IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
5. srp 2009

me nic neboli ale pry je to normalni co mjsem slysela a nakonec i mamca a sestrenka mi to rikaly ze to mivaly,ta nebooooj

koblichzek
5. srp 2009

Díky holky mizím, manža dnes vyjímečně je doma, tak toho musím využít. Ahoj

milagross
5. srp 2009

medu to neeeee

milagross
5. srp 2009

jdu se najist

daja.w
5. srp 2009

Medu myslíš že už nebudeš bojovat?To přejde uvidíš třeba to ted vyjde 😉 moooc bych ti to přála
Kobli ahojky jen se věnuj manžovy 🙂
Mili ty se běž napapkat jíš za dva nebo za tři? 😉 🙂

meduna
autor
5. srp 2009

teď ne Dáji,jako Olásek,musím si dát oddych 😉

meduna
autor
5. srp 2009

ty už tam nemáš prcky?

milagross
5. srp 2009

ahoj daji jestli jim za dva nebo za tri to jeste nevim.V pondeli jdu na gyndu tak nevim jestli uz to tam bude videt.To jsem se tu chtela stejne zeptat jestli nekdo nevite kdy se to pozna zda jsou tam dva nebo jen jeden

daja.w
5. srp 2009

Medu prcky tu ještě mám a budou u nás asi až do 15ctého 🙂
Mili tak to já nevím kdy se to tam ukáže,ale možná v to pondělí už to půjde poznat 🙂

milagross
5. srp 2009

no ja doufam jsem strasne zvedava 😀

daja.w
5. srp 2009

no to já bych byla taky zvědavá a moooc 😀

milagross
5. srp 2009

a co ty,kdy na to vlitnes

kat77
5. srp 2009

ahoj holky, zdravím vás, copak je tady nového?

daja.w
5. srp 2009

Mili nevím chtěly jsme ted v srpnu,ale nejsou ted penízky tak možná asi tak až za dva měsíce ☹ 😉

meduna
autor
5. srp 2009

Dájinko,ale říkala jsi,že má manža tajné rezervy 😎
Ahoj Kat 🙂

milagross
5. srp 2009

tak to znam my sli ted na to oplodneni a nemeli jsme opravdu ani kacku nasetrenou a hradim si to uz sama takze bylo veselo ale zvladly jsme to

milagross
5. srp 2009

hold se ted musime krotit

kat77
5. srp 2009

no my jsme taky chtěli jít do dalšího IVF holky, ale teď začínám novou práci, tak to necháme na přírodě

kat77
5. srp 2009

a co náš dadousek?

daja.w
5. srp 2009

Medu no to mě řekla kamoška že jí to říkal manža,tak nevím mě nic neřekl tak to třeba potom na mě vybalí 😀 ale prý tak do měsíce má super fušku kde vydělá hodně peněz tak z toho asi to půjde 😉

milagross
5. srp 2009

pokud to kat na prirode nechat muzete tak to je stejne to nejlepsi,vsichni vam drzime palecky

daja.w
5. srp 2009

Holky mizím věčer juknu jak děti půjdou spát jdem na zahradu tak zatím páááá 🙂

kat77
5. srp 2009

a teď vám něco napíšu,, od kámošky známá byla na první IVF a nic, ale do dvou měsíců otěhotněla normálně a čeká mimi, to je co?

kat77
5. srp 2009

no nic taky mizím, zatím pááá

milagross
5. srp 2009

tak to je super pro tvoji kamosku

dadous
5. srp 2009

ahoj holky 😉 kobli to je dost, že si to praskla 😀 😀 a fakt se neboj, jak jsou tam tak se nepustí 😉

meduna
autor
5. srp 2009

Ahoj Dadoušku,tak jak bylo dnes?Už ho tady lanařím na rasu Kája 😀 😀 Balíme,zítra Roman odjíždí do neděle 😝

dadous
5. srp 2009

jééžiš ten je furt někde v trapu 😠 jsem dneska pěkně schnila, protivna sama sobě 😝 😝 fuj nechci tyhle nalady 😠 a co? myslíš že ho ukecaš? 😀

meduna
autor
5. srp 2009

no jo,to je cestovatel,minule jel do Čech,musel něco vyzvednout u sestřenky a ta se tlemila a hned mi říkala,noo to je cestovatel viď 😀 chtěl ať jedu já,ale nechtělo se mi pod stan 😝 tak jede s klukem.No nevím,není nadšený,ale určitě ho zmáknu.Nemáš dnes náladu?

dadous
5. srp 2009

noo, pujdu se asi povalit na gauč, jsme před chvilkou přijely od našich a tam už jsem taky byla zrala na ranu 😀 a hlavně už jsme bez notasu, takže se tady zas kroutím v kuchyni na židly 😀