nebyla, já jsem prvnička 😀

lenkacar
8. kvě 2009

to vůbec nebolí když nemáš hodně folíků ,mě teda bolel podbřišek tak jsme dostaly ibalgin,ale nic šílenýho ... 😉

lenkacar
8. kvě 2009

spíč je na hov..to čekání na ET